Тревожно-депресивно разтройство

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Иглика, какъвто въпрос зададеш такъв и отговор ще получиш.
какво значи преживяни случки. Други случки има ли? Ако да, за теб, какви са те?
Задавай ясно въпросите си! Препрочитай ги преди да ги пратиш и виж на самата теб дали са ясни или има какво да се уточни в тях!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разстройство

Мнение от iglika »

предварително се извинявам, ако се изразявам несвързано заради главоболието.Събрах кураж да тесам с ТКФ като израх първите две-искам и мога, колкото повече тесах, толкова повече ме забояваше главата-разбирам, че може да скочи на 10, но после ако това работи да започне да намалява.Толкова ме заболя глвата, че и идеше да се гръмна.И се върнах на декларацията за ПО-искам да съм болна, за да не се справям с проблеми и да се погрижи някой за мен- и веднага имах подобрение.днес ще продължа в същия дух, защото до утре не мога да си позволя екперименти-ще пътувам.прибирам се вкъщи пъктам ще видя как дапродължа.но вече никак не смея да използвам декларация, в която има думата страх.препрочитам какво сте ме съветвали и по повод на съмнението, че имам ПО на ПО-то- изтесах отделно ,това че непрекъснто се тревожа какво имам да върша и то докато тесам ПО-то.Преди малко отидох да тесам с декларация, че искам да съм болна , за да не ме карат да се справям с проблеми и ми изскочи, че се чувствам виновна, че съм болна- направих два кръга с това- да видим нататък какво ще изкочи.наистна всеки сам си усеща акъде да върви и " то" гонасочва.пша си всичко това, за да знам как съм работила, защото например сега не помня, дали пробвах с"искам да съм болна от страх да се справям с проблеми".Угре ще го пробвам, ноако смятате, че има някакво противоречие-кажете ми, моля.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Противоречия има, но важното е да се ТЕСа. Всеки ден по много с различни декларации. Докато намериш тази, която дава най-добри резултати при теб.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

тревожно-депресивно разстройство

Мнение от iglika »

Продължавам напред и ще пиша какво съм правила, за да не забравя-сега не мога да си спомня какво ме върна назад-дали неподходяща декларация/може би беше със споменаване на страх/ или защото бях си наумила да правя ремонт и тялото и душичката ми се възпротивиха.
Иване, точно така постъпих тези дни- търся вярната декларация-искам да съм болна , за да не се справям с проблеми и да се грижи някой за мен, но днес ми дойде отвътре, че това е само жалване, а не отстраняване на ПО-то. Експериментирам само с "искам да съм болна, да си лежа и да не правя нищо и чувствам най- добре приятното мравучкане в проблемните места, за което ми се струва, че е раздвижени енергии- и някой друг във форума предполагаше така. Освен това ми става топло, което и друг път съм имала чувството, че това е знак че съм нацелила вярната декларация.Иначе треперенето намалява.Утре пак-освен по един час на ден на два пъти въведох-реклама - ТЕС, реклама - ТЕС.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

време е пак да се обадя,как върви.Опитах само с декларация, че искам да съм болна, но не върви добре.От няколко дена съм пак на "любимото" "искам да съм болна, да си лежа, да не правя нищо и някой да се грижи за мен" и бавно имам подобрение.Реших да опитам и само с "искам някой да се грижи за мен" - пак не върви- не помня вече точно как.Преди малко намерих повече за ПО-не бях го открила досега-много примерни декларации.Дали да избера някои от тях, които ми се струва, че са близки до моето ПО или да се придържам към моето- напомням, че го "видях" като се улових, че завиждам на болен в реанимация по телевизията.От няколко дена ми се иска да включа успоредно със сегашната декларация и "В мир със себе си" и то някои случки, за които ми се струва, че имат връзка.Дали има някакво противоречие.Иначе няма да бързам и да променям декларацията за ПО поне още една седмица-Иван е писал да п равим това поне две седмици.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от ivangp »

Пробвай! Ако ти се получи, добре! Ако не, връщаш се на старото. Защо не пробваш да изчистиш случката с болния, на който си завидяла?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

Препрочетох си всичко, което съм правила досега и съветите и ми светна/благодаря на МАГ/, че може ПО ми да има два аспекта-едното"искам да лежа и да не се напрягам за нищо" и другото " да се погрижи някой за мен", т.е.трябва да теся нуждата да се грижи някой за мен, което правя сега.Понякога ми идва да разделя така декларацията на тези две, понякога в една обща декларация.И двата варианта дават резултати.Задъхването намалява и се придвижва в стягане в слънчевия сплит, изтръпването на главата и ръцете също намалява.Но се сетих-може ли при ПО да включа и физическите симптоми, което до сега не съм пробвала.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

И още нещо-ще включа успоредно с любимата декларация и повечето декларации от препоръчаните от Иван за ПО- тези, които ми се струват близо до моите проблеми - или е грешно така и трябва всичките- има логика- не знаеш от кой храст ще изскочи заек. И за взуализациите- Иван ми препоръча да тесна сцената дето лежи болен и му завидях, но нещо не ми се получава-затова го правя с визуализация по време на декларацията.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от ivangp »

Включи физ. усещания и всичко друго, което ти хрумва да включиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

благодаря, Иване, ще пробвам почти всичко, но зосега на преден план е все това, че искам да съм болна, за да се грижи някой за мен.
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от Яна »

iglika написа:благодаря, Иване, ще пробвам почти всичко, но зосега на преден план е все това, че искам да съм болна, за да се грижи някой за мен.
Само идея, която ми хрумна докато те четях: може би да засегнеш някъде някак отношенията си с родителите си?! Често хора, които търсят някой да се грижи за тях е възможно да не са получили достатъчно безвъзмезна грижа от мама и тати и да са си създали комперсаторен механизъм.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

По-вероятно от липса на грижа от никой мъж в живота ми и във връзка с това пак да попитам- може ли успоредно с чистини на ПО да правя "В мир със себе си" за случки, за които предполагам връзка с въпросните мъже.Защото пак се подведох по емоцията-самотна и т.н. и главоболието пак изригна.Явно не искам да си изчистя тази емоция- да си призная тази работа с ПО , обърнати батерии и т.н. не ми е ясна.Нали сме научени да търсим логика във всичко , а локигата на нашето подсъзнание е трудно достъпна.Така че карам емпирично- в момента с В.ч.искам да съм болна, защото...,в.ч. не съм способна да се излекувам и др.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от ivangp »

iglika написа:По-вероятно от липса на грижа от никой мъж в живота ми и във връзка с това пак да попитам- може ли успоредно с чистини на ПО да правя "В мир със себе си" за случки, за които предполагам връзка с въпросните мъже.
Може. Даже е препоръчително.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
iglika
Участник
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Яну 2012 21:02
Местоположение: роман

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от iglika »

Благдаря, Иване, дейсттвам с декларация"искам да съм болна, да ме боли главата, за да не ме карат да се справям с проблеми" и нещата вървят много добре.Мисля да карам само с това поне една седмица, като прибавя и нещо от"В мир със себе си".Дано само не ми донесе някоя емоция, да се подведадатеся емоция, както стана вече три пъти и всеки път глабоволито става нетърпимо и неще да помръдне.Ще внимавам вече, да не се отклонявам от чистене на ПО-то.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Тревожно-депресивно разтройство

Мнение от ivangp »

Изваждането на емоция е всъщност желано, то показва, че си напипал нещо важно. Другото е плуване по течението, вместо гмуркане в дълбините на подсъзнанието, където всъщност са корените на проблема.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор