Самота, липса на партньор

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
hype
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Сеп 2013 18:09

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от hype »

Здравейте отново,
Благодаря на Иван за бързият и подробен отговор и за помоща.
Започнах да Тесам първите две декларации, както е посочил. Много прозяване, много нещо...
Правих основната рецепта, когато падна малко нивото , обикалям по точките с различни фрази , докато го намаля още и още.
Тесането за апатията и депресията беше много вяло, не можех да вникна някак си, за тов го зарязах. На другия ден не ми се ТЕС-аше ама грам... ПО?!?! За това днес с голямо нежелание.
Въпреки че...
не ми се теса..., аз напълно и..
не ми се теса, защото е безсмислено и има къде, къде по интересни неща за правене, аз...
не ми се теса, защото не искам да се променям, аз...
не е безопасно да се променям, аз...
и после редувах -не искам да се променям, не е безопасно, страх да се променя (интуитивно ми изкачат, не знам дали е правилно така, ама така ми идва и ми е забавно)
Накрая беше:
Въпреки това остатъчно чувство на не искане да ТЕСам, аз напълно и...
Сълзи ми текоха от прозяване, даже не можех да си казвам фразите както трябва.
За Техниката за стената...не ми се получи , продължавам опит, но се "крие " от мен, боря визуализацията ама тя "бяга" за сега. При мен съм забелязала, че ефекта от Тес сесия идва по късно, утре ще правя проверка на горните дали са изяистени до 0. И понеже темата е за самотата, любовта и връзките:
По темата в момента ми е безразлично (може би защото няма обет и няма как да преценя , пука ли ми за връзки , не ми ли :D ) , ярез ТЕСането за самотата стигнах до там , че не се харесвам, не заслужавам любов и други комплекси, които съм Тес-ала, но не качествено явно, а за някои не ми се ТЕС грам. Знам че имам някакъв голям , общ ПО, надявам се да го изчистя скоро.

Много подробно пиша, надявам се не ви е досадно :) Лека вечер и до скоро :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Самота, липса на партньор

Мнение от ivangp »

Не е досадно. Пиши подробно! Така най-добе ще помогнеш на четящите след теб да разберат през какво си преминала. А и за теб самата това подробно писане ще е терапевтично и ще доведе до нови прозрения.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор