Усещане за потъване.

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Shadowy
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Май 2015 22:34

Усещане за потъване.

Мнение от Shadowy »

Здравейте отново. Много бих искал някой да ми помогне. Просто незнам как да формулирам състоянието си и се въртя в кръг. Вече четири години чувствам че потъвам при слизане от кола а и не само. Немога да работя а аз съм шофьор. Всеки ден за мен е ад и незнам какво да направя. Ако някой може да ми помогне да преодолея това потъване ще съм му задължен до живот. Тесвам се но нещо не правя както трябва. Моля ако някой има възможност да ми помогне с декларациите и.т.н

Благодаря предварително!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Нужна ми е малко момощ.

Мнение от Alisa »

Направи декларация от всяко едно от изреченията си и ТЕСай, като първо оцени колко са верни тези твърдения от 0 до 10= абсолютно вярно!
– Много бих искал някой да ми помогне
– незнам как да формулирам състоянието си
– въртя се в кръг
– Вече четири години чувствам че потъвам при слизане от кола
– Немога да работя
– аз съм шофьор
– Всеки ден за мен е ад
Като сведеш всяко твърдение до оценка 0 значи си решил проблема на този етап.
Успех и чети форума, такива съвети са давани многократно!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Shadowy
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Май 2015 22:34

Re: Нужна ми е малко момощ.

Мнение от Shadowy »

Много благодаря за бързия отговор, захващам се веднага.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Нужна ми е малко момощ.

Мнение от ivangp »

Какво се случи преди 4 години, когато се появи проблема за пръв път. Имало е някакво сериозно и емоционално травмиращо събитие в живота ти тогава. какво бе то? (катастрофа, развод, раздяла, уволнение, смяна на работа. на местоживеене, смърт в семйството, нещо друго???)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Shadowy
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Май 2015 22:34

Re: Нужна ми е малко момощ.

Мнение от Shadowy »

ivangp написа:Какво се случи преди 4 години, когато се появи проблема за пръв път. Имало е някакво сериозно и емоционално травмиращо събитие в живота ти тогава. какво бе то? (катастрофа, развод, раздяла, уволнение, смяна на работа. на местоживеене, смърт в семйството, нещо друго???)
Здравейте... трудно ми е да определя какво се случи. Но точно тогава гладувах осем дни заради синузита. Реших да се захраня но на четвъртия ден се принудих да взема антибиотик. И от тогава нещо се случи постоянно потъвам все ми е криво и т.н... И това си е доста кофти чувство.... но какво да се прави... такъв е живота. Моя приятелка ми каза че най вероятно съм стресирал тялото... и всичко е от стрес.

Благодаря!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Усещане за потъване.

Мнение от ivangp »

Изчисти всички случки, които се сещаш, свързани с потъване, започвайки от първата, с техниките дадени в началото н подфорум, ДОПЪЛНИТЕЛНИ ТЕХНИКИ И ПОДХОДИ.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Shadowy
Участник
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Май 2015 22:34

Re: Усещане за потъване.

Мнение от Shadowy »

Здравейте! Вече четири дни правя Тес по 7-8 пъти на ден. Тесам се за Стрес поне това твърди доктора при който ходих. След първия ден много гадно се почуствах сутринта и така до втория ден. На третия ден станах малко по спокоен и уверен при слизане от камион и атомобил. Въпроса ми е добре ли го правя?

Настройка - Въпреки, че се чувствам стресиран аз напълно и безрезервно приемам себе си и се освобождавам от Стреса сега.

Н.ф - Освобождавам се от стреса сега.


Благодаря!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Усещане за потъване.

Мнение от ivangp »

Няма лош ТЕС. Това, което правиш, е ОК, но не е най-доброто, което можеш да правиш с ТЕС. Виж НАЙ-ДОБРИЯТ ТЕС ПОДХОД за това как се правят декларации в ТЕС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор