Болка във врата

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Болка във врата

Мнение от Arethuse »

Днес се събудих с умопомрачително болезнено схванат врат. Ако някой може да ме осветли с какви конфликти се асоциират болките във врата ще съм много благодарна, защото ми се изчерпи въображението за тесване. Мерси :)
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Според Луиз Хей:

1) вратът преставлява гъвкавост и умение да се види какво има зад нас.
2) проблеми с врата = отказ да се огледат всички страни на въпроса; непреклонност; липса на гъвкавост
3) схванат врат = непреклонен инат

Не намирам тълкуването според ГНМ, но ти знаеш езици и можеш да потърсиш в pilhar.com или други.

Със сигурност и Дънов има какво да каже по въпроса.

Би трябвало всички източници да дават едно и също обяснение, но съм намирала сериозни противоречия.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А пробва ли с най-простото:
Въпреки че ми е схванат врата и не знам защо .................
И виж до какви идеи ще доведе това :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Ами не, не пробвах с най-простото, защото се сетих и без него... Сега вече не боли врата, а кръста :twisted:
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Между другото, когато има причинно следствена връзка, как трябва да се прави - примерно - Пуши ми се, защото това ми подтиска страха от самота. Кое се тесва - пушенето или страха или и двете?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Най-добре и двете.
Точно както си го написала по-горе.
Съществува все пак и възможност да не е точно тази причината, т.е. трябва да пробваш с различни неща , ако не стане с едно.
Или пък да пробваш с ....най-простото... когато не знаеш.
:)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Сега си спомних, че не беше толкова отдавна времето, когато редовно се схващах. Я врат, я кръст, но най-често ми се схващаха врата и раменете. Спомням си също, че редовно, макар и не много често тесах болката/схващането в гърба. Осъзнавам, че не ме е болял от много, много месеци :D
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
nau
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Апр 2009 00:22

Re: Болка във врата

Мнение от nau »

Arethuse написа:Днес се събудих с умопомрачително болезнено схванат врат. Ако някой може да ме осветли с какви конфликти се асоциират болките във врата ще съм много благодарна, защото ми се изчерпи въображението за тесване. Мерси :)
Може и да се счете за тема извън ТЕС, но мисля, че по-подходящо е да се съчетава ТЕС понякога с други методики/подходи, като хомеопатия и акупресура. В случая със схващането може би Су-Джок би бил подходящ... Сигурно вече проблемът със схващането е изчезнал, но ето една интересна статия тук:
http://www.eastwest-doc.ru/sujok/treatm ... kache.html
Публикувай отговор