ТЕС при миоми и кисти

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

ТЕС при миоми и кисти

Мнение от topi »

Здравейте! Обръщам се към Иван и всички, които могат да ме напътстват по пътя на изцелението ми. Купих и изчетох книгата за ТЕС, прегледах почти целия форум и с хиляди извивения, че не спазвам съвета на Иван първо да практикувам 1 месец и след това да задавам въпроси,но времето ме притиска и не искам да рискувам да правя нещо неправилно и да бавя резултатите. Накратко: имам миома на матката, диагностицирана от 2 близо години. Голяма е, бях насрочена за операция, но аз отказах и пробвам различни методи за излекуванетой. Засега не расте, но и не намалява видимо. Притеснението ми се увеличи, когато преди 15 дни при профилактичен преглед ми откриха и киста на едната гърда. Засега казаха, че само ще наблюдаваме и ако нараства - трябвало да се оперира. Изпаднах в паника. Тези дни попаднах на книгата за ТЕС - изгълтах я на един дъх, препрочитам непрекъснато, но въпреки това имам нужда от консултация как да подходя. Да почна с ТЕС за страха, който предизвиква у мен новата киста? Да работя само с кистата за определен период или да редувам и за миомата и кистата? Или да започна с предизвикателството първо с едната диагноза като декларацията ми е примерно:Въпреки, че имам киста, аз напълно и безрезервно приемам себе си и се освобождавам от кистата сега.
Простете, че толкова питам, но наистина имам нужда от съветите ви. Дори не знам дали тук трябваше да задавам въпросите си, но много се надявам да ми отговорите. Ще чакам с нетърпениеи някой друг да сподели опит с подобен проблем. Благодаря предварително.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Здравей Топи!
Започни с най-сериозния според теб проблем. Работи за него един месец и виж дали и другия ти проблем не се е повлиял междувремено. При ТЕс често се наблюдават такива странични ефекти - проблеми които не са ТЕсани директно си изчезват сякаш от самосебе си. Smile
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

С благодарности за подкрепата и проявеното внимание и с хиляди извинения, че пак питам, на искам още нещо да уточня - от утре почвам предизвикателството и за да спазя точно препоръките от книгата, ще спра хомеопатичните и билките, които приемам в момента. Може ли да оставя само едни билкови капки от еликсирите наХлебаров/ води се хранителна добавка/. Освен това всеки месец правя тридневни детоксикации на организма -само на вода и фреш от цитруси - преди пълнолуние. Пречи ли пиенето на сок през тези 3дни / 2 литра на ден/ - ако - да, ще пропусна този месец. И последно, че мира не ми дава мисълта с кой проблем да започна - ти ми отговори с по-големия. За мен по-големият и по-стар проблем е миомата, но от новооткритата киста в гърдата ме е страх много повече - да започна ли от нея?
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

Здравей, Иване - горното питане беше предназначено за теб,прощавай, че пропуснах да го адресирам и благодаря отново. Между другото - мога ли да използвам готовата дакларация, която си предложил във форума на друга жена с миома, като заменя миома с киста?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко може и нищо не е задължително. Някои неща са желателни за някои хора. Накрая най-важното е резултата. Хомеопатия, билки и т.н. не вредят на ТЕС и не противоречат на нейното действие, както и ТЕС не пречи на тяхното действие.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

Здравей, Иване!

Позволяваш ли да пиша на лични, когато имам нужда от консултация?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Съжалявам, но трябва да отговоря с НЕ.
От постовете ти и тоговорите им ще се учат и черпят идеи и други хора, както ти ще се учиш и черпиш идеи от постовете на тези които са писали преди теб. Плюс това въпросите които се задават са почти едни и същи и на тях вече вероятно е отговорено. Пускай си търсачка с ключови думи и чети.
Нямам време и желание да отговарям на едни и същи въпроси на всеки новодошъл.
Ако се притесняваш, да пишеш пред всички, помни, че никой не те знае коя си тук и че акта на писане, разголване на душата пред другите, е сам по себе си терапевтичен.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

Здравей, Иване!

Пиша, за да споделя резултата си след предизвикателството. Тесах киста в дясната ми гърда с фразата /заимствана/ - "Въпреки, че имам неканени мисли, чувства, емоции, които на физическо ниво се проявяват като киста в дясната ми гърда, аз напълно и безрезервно приемам себе си и се изчиствам от кистата сега". Резултатът - от 8,32 мм / 5,36мм преди месец - сега размерите са 8,18мм / 4,95мм. Освен това сега и на лявата ми гърда откирха съвсем малка киста - 2,32мм/ 1,61 мм. Толкова много исках да се случи чудо, но въпреки това дълбоко в себе си не вярвах, че ще го постигна, поне не толкова бързо - затова понасям по-леко разочарованието. Не знам и дали разочарование е точната дума - знаех, че не трябва да се надявам излишно за 1 месец да постигна чудеса - ти сам определяш срок от 3 месеца до 1 година упорита работа за трайни резултати. Няма да се отказвам - продължавам, на този етап няма да ходя на преглед за миомата, защото още не се чувствам готова / ти беше казал когато постигнем успех с ТЕС за един проблем, да проверим дали и друг междувременно не се е повлиял/. Само 3 дни са минали от края на първото ми предизвикателство, от утре почвам новото. Трябва ли да променя сега декларацията според новата ситуация - например - "Въпреки, че се чувствам объркана и уплашена и в мен напират различни чувства и емоции, които на физическо ниво се проявяват като кисти в гърдите ми, аз напълно и безрезервно приемам себе си и се изчиствам от кистите сега" ? Освен това мисля, че не се справям успешно с визуализациите - разсейвам се непрекъснато и ми е трудно да не се гледам като страничен наблюдател. Иначе стриктно изпълнявам 10 бройки на ден тесвания. Освен тях тесам и новопоявили се чувства, но откровения и прозрения, за които споделят други участници във форума, не съм получавала по време на предизвикателството. Прозявания по време на сериите имах и още нещо, често когато правих предизвикателството, особено накрая - започваха да ми щипят и сълзят очите, все едно имам конюнктивит. Обяснявам си го като очистителна реакция на организма, но вместо да стихнат алергиите ми, съвсем накрая ми се появи нещо като екзема по вътрешните части на дланите. Тесах ги отделно и сега попреминаха. Мисля да включа сега с новото предизвикателство и водните бани по Луи Куне - четох споделеното от Мая по въпроса във форума. Въпросите ми май нямат край - мисля, че съм на прав път, но се лутам и не знам правилно ли правя нещата, това ме обърква и притеснява дали в крайна сметка ще се справя. И накрая - склонен ли си да ме консултираш в лична среща - готова съм да пътувам, за да се срещнем, разбира се и да заплатя за консултацията - мисля, че ще ми е от особена полза, защото семинар явно скоро не се очертава в тази част на България.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Добре се справяш. Имаш някакъв резултат. Може да не е чудотворен, т.е. напълно да се е изчистил проблема, но все пак си е напредък Радвай се и празнувай. За следващото Предизвиктелство избери декларация която на теб ти се струва удачна. Тази която си предложила в поста си е ОК.
За лична консултация няма проблеми.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

Благодаря ти много за подкрепата. За срещата - ще ти предложа варианти, като си видя работния график и ако ти е удобно - ще се уговорим. Благодаря още веднъж.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

topi, ако разрешиш един страничен поглед... Имаш много добър резултат, но аз усещам паника, че "няма да успееш на време" да си помогнеш с ТЕС, че " няма да успееш с всичко", което имаш да излекуваш и че " не се справяш достатъчно добре" с ТЕС...
...но въпреки това дълбоко в себе си не вярвах, че ще го постигна, поне не толкова бързо...
...Иначе стриктно изпълнявам...
...дали в крайна сметка ще се справя...
...склонен ли си да ме консултираш в лична среща - готова съм да....
Това последното ми звучи като: " помооощ,АЗ НЕ МОГА да се справя сама, може ли някой друг да ми поеме отговорността за проблемите..."
И последно, разчупи шаблона, присвои си ТЕС и го напасни към себе си, за да е истински твой и РАБОТЕЩ НА 100 %


:) Чакам Щастливата и смела, ЗДРАВА topi С ОЩЕ-ПО ДОБРИ РЕЗУЛТАТИ! УСПЕХ
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

Благодаря, Любопител!

Мисля, че си прав - долу-горе така се чувствам. Много окуражаващо звучиш като казваш, че резултатът ми е страхотен, но защо тялото ми продължава да произвежда тези кисти, миоми и прочее излишъци от естроген/ така е според лекарите/? Това ме паникьосва, аз поначало се шашкам много бързо. Въпреки това съм голям инат и няма да се предавам. Въпреки, че не е лесно - около мен "професори"с дипломи бол - непрекъснато критикуват всичко извън стандартната медицина. Иначе аз бая дини съм награбила под една мишница - правя всеки ден тибетски упражнения, минах от 1 месец на вегетарианска диета, сега ще почна и водолечението по Куне, като прибавим и ТЕС - накрая все трябва да им видя сметката на тези новообразувания. Като си помисля обаче колко работа ме чака... но няма начин. Тъпо и упорито продължавам напред, а среща с Иван наистина мисля, че само ще ми е от полза.
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

Срещата очевидно ще се случи по-скоро отколкото си мислех. Супер е, че ще има семинар във Варна. Ще пътувам до там, за да участвам. Приемам, че нищо не е случайно и се радвам, че ще се запознаем. До скоро - чакам да разбера къде точно ще е семинара.
topi
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 22 Май 2010 13:18

Мнение от topi »

Включвам се след пауза от месец и половина, за да споделя резултатите след второто предизвикателство. Тесах кисти в гърдите ми - на последния преглед размерите бяха 8,18/4,95 мм в дясната и 2,32/1,61мм в лявата гърда. Днес ехографът показа чиста лява гърда с леко разширени каналчета, а в дясната кистата е с размери 7,32/5,57мм. Междувременно прегледах и миомата на матката, за която не съм работила специално - стои си там с предишните размери. Продължавам напред без никакво колебание. Резултатът отново не е това, което искам, но едва сега като че ли безусловно повярвах в ТЕС, защото се случиха някои неща. Бях в чужбина за 10 дни и през това време усетих, че ме заболя лявата гърда, а освен болката напипах и твърдо образувание. Полудях от тревога и тъй като през деня бях плътно заета с ангажименти, вечер преди лягане тесах по 3-4 пъти с различни фрази първо болката и после чувствата - страх, тревога, паника и т.н. За 2-3 дни отшумя първо болката, а после усетих постепенно, че намалява и твърдото образувание. И тъй - на ехографа тази гърда излезе чиста, а преди това лекарят ми беше казал, че има малка киста или някакво възпаление. Въпросът е сега дали да продължа с трето предизвикателство за гърдите или да почна с предизвикателство за миомата на матката, а паралелно да тесам и кистата в дясната гърда с различни фрази, които ми хрумват. Мисля, че така ще имам по-бърз резултат. От медицинска гледна точка причината и за кистите и за миомите е една и съща - високото ниво на естроген в организма. Би трябвало и емоционалната причина да е една и съща и се надявам да не разпилявам енергия в различни посоки. Междувременно от месец и половина правя и водолечение по Луи Куне, но в чужбина го прекъснах и не знам дали ще има ефект. Заради водолечението минах на строго вегетарианство / вегански вариант/ и карам само на плодове, зеленчуци, ядки и черен хляб. Месото не ми липсва, но сиренето и млякото много и не знам докога да карам така. Според близките ми си навреждам, защото съвсем отслабнах и станах 48 кг, а и преди бях слаба - не повече от 51 кг. Ако Мая или Пепита или някой друг с повече опит във водолечението имат какво да споделят - ще се радвам да науча повече.
И накрая - подарих по една книжка за ТЕС на майка ми и сестра ми и направо се шашнах от резултати, за които ми споделиха. Сестра ми за 3 дни с по един сеанс вечер си излекува възпаление на ухото, което я боляло така, че не можела да си сложи главата на възглавницата, както сама ми разказа. Тя твърдеше, че ако беше отишла на лекар, той със сигурност би й предписал антибиотик. Майка ми също имаше проблем с ухото, на което от месец капеше капки заради гъбично заболяване. За 2 дни с по 1-2 сеанса вечер тя сподели, че ухото й престанало да тече. Дано резултатът е дълготраен.
Стана дълго, но наистина съм оптимистично настроена, въпреки че при мен резултатите не са такива каквито бих искала. Приемам съвети за по-нататъшно лечение и желая успех на всички, които се занимават с ТЕС.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕСай си само за дясната гърда един месец като променяш настройките според това което ти подсказва подсъзнанието.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор