Системен лупус

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Белла, а възможно ли ти е да дадеш воля на тези си желания:
- да не споделяш,
- да се криеш и да ти е мъчно че страдаш от лупус и т.н.
Представи си картина с идеята примерно че се криеш и никой не те вижжа и никой не знае и не може да научи за твоя лупус.Дай си това което изисква състоянието си с ТЕС разбира се. Един вид разговаряй със състоянието лупус у му дай какво иска, а то явно иска нещо. Давай му докато го наситиш с всичко от което има нужда, но с ТЕС. Т.е. изпълни всичките му желания, за да е доволно и пиши полсе какво става с теб.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Не знам как да ти благодаря, страхотно предложение.
Веднага си се представих в някаква студена , мрачна стая, свита на кълбо, съвсем сама , сякаш никой не знаеше за съществуването ми. Хем се разплаках , стана ми мъчно за детето в мен/!/, хем сякаш това исках. Досега се борех с чувствата си, а сега ги допуснах. Сетих се, че така се чувствах и бях толкова сама, когато горе-долу съм се разболяла. Попитах лупуса какво искаш, но тогава се сетих, че трябва да се потупвам и не успях да чуя, какво ми каза, напрягах се, но не можах. Ще поработя още с тази картина, и отделно с техниката на метафората, тъй като ми излиза вълк/ лупуса/ , разярен, който иска да ме ухапе и аз постоянно успокоявам. Ще спра да се страхувам от него и ще започна да говоря с него смело. Това тесайки.
:cry:
Никой не знае какво може да направи преди да е опитал.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Здравей белла!

Имаш предвид, че нямате форум в който да се пише всеки ден!

Защото открих този: http://lupus.nice-forum.net/f4-forum

Няма ли форум на английски?
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Вместо да се оплакваш, какво няма, създай го!
някой е създал тези организации. Защо да не си ти?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Здравей Белла, изчетох всичко което си писала! Браво! Продължавай напред! Искам да те попитам какво става с фиброаденома? Аз имам същия проблем и се опитвам да се боря с него!
белла
Участник
Мнения: 92
Регистриран на: 06 Окт 2008 10:51

Мнение от белла »

Здравейте, искам да благодаря на Иван и всички Ви!
Вече си имам момченце на 2 години и това е благодарение на ТЕС, защото ТЕС ми помогна да преодолея страха, който лекарите ми бяха насадили.Може да се каже, че съм добре. Имам нови здравословни проблеми, но ще се справя и с тях.
Благодаря!
:D
Никой не знае какво може да направи преди да е опитал.
Публикувай отговор