Високо Кръвно Налягане

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Високо Кръвно Налягане

Мнение от ivangp »

От Ани Батгейт - ТЕС терапевт.

Високото кръвно налягане е широкоразпространено заболяване с което много хора са запознати. То е дно от тези заболявания, които е трудно да бъдат констатирани (измерени) без определено оборудване. За щастие моята клиентка Джени носеше със себе си устройство за мерене на кръвно налягане и знаеше със сигурност, че кръвното и е много високо.
Преди нашата сесия, тя го измери и то бе 148/108.

Ние приложихме ТЕС за няколко емоционални проблема, тъй като аз знаех, че е най-добре да третираме всички възможни причини за физическото и емоционалното й състояние, което от своя страна би могло да рефлектира върху кръвното й налягане. След като поговорихме няколко минути аз открих, че тя много силно се притесняваше за съпруга си, който трябваше да работи извънредно дълго. Ние ТЕС-нахме с фразата:

"Въпреки че аз чувствам, че не мога да контролирам кръвното си налягане...."
"Въпреки че Джон работи постоянно и аз се чувствам притисната да се грижа за детето.............."

След като изпълнихме по една Основна рецепта с горните фрази Джени отново измери кръвното си налягане и то си оставаше 148/108. Аз й напомних, че понякога ефектът от ТЕС е забавен във времето и я окуражих да ТЕС-ва ежедневно за да поддържа тялото си в баланс.

Разбрахме се да се чуем на следващия ден и с това сесията ни завърши. Но за моя изненада когато се прибрах в къщи телефонът ми звънна, беше Джени. Гласът й звънтеше от радост.
"Аз токущо го проверих отново- каза тя -и кръвното ми е 125/82!"

Чухме се отново след седмица и Джени потвърди, че е проверявала кръвното си всеки ден и то е останало 125/82. Какво невероятно средство е ТЕС и колко сили и увереност ни дава то.

Бележка на Гари Крейг:
Въпреки описаните тук резултати, най-добрата политика по отношение на много заболявания, включително Високо Кръвно налягане, е да се елиминира коренът на болестта (лоша диета, стрес, заседнал начин на живот и т.н.). ТЕС често помага значително, но и здравият разум не трябва да се пренебрегва.


Бележка на Иван:
Напълно съм съгласен с Гари Крейг. Имал съм няколко случая в които съм свалял кръвно налягане на клиенти само с ТЕС-ване с фразата, "Въпреки че имам високо кръвно налягане........" най-добрият подход за всяко заболяване си остава съчетанието на диета, спорт, ТЕС и положително мислене, вяра, оптимизъм и упоритост.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
lbid
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 10 Фев 2008 20:21

Мнение от lbid »

Здравейте!
И аз имам проблеми с кръвното налягане.
Мога ли да използвам настройки като:
- Въпреки че кръвното ми налягане е над нормата, около 160/100, аз избирам безопасно да го намаля сега до нормални стойности 120/80.
- Въпреки, че теглото ми е над нормата, аз избирам безопасно да си намаля кръвното налягане до нормални стойности 120/80

Това, че не казвам декларацията - "Въпреки че........ , аз напълно и безрезервно приемам себе си!"

Ако случайно объркам и кажа, че искам стойностите на кръвното ми да станат 40/10 примерно, ще умра ли?

Проблем ли е ако в една серия от основната рецепта (ако мога така да се изразя), повторя различни декларации и напомнящи думи, или трябва да ги правя в отделни серии.

Благодаря!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Накратко - можеш да използваш горните декларации.
Виж ТЕХНИКА НА ИЗБОРА във форума- Допълнителни техники.

Няма да умреш ако кажеш че искаш кръвното ти да стане 40/10. Тъй като това не е БЕЗОПАСНО за тялото ти, подсъзнанието ти няма да позволи това да се случи.

Можеш да казваш различни декларации и настройки в една основна рецепта. Изобщо можеш да правиш каквото си искаш СТИГА ТО ДА РАБОТИ, т.е. да имаш желания резултат.
:D
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
lbid
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 10 Фев 2008 20:21

Мнение от lbid »

Благодаря обяснението на тъпия ми въпрос:), то е важно за мен.


"Въпреки че аз чувствам, че не мога да контролирам кръвното си налягане........."
"Въпреки че Джон работи постоянно и аз се чувствам притисната да се грижа за детето.............."

Ако използвам тези декларации или си измисля други, какви ще бъдат напомнящите фрази. Доколкото аз разбирам, в една основна рецепта мога да използвам различни напомнящи фрази.
А декларацията (на мястото на многоточието) мога да я променям както си искам, но е хубаво да завършва положително.

Пробвам ТЕС от два дни, основно върху кръвното ми, но и върху други по дребни проблеми. Засега мисля че нямам напредък. Само веднъж ожаднях, тогава ТЕСвах пак кръвното, но то не се промени. Ще продължа да пробвам. Може би не удрям добре точките или има друг проблем.
lbid
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 10 Фев 2008 20:21

Мнение от lbid »

Забравих да кажа, че все още съм бавен в изпълнението на основната рецепта.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

При настройки:
"Въпреки че аз чувствам, че не мога да контролирам кръвното си налягане........."
"Въпреки че Джон работи постоянно и аз се чувствам притисната да се грижа за детето.............."

Напомнящите фрази ще бъдат:
Не мога да контролирам кръвното си налягане
и
Чувствам се притисната да се грижа за детето
Както и вариации на тази тема, т.е. мисли свързани с темата или просто казване на същото но с други думи.
Например:
Невъзможно ми е да контролирам кръвното си налягане
Няма начин да контролирам кръвното си
Неспособен/на съм да контролирам кръвното си
В нищо не ме бива
Нямам контрол върху нещата/живота си
Липса на контрол
Губя контрол
Липсава ми контрол
Кръвното ми е извън контрол
Живота ми е извън контрол

и т.н.


Просто слушай вътрешния си глас, довери се на интуицията си и следи мислите си. Каквото и негативно да излезе - ТЕСвай го.
Ако се сетиш за някоя определена случка също я ТЕСвай с ТЕХНИКАТА НА КРАТКИЯ ФИЛМ!
Търси връзки с други сфери от живота ти в които чувстваш липса на контрол (семейство, интимни връзки, работа и т.н.) Ако откриеш такива ТЕСвай ги отделно!
Самоанализ и упоритост му е майката.
Не се отказвай и ще успееш. Търси и ще намериш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bogomil35
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Сеп 2007 10:11

Мнение от bogomil35 »

blagodaria vi za informaciata.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Искам да споделя,че високото кръвно има връзка и със ставни болки,така че ако имате болки в ставите,тръгнете да тесате тях,възможно е да изчезне и от тях високото ви кръвно,явно си има връзка едното и другото!
Имам информация за този резултат от друг вид терапия и за това го споделям!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Гена, би ли споделил по-подробно от къде знаеш това?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ами имам си аз информатори :lol: .....лекар е установил при лечение с биорезонансна терапия,че лекувайки ставните болки на пациент,изчезва и високото кръвно!!!!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

А още по-подробно :lol:
Само с един пациент или с много?
Наистина ми е интересно. Ще наблюдавам и аз за такава връзка.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

гената написа:Искам да споделя,че високото кръвно има връзка и със ставни болки.......
Аз бих перефразирал така:
Ставните болки може да имат връзка с високо кръвно налягане.....
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

И също така за кои стави става въпрос?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

И така,вчера излизах на кафе с един приятел на който му казах за тес,купи си книгата и си поговорихме малко на тази тема.Сподели,че си е правил тес за високото кръвно и видял,че има ефект!
Спрял да пие лекарства и се чувствал по спокоен,някои хора ако са го дразнели преди с нещо,сега не им обръща внимание и не ги забелязва.
Ето,че и един човек който започва с нещо ново има успех!
Сега ще работи по друг проблем отново с ТЕС!
Публикувай отговор