Възможно ли е?

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
zara_29
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Окт 2009 12:18

Възможно ли е?

Мнение от zara_29 »

Здравейте,
бях на семинара в Пловдив мисля, че гледах и слушах добре, но като ,че ли при мене нещата не се получават така както другите ги описват. Искам да попитам възможно ли е като правя ТЕС, при другите чух ,че имат преместване на болката или нещо друго. При мене като приключа усещам ободряване или замайване? Нещо в декларацията ли не правя както трябва? По принцип имам миома, една постоянна болка в областа на апандесита и късогледство. С късоглегледството като ,че ли съм го приела, но болката в корема я свързвам с апандесит и когато се появи изпадам в някакъв ужас. Представям си как нещо лошо се случва , как отивам в болница и разни такива, става ми лошо, обзема ме някаква паника.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Явно е възможно :)
Някои хора пък усещат "олекване".

Ти за какво си правила ТЕС с такъв резултат?
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко е възможно, всеки е уникален. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
zara_29
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Окт 2009 12:18

за какво правя ТЕС

Мнение от zara_29 »

По принцип от 2000г започнах да получавам треперане. То е съпроводено със страх, задушаване, немога да си намеря място, честно казано не ми се говори за това.Обяснението на докторите беше Вегитативни еквиваленти и пролапс на митралната клапа. На 10.10 бях на семинара в Пловдив, бях съвсем в началото и още изучавах какво е това ТЕС, защото няколко дни преди това си купих книгата Обещанието на енергийната психология. Започнах да правя тес , но проблема ми беше,че немога да поставям оценка. Снощи бях изумена как действа ТЕС, както си лежах и моята дъщеря ме галеше по косата започнах да усещам, че всеки момент ще треперя изчаках да излезне от стаята за да не се притесни и започнах да си правя ТЕС. Треперах и то сериозно, но страхът го нямаше , не ми ставаше лошо, бях щастлива. Направих два пъти пълната рецепта на Петърнишки по метода който ни показа в Пловдив, не спрях да треперам, но се чувствах добре. Може би нещо в декларацията не правех както трябва.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Треперенето е естествена, заложена от природата във всички бозайници реакция на организма след силен стрес. То е и способ за изчистване на негативните последствия от стреса след преживян шок или емоционална травма.

Така че вероятно организмът ти е правел точно това което трябва да прави. Изчистил е негатива - емоциите и е запазил позитива - треперенето, тъй като е имало още какво да се чисти на физическо ниво.

Накарай дъщеря ти пак да те гали по същия начин и виж какво се получава този път. Работи конкретно за треперенето, само ако то ти е неприятно и искаш да го премахнеш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
zara_29
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Окт 2009 12:18

Мнение от zara_29 »

Много ти благодаря за отгвора! Това никой доктор не може да обясни, освен да преписват лекарства и какви ли не изследвания.Мислех, че няма спасение от това нещо, 9 години мъки, страх и какво ли не още. За първи път го получих след като гледах един филм за наркомани, след филма бях в шок от това което видях. Малко по-късно вечерта не знаех какво става с мен започна треперене, мисля, че умирам, не мога да стоя в апартамента, ходех по 4до 5 пъти в тоалетната. Просто някакъв ад.След треперането два три дни съм неадекватна, не ми се прави нищо, нямам никакви сили и желание за нещо. Ходих по какви ли не доктори, майка ми тръгна по разни ......., където твърдяха, че имам черна магия, но до ден днешен никой от тях не можа да ми помогне. Много благодаря, че те има, в началото си мислех че си поредния от тези в нета които общават......, но след като прегледах форума а след това бях и на семинара ,а сега вече имам и резултат. Наистина искам да живея нормално, без страхове.Има върху много неща да работя.
Искам да ти благодаря, наистина много помагаш!
Радвм се, че има този форум и най-вече хората вътре!
Публикувай отговор