Наднормено тегло

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Наднормено тегло

Мнение от Alisa »

Радвам се за теб Еднорог!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
gery_to
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 24 Дек 2010 00:37

Re: Наднормено тегло

Мнение от gery_to »

Стахотен резултат, Еднорог :P <3 <3
Разкажи по-подробно, какъв хранителен режим спазваше през това време, имаше ли желание за калорични, изкушаващи храни, повиши ли ти се желанието да се движиш и спортуваш.
Също така дай някакъв линк за тестването на храните по Дона Идън.
Благодаря предварително!
Еднорог
Участник
Мнения: 55
Регистриран на: 21 Ное 2012 11:14

Re: Наднормено тегло

Мнение от Еднорог »

Ето теста на Дона Идън, който аз използвам: "Един от методите, с които аз експериментирам, се нарича „човешко махало" и се състои в следното: Тестуваният предмет се поставя на стомаха, като вие сте изправени и поддържате предмета с двете ръце. Оставате неподвижни, концентрирате се, поемате дълбоко въздух и издишвате. Ако след няколко секунди се почувствате привлечени в посока на предмета, т. е. напред, това е показател, че предметът е в хармония с вашите енергии. Ако усетите, че се наклонявате назад от тестувания предмет, това е показател, че той е в конфликт с вашите енергии."
Тук има повече: http://energymedicine.alle.bg/%D0%B5%D0 ... %BD%D0%B5/

http://www.spiralata.net/s.php?SearchTy ... 5%F0%E5%F2 - това е една много полезна книга на Арнолд Ерет, писана е преди сто години.
Ето някои неща от тази книга, които експериментално открих, че са така:

"Жизнеността, Енергията и Силата не се получават от храната изобщо! В чистото тяло, без отрова и без слуз, храната, най-бедна на протеин - плодовете - развиват на най-високата енергия и невероятна издръжливост.

Най-лошият и най-нездравословният навик е ОБИЛНАТА ЗАКУСКА. Рано сутринта не трябва да се яде никаква твърда храна, ако искате да постигнете най-добри резултати. Допустимо е да пийнем напитка, с която сме свикнали, но нищо повече. Ако ви е трудно в началото, можете да пиете още няколко пъти напитката по-късно, но така, че вашият обяд да е на празен стомах. Това е толкова важно, че много леки заболявания могат да бъдат излекувани само с един план "без закуска“.

Никога не ПИЙТЕ ПО ВРЕМЕ НА ХРАНЕНЕ. Ако сте свикнали с чай или кафе, трябва да изчакате известно време преди да пиете, след като сте яли.

24-часово гладуване, или план "Храна веднъж на ден"
Както и отказа от закуска, с 24-часовото гладуване вие можете да лекувате по-сериозни случаи.
При планът "храна веднъж дневно," най-доброто време за ядене е в следобедните часове, да кажем 3 или 4 часа. Ако пациентът е на безслузеста диета или на преходна диета, нека първо яде плодове (плодовете винаги трябва да се ядат първи). След 15 или 20 минути може да се ядат зеленчуци. Но и двата вида храни трябва да бъдат в рамките на един час – за да бъде това за тялото, така да се каже, "едно хранене”. "

Аз ям предимно растителна храна, но не ми харесва да съм суровоядец, така че горе-долу ям по Арнолд Ерет - сурови плодове и зеленчуци, задушени зеленчуци доста. Ям картофките предимно пържени и печени, а не задушени /той казва, че така много по-малко слуз се образува/, ако се яде някакъв хляб - по-препечен. Известно време бях и на 90 ДД, и тя е хубава, но аз по принцип се концентрирах върху психологическата страна на нещата, а не върху яденето. Освен ТЕС, правих и Лечебен код всеки ден по 2 пъти, а като си легна - Лечебния код на Иван:

"1. Концентрирай се върху проблема за две-три минути, огледай го от всички страни и си изясни какъв всъщност е проблема! (Подсказка - проблемът е не това което се е случило, а твоето отношение към случилото се. Това включва и физически симптоми, като болка, сърбеж и т.н.)
2. След това сложи двете си длани една върху друга върху слънчевия сплит и кажи на глас - "Аз моля този......... проблем...... да бъде заличен/премахнат сега!"
3. Чувствай се слънчево в продължение на 2-3 минути.
4. Сравни ефекта между двете приложения ( На ЛК и на моя ЛК )".
"Любовта е най-голямата алхимична сила в света." ОШО
Еднорог
Участник
Мнения: 55
Регистриран на: 21 Ное 2012 11:14

Re: Наднормено тегло

Мнение от Еднорог »

"Любовта е най-голямата алхимична сила в света." ОШО
Публикувай отговор