Постоянство

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Anni
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Май 2008 16:19

Постоянство

Мнение от Anni »

Ето това ми е проблемът и незнам как точно да го преодолея. По-точно от къде да започна, с каква фраза-изречение, за да успея този път да постигна повече неща с ТЕС.
Досега каквото и да съм захванала - курс по език, нова работа, ново "лечение" в началото съм супер ентусиазирана и след като минат 1-2 месеца ентусиазма ми спада до една голяяяяма НУЛА. Ядосвам се, след това махам с ръка и се пускам по удобното течение на живота.
Да, но в резултат на тези недовършени начинания, усещам как се натрупва в мен една вътрешна неудовлетвореност от живота ми и протичането му, която неудовлетвореност прераства в избухвания към близките ми или колегите ми. В повечето случай успявам да контролирам тези избухвания, но... :oops:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Въпреки че Досега каквото и да съм захванала - курс по език, нова работа, ново "лечение" в началото съм супер ентусиазирана и след като минат 1-2 месеца ентусиазма ми спада до една голяяяяма НУЛА. Ядосвам се, след това махам с ръка и се пускам по удобното течение на живота.
Да, но в резултат на тези недовършени начинания, усещам как се натрупва в мен една вътрешна неудовлетвореност от живота ми и протичането му, която неудовлетвореност прераства в избухвания към близките ми или колегите ми. И въпреки че В повечето случай успявам да контролирам тези избухвания
......................
По дест пъти на ден за един месец с чаша вода при всяко приложение. Виж предизвикателството! :idea: :wink:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Anni
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Май 2008 16:19

Мнение от Anni »

Благодаря Иване! Ще опитам - надявам се да успея този път :)
Публикувай отговор