Тежка депресия

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
nikoleta31
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Фев 2013 15:26

Тежка депресия

Мнение от nikoleta31 »

Здравейте,


Страдам от депресия от 2 месеца, нищо не ме радва, нямям желание за живот, всичко ми е безмислено и е черно. Не мога да взема решение за нищо, и имам чувството че потъвам всеки ден. Живея в Германия и наскоро се запознах с една! невероятна жена която ми разказа за ТЕС и че мога да се боря с депресията с тези техники. Започнах да се интересу вам, прочетох доста неща във форумът тъй като нямам как да се сдобия с книгата в Германия. Много желая да се науча да практику вам правилно техниките, доколкото разбрах човек си създава декларация от сорта Въпреки че не видам изход от депресията аз напълно и безрезервно приемам себе си? И после по точките Аз не виждам изход от депресията! Знам че може би ще кажете прочети по подробно форумът, но наистина има толкова много информация че аз много се обърках.


Благодаря ви предварително!
Николета
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Във всеки форум съдържащ много информация има Търсачка за улесняване на търсещия конкретна информация.
В този форум в самото му начало има подфорум с важни теми, въпроси и отговори, които трябва да прочетеш. Освен това от поста ти не е ясно питаш ли нещо и какво точно питаш, ако питаш.
Преди всичко друго прочети това!
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=413
Ако задаваш въпроси в бъдеще, нека те да са ясно формулирани.
На правилното място си попаднала, но ще се искат усилия на волята и дисциплина от твоя страна за да се освободиш от проблема си. Тези усилия изискват и доста четене в този форум.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор