Помогнете ми за декларацията

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
deli69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Фев 2010 17:47

Помогнете ми за декларацията

Мнение от deli69 »

Оперирана съм от кучешка тения на черния дроб 3 пъти за 1 месец,премахнаха ми жлъчката и вече 8 ми месец чернодробните ми показатели са високи в пъти, въпреки че пия лекарства и спазвам стриктно диета.Помогнете ми при съставяне на декларацията!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Предизвикателство.

Въпреки че съм Оперирана от кучешка тения на черния дроб 3 пъти за 1 месец,премахнаха ми жлъчката и вече 8 ми месец чернодробните ми показатели са високи в пъти, въпреки че пия лекарства и спазвам стриктно диета............... и избирам да включа всички резервни сили на организма си за да оздравея сега.

НФ - избирам да включа всички резервни сили на организма си за да оздравея сега.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа:Предизвикателство.....


НФ - избирам да включа всички резервни сили на организма си за да оздравея сега.
Здравейте! Не съм писала до сега, но с удоволствие чета във форума и се радвам, че има хора като вас.

В гореизложения случай не ми стана ясно дали след като настройката е: "Въпреки, че аз...(проблем), избирам да.....(позитивна мисъл)!", точките се потупват само с тази НФ, която сте споменали, или както пише на стр. 110 от книгата ви:
"Първи кръг по точките - проблем.
Втори кръг - последователно се варира м/ду проблем и позитивна мисъл.
Трети кръг - аз избирам .... (позитивна мисъл)"

Въпросът ми е: Винаги ли, когато е спомената позитивна мисъл, "избирам да" трябва постепенно да се премине при потупването от проблема към позитивната мисъл, или може НФ да бъде само позитивната мисъл? И ако е винаги, то в случая каква е НФ на първия кръг?
Много сложно попитах, дано ме разберете :):) По-здрав! :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко може стига да дава резултати.
Не бъркай Предизвикателството с Техника на избора.
Има прилика, но има и разлики.
Последно промяна от ivangp на 25 Фев 2010 11:27, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа:Всичко може стига да дава резултати.
Не бъркай Предизвикателството с Техника на избора.
Има прилика, но има и разлики.
Голямо БЛАГОДАРЯ за отговора!!! :D

А бихте ли ми казали, когато се прави ТЕХНИКА НА ИЗБОРА, само веднъж ли се прави за определен проблем, тъй като се предполага, че вече би трябвало да сме се освободили от ПРОБЛЕМА, и на негово място да се е намърдала ПОЗИТИВНАТА МИСЪЛ или тази техника може да се повтори по същия начин за същия проблем, като се започне пак от освобождаването на проблема и се завърши в/ху утвърждаване на положителната мисъл.
Леле, колко е сложно за обяснение, когато не е конкретно. :)

Ей сега ще се пробвам пак:


ТЕХНИКАТА НА ИЗБОРА за точно определена емоция може ли да се повтаря или се използва само еднократно? :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко може. Резултата е важен. Ниво на нежеланата емоция под 1ца се гони.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
deli69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Фев 2010 17:47

Мнение от deli69 »

Най-напред искам да благодаря за декларацията.
Цяла седмица се тесвах с нея ,но състоянието ми продължи да се влошава.Получих механична жълтеница, вследствие на запушване на жлъчните пътища. Билерубинът ми е висок - 89, имам ужасни сърбежи,най-силни през нощта и е изключено да спя.Съответно урината е много тъмна.2 -ма лекари не можаха да преценят какъв е проблема и сега ми насрочиха изследване в София.Все по-трудно овладявам лошите настроения и се тревожа какво ще излезе в София, защото преди 8 м след същото изследване последваха още 2 операции.Който е имал коремна операция знае за какво става въпрос.Изцяло съм погълната от собствените си тревоги и се хващам ,че все по-малко мисля за децата и мъжа си .Ако трябва да опиша живота си за тези 8 месеца, то не беше течаща рана 7м, която на всеки 5 дни трябваше да се чисти наново, то не бяха лоши изследвания и през ден ходене до болницата. Сякаш съм се качила на влакчето на ужасите и не мога да сляза от него.
С надежда и радост бих приела всеки ваш съвет. Имам 2 дни до приемането ми в болница и искам да ги използвам за работа сТЕС!
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Въпреки, че сякаш съм се качила на влакчето на ужасите и не мога да сляза от него, аз избирам да се фокусирам върху работата с ТЕС, за да се освободя от причините за състоянието си, каквито и да са те.

Въпреки, че все по-трудно овладявам лошите си настроения, аз приемам себе си.

Въпреки, че се тревожа какво ще излезе от изследванията в София, аз напълно и безрезервно обичам и приемам себе си.

Въпреки, че се страхувам да не се наложи отново да ме оперират и да не ми се възпали раната...

Въпреки, че изследванията ми бяха лоши и трябваше през ден да ходя до болницата и очаквам това да се повтори

Въпреки, че не знам на какво се дължат лошите изследвания, аз избирам да се освободя от причините за тях.

Въпреки, че тялото ми се опитва да ми покаже нещо с това, което се случва, а аз не мога да разбера какво е то, аз се обичам и приемам и избирам да слушам тялото си...

На мен това ми хрумва в момента... :roll:
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
deli69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Фев 2010 17:47

Мнение от deli69 »

Благодаря!!! Ще се възползвам от всички предлогения!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Мила моя, ти продължаваш да разчиташ на медицината да те оправи и там ти е проблема. Ти не искаш сама да се оправиш или не вярваш, че можеш сама да се оправиш. Искаш някой друг да го стори.
Защо не пробваш гладуване по Лидия Ковачева. Изчисти го това тяло, дай малко почивка на черния си дроб. Той трябва да преработва всички тези химии и лекарства с които те тъпчат в болницата. Всичко минава през него.
Така и така лекарите не ти помагат, защо все още се надяваш на тях?

Купи си веднага следните 3 книги и ги прочети в този ред:
"Гладът -приятел и лекарство" - Лидия Ковачева
"Ти лечителят" - Хосе Силва и Робърт Стоун
"Не пипай тази книга" - Ян Ван Хелсинг


От последната книга прочети на първо време само главите - "Кой е виновен за болестта ми?" (стр. 209) и "Духът владее материята".

Моят съвет - изобщо не ходи на изследвания, ами почвай от утре да ядеш нищо друго освен по 500гр плодове на ден и да пиеш само билков чай с мед и лимон. Поне докато прочетеш книгите. После решавай какво да правиш.

Не спирай и да ТЕСаш разбира се.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа:
Моят съвет - изобщо не ходи на изследвания, ами почвай от утре да ядеш нищо друго освен по 500гр плодове на ден и да пиеш само билков чай с мед и лимон. Поне докато прочетеш книгите. После решавай какво да правиш.

Не спирай и да ТЕСаш разбира се.
A ako тежи има няма 40 килограма?

Пак ли съвета е същият? И колко време да гладува? И при нейното състояние не е ли опасно гладолечение, без компетентно наблюдение?
Та тя пие толкова лекарства, имаш право, че те товарят органите, но как да ги спре изведнъж, както и предписаните от лекарите процедури, като нали сам казваш, че не се спират отведнъж животоспасяващи лекарства!? И как да знаем кои лекарства от лекарите ни спасяват живота, и кои ни вредят?



пс: Познавам я.
deli69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Фев 2010 17:47

Мнение от deli69 »

Много ми се иска за тези 2 дни да имам поне малко подобрение, ще премина на плодове и ТЕС и утре отново ще пиша за състоянието си. Що се отнася до лекарствата, те са предимно билкови.В такъв случай те не би трябвало да влияят отрицателно.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Мнение от vqra »

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, deli69!!!!

Пожелавам ти здраве, вяра в собствените сили, надежда, изцеление и БЛАГОДАТ!!!

Сигурна съм, че си попаднала на точното място и тези прекрасни хора ще ти помогнат с всичко с което могат!!!!

Скорошно оздравяване! Мноооого силно те гушкам!

Успех!!!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Вяра, има резон в думите ти.
Принципно си права.
В случая аз се доверих на интуицията си когато отговарях. Тя никога не ме е лъгала.
Както виждаш оказа се, че не 40 кг. и може да "гладува".

Дели, два дни са малко. И в Предизвикателството пише да не се опредлят резултати преди да мине един месец.
Ако са наистина билкови лекарствата може и да са ОК.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
deli69
Участник
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Фев 2010 17:47

Мнение от deli69 »

Моята интуиция ми подсказа да се доверя на интуицията ви и отложих постъпването в болница.От вчера съм на плодове и чай.Интересува ме вашето мнение за червеното цвекло и зеленчуците на пара.Продължавам усилено с ТЕС.
Публикувай отговор