Раждане

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Раждане

Мнение от ivangp »

Бележка от Иван:
В тази случай ТЕС е използвана ефективно за предизвикване на раждане по естествен път, обезболяване и предизвикване на кърмене. Възможностите на това велико откритие са наистина необятни.


Oт Дебора Хилайрет

Миналата седмица аз имах едно прекрасно изживяване с моя клиентка и приятелка при раждането на дъщеря й. Раждането бе с закъсняло със седмица, но съпругът й работеше в друг град. Тя му се бе обадила и го бе помолила да се прибере в края на седмицата. Когато той си дойде тя ми се обади и ме попита дали можем да се опитаме чрез ТЕС да предизвикаме раждането по естествен път (без лекарства) следващата Събота. Тъй като съпругът й бе вече в къщи аз я посъветвах да започне да ТЕС-ва веднага с “татко е вече в къщи и ти можеш да се появиш на бял свят, ние те обичаме и ще те пазим и вече е време да се появиш.”...”мама и татко те обичат много и с нетърпение очакват да се запознаят с теб.”Тя също така ТЕС-на желанието си непременно да има бебе зодия “Близнаци”
Тя каза, че веднага почувствала как се "отпушва" (нейни думи). Тя ми се обади в 6 часа сутринта и аз веднага тръгнах към тях ....междувременно тя ТЕС-ваше, че “вече има разкритие”. Докато отидох у тях тя вече имаше контракции на всеки 5 минути.
Аз започнах да работя върху болките й. Когато раждането започна аз използвах фрази в смисъл, че “болката е вълна от енергия която помага на бебето да излезе и да се отпусне и да се носи по вълните”. Последвано от “тази болка, тези вълни от енергия, нося се по вълните”. Ние продължихме по този начин и когато тя започна да избутва бебето съпругът й продължи да почуква върху точките й с “тази болка”.
Секунди по-късно едно красиво , 3.950 кг, момиченце се появи на бял свят. Това бе най-спокойното и леко раждане без каквито й да е процедури или лекарства.
Мисля, че тя постъпи изключително смело като роди по този начин и то в къщи.
Плацентата се забави малко и аз видях, че майката бе доста разтревожена от това , че бебето не можеше да засуче, тъй като това обикновенно ускорява излизането на плацентата. Попитах я вярва ли, че може да кърми и тя ми отговори с “НЕ”. Така че направихме веднага един рунд с “Въпреки че аз не вярвам, че мога да кърмя....” Тя постави отново бебето на гърдата си и то засука. Плацентата също излезе бързо. Сега тя кърми без проблеми. И майката и дъщерята се чувстват отлично. За мен бе чест да присъствам на това събитие.
След 2 годишна ежедневна практика с ТЕС аз продължавам да се удивявам на резултатите които могат да бъдат постигнати с нея.

Любов, радост и щастие на всички!

Сега вече всеки в България може бързо да научи и венага да започне да прилага тази изумителна техника като прочете новоиздадената книга "Техника за Емоционална Свобода".
Книгата можете да закупите от книжарниците на "Пингвините" в страната. Или ако желаете автограф и посвещение от автора, можете да закупите книгата лично от мен. Вижте "Цени" на главната страница на сайта!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор