Удебеляване на ендаметриума

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
borianan
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Юли 2013 19:30

Удебеляване на ендаметриума

Мнение от borianan »

Имам проблем с растежа на лигавицата на матката. Някой, който е имал успех с ТЕС, може ли да ми каже точно какво трябва да направя и после да утвърждавам, за да си помогна? Това е много важно за мен и мъжа ми - преди 1 /една/ година бях бременна и в 28-ма седмица /края на 7-ми месец/ загубихме бебето. Моля ви, който знае как да ни помогне, нека пише! Благодаря предварително!!!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕС е средство с което се лекува самият човек, а не даден проблем. Ако дадеш повече информация за себе си, начина си на живот, проблеми в семейството, предишни сексуални проблеми или проблеми със забременяване и износване ще можем да ти помогнем много по-успешно. Тук си анонимна. Никой не знае коя си.
И бъди възможно най-подробна и описателна.
Например - имам проблем с растежа на лигавицата на матката - не обяснява в какво се изразява проблема. Прекалено ли нараства или не нараства достатъчно и т.н.

Всеки проблем е свързан с някакво събитие в миналото. Ако намерим събитието и го изчистим от емоции с ТЕС проблемът изчезва.
Но дори самото събитие не е проблемът, а отношението на човека към събитието. Затова и писах, че се лекува човекът, а не проблема.

За да ти помогнем в лечението е по-важно да разберем как мислиш и какво чувстваш, а не каква точно ти е диагнозата.

Също така прочети важните теми в началото на форума. Там са обяснени важни основни положения при работа с ТЕС.
Бе е лошо да се запознаеш и с основните постулати на Германска Нова Медицина (ГНМ). Ползвай Гугъл за нея!


Накрая - добре дошла! Ако си упорита и си готова да поразровиш и изложиш на показ душата си, убеден съм, че заедно ще намерим решение на проблема ти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор