Генетален херпес и папиломен вирус

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ninangelova
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Яну 2013 16:19

Генетален херпес и папиломен вирус

Мнение от ninangelova »

Здравейте,
Аз ви писах за съвет и ми казахте да работя с физическите усещания, негативните емоции и случки.
Промених декларациите
Въпреки, че съм уникално възпрепятствана да се освободя от зачервяването на гениталите, аз напълно и безрезервно приемам себе си.
НФ - освобождавам се от за зачервяаването на гениталите
Същата декларация я редувам с болки, сърбене
Използвам също чувството на вина, страх, яд и т.н
Вече 13 дни ако има един ден облекчение после пак се появяват симптомите.
Правя не постоянно 10 серии, някои път и четери
Различни случки които се сещам като, че ме е яд за отношението на мъжа ми към мен, пренебрегването и т.н
Чувството на вина към родителите ми и маниполирането им.
Понякога се чувствам много зле и губя надежда, че не мога да се справя с този проблем. И това също Тествам
Понякога Тествам с Въпреки, че имам рак на шийката на матката аз напълно и безрезервно приемам себе си.
Незнам все си мисля, че някъде греша.
Визуализирам перфектна, здрава и добре функционираща матка.
Неискам да се отказвам и да ходя по лекари нямам им вяра.
Искам да попитам до кога да продължавам с тези деклации
или да ги сменям и с какви.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

От поста ти не стана ясно правиш ли ТЕС за емоции и колко често, как точно и с какви резултати за самта емоция, която ТЕСаш. Т.е. намалява ли емоцията, изчезва ли и т.н.
Същото се отнася и за симптомите - сърбеж, болки и т.н.
Не е ясно как се влияят те.
В идеалния случай в декларациите ти трябва да има емоция и физическо усещане.
В примерите които си дала има само физически усещания.
Не е ясно работила ли си върху случки, изчистила ли си ги от емоции.
юспоред мен продължаваш да робуваш на идеята за Предизвикателството, то не е най-добрият вариант, както вече ти писах.
Виж важните теми в началото на форума и задължително отдели време този уикенд да изгледаш филма за ГНМ. Ще го намерш тук:
http://www.youtube.com/watch?v=Z57uBCcO ... r_embedded
Кожните проблеми според ГНМ са свурзани с желание и невъзможност а докосване на някого, нещо, установяване на контакт илис отвращение от някого, нещо, нежелание за установяване на контакт, принудителен контакт.
Мисли за случки в живота ти в тази посока, особено в периода преди появата на херпеса. И като ги откриеш третирай ги с ТЕС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ninangelova
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Яну 2013 16:19

Генетален херпес и папиломен вирус

Мнение от ninangelova »

Благодаря, Иване! За ГНМ не знам английски, но това което си ми написал има резултат. Може би ми е трудно все още да споделям, а и може да не съм се изразила правилно в предния пост. Тествала съм различни случки. И някои от тях с ПО. Може, би най-големия проблем ми е притеснението, чувството за вина и страх. Тези негативни чувства съпътстват почти целия ми живот и съм убедена, че точно те са довели до заболяването ми. Когато изпитвам тези чувства ми става много зле, и то на главата и нямам сили.
Въпреки, че огромното чувство на вина ме разболя и доведе до генетален херпес, аз напълно и безрезервно приемам себе си, освобождавам от вината и се отварям за промяната сега и завинаги.
Въпреки, че непрестанно атакувам себе си негативните си чувства, се разболях, аз напълно и безрезервно приемам себе си.
Може да ми се смеете но се чувствам несигурна и объркана :( . Декларациите добре ли съм ги формулирала. :oops:
Sylvia
Участник
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Ное 2012 09:57

Мнение от Sylvia »

Може да ми се смеете но се чувствам несигурна и объркана Sad
Няма нищо "смешно " и достойно за подигравка в чувствата ти , тук всички ( е, айде повечето :D ) сме "дошли " , водени от подобни чувства на несигурност и объркване , но и с вярата и надеждата да успеем да се справим с това , което ни кара да се усещаме така . Така , че - действай ! :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Генетален херпес и папиломен вирус

Мнение от ivangp »

ninangelova написа: Въпреки, че огромното чувство на вина ме разболя и доведе до генетален херпес, аз напълно и безрезервно приемам себе си, освобождавам от вината и се отварям за промяната сега и завинаги.

Въпреки, че непрестанно атакувам себе си негативните си чувства, се разболях, аз напълно и безрезервно приемам себе си.
Може да ми се смеете но се чувствам несигурна и объркана :( . Декларациите добре ли съм ги формулирала. :oops:
Всяка декларация е по-добр от никаква декларация. Всеки ТЕС е по-добър от никакъв ТЕС.
Но декларациите ти могат много да се подобрят.
Казах, че в декларациите ти е оптимално да има емоция и физическо усещане.
В горните ги няма.

Виж пак тази тема и сис съставяй декларациите според инструкциите там.
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=413

Пак не разбрах как си ТЕСал негативните случки и с какви резултати. Изчистила ли си ги от негативни емоции?

За ГНМ има стршно много информация на български. Използвай Гугъл!
Има и страхотен филм с превод на български.
http://www.youtube.com/watch?v=Z57uBCcO ... r_embedded
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор