КЛЕТВИ И МАГИИ

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
amira
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юни 2008 18:31

КЛЕТВИ И МАГИИ

Мнение от amira »

здравейте, моят въпрос е малко необичаен. Някой ако може да ми отговори, ще съм много благодарна.
Става дума за следното! Като малка си стоях на село при баба за ваканциите и съм чувала често съседите да се кълнат. Това им беше като добър ден. Най различни по съдържание клетви изсипваше съседската баба Стояна, лека и пръст) по адрес на съпруга, внуците и снаха си...най-често. Винаги съм се забавлявала да я слушам и съм приемала всичко като шега.
Скоро се сдърпахме с моя приятел и аз някак си за завършек на спора, сметнах за уместно да го "благословя" по горния пример.

Ужас..., далеч не му се сториха забавни на него подобни думи. Оказа се че е чел за тези неща и смята, че сега е въпрос на време клетвата ми да го достигне.

Наистина използвах гнева си за да предам драматизъм на думите си, но не мисля, че бих му пожелала сериозно нещо лошо. Изглежда съм прозвучала убедително, възможно е и за части от секундата наистина да съм искала точно това, незнам... Казва, че е усетил силата на думите ми :(

После се сдобрихме, но той все още смята, че думите са изиграли своята роля и всичко е въпрос на време :(
Какво да правя сега!
Може ли с ТЕС да си върна думите или да им дам друга посока? Примерно да отидат в земята или клетвата ми да се превърне в благословия или нещо подобно... как мислите? :(
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Проблемът е, че приятелят ти вярва, че ще му се случи нещо лошо заради клетвата, а ти се притесняваш.

Трябва да тес-неш своето притеснение и вина евентуално от това, което си казала и трябва да го тес-неш и него или сам да се тесне за своите притеснения.
amira
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юни 2008 18:31

Мнение от amira »

мисля, че клетвата би трябвало да има сила, когато някой е предизвикал много силна омраза примерно с това, че е тормозел дълго време друг човек без причина и той накрая го проклина. Такава клетва, би трябвало без проблем да се сбъдне според мен, защото това е силна мисъл-форма, насочена срещу този, който дълго я е предизвиквал с действията си. Не че това оправдава...

В моя случай, като не съм имала предвид самия човек, а само лошото в него да умре, или пък ако съм го проклела просто така, примерно, че ми е било нещо криво ... мисля, че няма да има сила такава клетва и ще е достатъчно ако му обясня, че не се е отнасяло за него буквално, за да спре да се страхува...не знам
amira
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юни 2008 18:31

Мнение от amira »

ще ТЕС-на. Ще ходя да си взема книжката и ще пробвам:)
Не съм много на ясно още как става и за това първо реших да питам.
Благодаря!
Иначе извън темата, понеже ми се струва, че тес е нещо подобно... според мен, правилната мисъл винаги може да поправи нещата ;)
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Не разбирам кой знае колко от клетви, но съм сигурна, че никой не може да ти навреди, ако ти (съзнателно или не) не позволиш външната намеса. Аретюз много добре те е посъветвала приятелят ти да тесне притеснението, а ти угризенията.
Milenka
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 24 Апр 2008 13:25

Мнение от Milenka »

Точно така, никой не може да ти навреди, ако ти не му позволиш! "Кой каквото прави, за/на себе си го прави!" е много вярно и ако повече хора вярваха в това, светът щеше да е едно досто по-добро място за живеене! Всяка мисъл е енергия. Каквото мислиш, Вселената ти отвръща със същото! Ако мислиш добро-идва добро, ако мислиш лошо- идва лошо. Това е закон, известен като Закона за привличанията!(Low of Attractions, книгата е The Secret, много, много популярна книга извън България:), има линк към филма във форума) Ако приятеля ти вярва, че нещо ще се случи, той се "настройва" на тая вълна и "привлича" това нещо да му се случи наистина, най-просто казано! Разбира се, не е толкова лесно! Зад думите стоят емоциите! Емоциите са много по-силни от думите. За това и каквото си казала, не е чак толкова фатално, освен ако не го мислиш наистина и го изживяваш и съответно това са отрицателни емоции, които само привличат още такива- и докато се усетиш, ти вече си си навредила много повече, мислейки тези лоши неща и чувствайки ги, отколкото на твоя приятел или пък на някой друг, примерно. Дано да ме разбра какво исках да кажа. Позитивно мислене и благодарност изчистват негативизма!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Накратко да обобщя казаното от другите преди мен - проблемът не е в това, че ти си "прокълнала" приятеля си, а че той е повярвал (вече е вярвал) в клетви и тяхната сила.
Ти нищо не можеш да направиш за него от тук нататък, защото няма как да промениш мисленето му.
С ТЕС обаче можеш да изчистиш себе си от вината която чувстваш. :)
Защото ти нямаш вина. Ти си казала нещо - той е имал избора да му повярва или не.
Ако му бе казала, че е лапландец или негър например, той вероятно щеше да ти каже, че говориш глупости и безмислици или, че си се побъркала.
Същото е можел да направи и когато си го "проклела", но той е избрал да мисли и действва различно.
Клетвата ти вероятно ще го стигне. :twisted:
Не защото ти имаш силата на магьосница, гадателка или вещица, а защото той вярва и очаква да го стигне.

Един съвет от мен - тъй като той вярва и ти не можеш да му повлияеш по друг начин освен да затвърждаваш вярата му, не се опитвай да го убеждаваш, че клетвата няма да го стигне, а точно обратното, внуши му че имаш силата клетвите ти да се сбъдват, но и силата да ги променяш. Той по-лесно ще повярва на това, тъй като вече си вярва на подобни неща.
И следващия път когато правите секс (силно зареден с положителни емоции момент:idea:) малко преди той да свърши изкрещи, че го обичаш и че го освобождаваш от предишната клетва или нещо от този сорт. :)
След това естествено трябва да елиминираш всяко негово евентуално съмнение с абсолютна убеденост и да продължаваш да му повтаряш, че той е бил веднъж и за винаги освободен от "клетвата" ти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Иване, голям си магьосник :wink:
amira
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юни 2008 18:31

Мнение от amira »

А тези които могат да кълнат, могат ли и да си отменят клетвите по принцип? Той точно това каза, че не можело да стане.

Обаче пък аз разчитам на това, че не съм особено велика магьосница, че да ми се сбъдват ей така думите...Все пак клетвата си иска професионално изпълнение ...

Неговия страх иначе се нуждае от яко тесване, не само в случая.

И мерси :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Незавсимо дали мислиш че можеш или че не можеш, ти винаги си прав/а.
Хенри Форд
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
amira
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юни 2008 18:31

Мнение от amira »

така е, наистина!
Ето какво се появи обаче...така и така я отворих тази тема.
При някой хора проблема е, да поискат да се оправят дори. И може би това са по-сериозните случаи.
Става дума вече за друг човек, пак мой много близък, които отключва шизофрения, (по сборна диагноза от изследвания на лекари и биотерапевти, независими един от друг), дължащо се на родово проклятие според някой (не знам къде удря точно, казаха ми че 4-та и 6-та чакра и 1-ва)
Никой не се наема да влияе на подобно нещо освен психиатрите вероятно... ;(
Какво мислите? Може ли с тес?
Родовото проклятие, целяло заличаване на рода, пък и с времето се усилвало, чета в нета...
Човекът реално не може нищо да направи, защото не може дори правилно да поиска да се оправи. И е като в капан, help!
Последно промяна от amira на 18 Юли 2008 18:13, променено общо 2 пъти.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз не разбрах точно за какво става въпрос. но за каквото и да става въпрос може с ТЕС. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
amira
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юни 2008 18:31

Мнение от amira »

ами добре :)
дано да стане, че всички много се шашкат.
Включително биотерапевтите - казват че случая не е за тях. Че трябва да се търси някой, който помага при такива проклятия като родовото (то не било обикновено...)
Докторите дават лекарства, прецакващи мозъка в такива случаи...кофти работа :/
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Започвайте с теса и после разказвай, но не се бавете. Можеш да го правиш и ти, но най-добре да го правите заедно с човека.
amira
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юни 2008 18:31

Мнение от amira »

благодаря за подкрепата :)
Публикувай отговор