10 години в ада.Има ли надежда?

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
trend

Мнение от trend »

много ми е интересно какво се случва с Powerless? Дали е преодоляла проблемите.
vladeee
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Юни 2011 14:12

Мнение от vladeee »

здравей не си единствена в това състояние и аз съм така но немога да открия причината а и нее важно казват че което не те убива те прави по силен.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Според мен Powerless изобщо не влиза във форума от много време и не прави ТЕС. Ако имате въпроси към нея най-добре е да й пишете на имейла й. Вижте иконката под съобщенията й.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
trend

Мнение от trend »

Аз не виждам иконка с мейл :( . Надявам се да се е справила по един или друг начин със състоянието си.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

И по-добре, че не виждаш. От другите ти последни постове си мисля, че може би си търсиш извинение за неуспехите с ТЕС. :wink:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
skyscraper
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Сеп 2011 10:46

Мнение от skyscraper »

Здравейте. Реших, че ще ползвам активно ТЕС, защото е единствената ми надежда. Нямам време и не знам дали и силата ми е достатъчна, за да се справя. След няколко дни трябва да се преместя да живея на 300 км от родното си място, за да уча там, но изпитвам панически страх от отдалечаване от дома и нощуване на чуждо място и/или с чужди хора. Тук ги има и двете. Още преди паническия страх имах някакви резерви. Свикнала съм да съм сама. А после се разболях много сериозно, затова най-добре се чувствах вкъщи. Така домът ми се превърна един вид в убежище. И колкото по-далеч съм, толкова по-зле. Овладях го до голяма степен, но сега се налага да ида на твърде далечно място за твърде много време. Имам нужда от бързи резултати, затова искам да съм сигурна, че правя нещата както трябва. Първата фраза е "Въпреки че ме е страх от чужди места и хора и изпитвам тежест в гърдите, аз напълно и безрезервно приемам себе си", а втората е "страх ме е от чужди места и хора". Искам да питам и през колко време мога да повтарям ТЕС за едно и също нещо. Със сигурност съм пропуснала нещо, но ако трябва, питайте. И благодаря предварително.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

skyscraper написа:Здравейте. Реших, че ще ползвам активно ТЕС, защото е единствената ми надежда. Нямам време и не знам дали и силата ми е достатъчна, за да се справя. След няколко дни трябва да се преместя да живея на 300 км от родното си място, за да уча там, но изпитвам панически страх от отдалечаване от дома и нощуване на чуждо място и/или с чужди хора. Тук ги има и двете. Още преди паническия страх имах някакви резерви. Свикнала съм да съм сама. А после се разболях много сериозно, затова най-добре се чувствах вкъщи. Така домът ми се превърна един вид в убежище. И колкото по-далеч съм, толкова по-зле. Овладях го до голяма степен, но сега се налага да ида на твърде далечно място за твърде много време. Имам нужда от бързи резултати, затова искам да съм сигурна, че правя нещата както трябва. Първата фраза е "Въпреки че ме е страх от чужди места и хора и изпитвам тежест в гърдите, аз напълно и безрезервно приемам себе си", а втората е "страх ме е от чужди места и хора". Искам да питам и през колко време мога да повтарям ТЕС за едно и също нещо. Със сигурност съм пропуснала нещо, но ако трябва, питайте. И благодаря предварително.
Фразите са ти добре като начало и изтесай по отделно всичко, което е подчертано в поста ти. С ТЕС всичко е както трябва, така че смело напред и успех :!:
1.Бъди безгрешен в словото. 2.Не приемай нищо лично. 3.Не прави предположения. 4.Винаги прави най-доброто, на което си способен.
Публикувай отговор