Множествена склероза

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Tanqrs
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Фев 2012 15:22

Множествена склероза

Мнение от Tanqrs »

Здравейте.Прилагам техниката от ноември месец насам всеки ден но сякаш няма никакъв ефект и най-вероятно не правя нещо както трябва затова моля за помощ.Мойте проблеми свързани с МС се изразяват в бързата уморияемост,слабост в краката напоследък,която е по-силно изразена в левия крак,нестабилност,залитане.Какво точно да казвам Въпреки че чуствам слабост в левия крак,аз напълно и безрезервно приемам себе си ли?Пробвала съм с това но сякаш не става,не действа.Моля насомете ме!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Здравей Tanqrs, преди да ти отговоря искам да ти покажа това
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=1099
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Въпреки, че залитам, когато стъпвам на левия си крак и това ме кара да се чувствам..., аз...
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Tanqrs
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Фев 2012 15:22

Мнение от Tanqrs »

Благодаря за отговора и линка но аз съм от Русе и няма как да участвам в този филм иначе звучи интерестно.искам само да те питам когато се потупвам по точките в книгата пише да се казва съкратено проблема отначало 3 пъти въпреки че залитам... когато се потупвам по ръката,но мисълта ми е след потупванията на тази точка на другите места когато се потупвам какво да казвам във връзка със слабостта в кракът примерно.а и също така относно бързата уморияемост каква да ми бъде фразата.извинявам се за глупавите въпроси но си мисля че при мен ТЕС не работи защото не си формулирам проблемите правилно ако изобщо Тес помага за Мс.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Tanqrs, здравей.Аз не те разбрах какво точно питаш.Дали може да пишеш как точно правиш ТЕС ,просто опиши една серия с декларация и напомняща фрза.Така както го описваш-по-точно както аз те прочетох ми се струва че не включваш емоция в деклрацията, ама може и само така да ми изглежда.
Разбирам че се притесняваш, че не тес-аш както трябва, от ноември до сего наистина не разбирам как няма резултата?
ако изобщо Тес помага за Мс.
Мойте проблеми свързани с МС се изразяват в бързата уморияемост,слабост в краката напоследък,която е по-силно изразена в левия крак,нестабилност,залитане
Наистина не знам дали ТЕС работи за МС, знам че стабилизира и балансира организма, това от опит.Знам също че помага при симптомите които си описала.Знам защото при мен същите симптоми изчезнаха, а познавам и други хора на които вече е свършила работа, пак за същите симптоми.
Но мисля че преди да се разтесаш както трябва с декларации, в които освен симптома да включиш"чувствам се, усещам се.."/както ти казва Алиса/ е добре да обърнеш внимание на това:
.извинявам се за глупавите въпроси но си мисля че при мен ТЕС не работи защото не си формулирам проблемите правилно ако изобщо Тес помага за Мс.
Може и само да си въобразявам, ама мисля че е добре да ТЕСаш най-напред че не вярваш че нещо въобще ще ти помогне, че не можеш да си формулираш проблема правилно, и това че въпросите ти са глупави-много важно, важното е да намериш нещо с което да ти стане по-добре...не знам дали се изразих правилно, мисля че ти не си вярваш, че може да намериш помощ, и освен това те е страх, като че ли се притесняваш да потърсиш помощ.Опитай това да теснеш най-напред, може да се поразбутат нещата.
Е пак да подчертая, че това е само моето мнение отстрани, може и да е така може и да не е, ти си усещаш най-добре :D И ти най-добре ще си прецениш :D
Успех!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

МС, както и всяко друго хронично заболяване, според мен, е основано на емоциионални конфликти.
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=413

https://sites.google.com/site/germanska ... a-skleroza
Последно промяна от ivangp на 02 Мар 2012 20:26, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Tanqrs
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Фев 2012 15:22

Мнение от Tanqrs »

здравей.начина по които правя една серия е следния:например когато тествам бързата си уморияемост:Декларацията ми е следната:Въпреки че се измарaм бързо аз напълно и безрезервно приемам себе си и това го повтарям 3 пъти като потупвам точката на ръката,а останалите точки докато ги потупвам повтарям бързо се измарaм.обикновено правя по 2-3 серии за дадено нещо.другото което искам да попитам да работя само върху един симптом докато той изчезне и след това като изчезне да тествам другото.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Желателно е да се работи докато се изчисти един проблем!
Можеш да работиш по няколко проблема,няма ограничения.Според мен не е много хубаво да работиш с много едновременно за да не се объркаш.
А това,че се изморяваш какви чувства и емоции поражда в теб?Какво те кара да изпитваш?Отговора на въпроса ми го тесни и него.Опирай се да работиш и върху емоции,чувства и се замисли какво в теб като начин на мислене,случки около теб те е довело до този проблем?Какво иска тялото да ти каже чрез него?Къде е грешката и защо е нужно да се върнеш там,където се е появилата причината за да се стигне до тук?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

И аз като Гената мисля, че е желателно да работиш с един докато се изчисти, препоръката на Иван е да почнеш с този дето те тормози най-много и е прав.Декларацията ти според мен-поне по моя вкус - е много постна.Няма чувства, няма усещания, няма емоция, може би затова не дава резултат.В смисъл-изморяваш се и какво от това..това че се изморяваш как те кара да се чувстваш-ядосана, отчаяна, примирена със съдбата, неможеща да се справиш, изплашена..кое е това тези усещания е товето, и къде в тялото го усещаш-.изтръпва ти тук, схваща ти се там.. най-добре е да попиташ себе си и така да си формираш декларациите.И да го хипероблизираш, да го увеличиш като емоция и да ТЕсаш.Та по този въпрос с Гената май сме на едно мнение, което е голям успех за нас двамата, благодаря ти! :D :D :D
А през тези 3-4 месеца ТЕса ли травматични, неприятни спомени-процедурата "В мир със себе си"?!Май не си?!
Обърни внимание на това дето ти е пратил Иван като линкове, ако имаш време чети и другите темите във форума, на мен много ми помогнаха всички което са писали тук, има доста описания кой как и какво е тесал и това много помага, поне на мен.И най-стимуиращото за мен беше че всички те са реални живи истински хора, успели да преборят нещо, дето трови живота им, и даже с някои от тях вече се познавам лично, което ме прави още по-въодушевена. :D
А доколкото разбрах в БАБА има протокол, който се ползва при МС, което е още един голям плюс :D :D :D
И пак пиши.Даже и да ти се струва гупаво и т.н.Ама първо ТЕсай, чети и после пиши :D :D :D
Успех!Благодаря ти!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Освен написаното до тук, Tanqrs, само да добавя- "изморявам се"- къде в тялото чувстваш тази умора, колко е силна-сравни с нещо, каква е като вид, дай на себе си максимално точно определение за тази умора, така че като ТЕСаш да можеш да сравниш дали има промяна в някой от тези показатели-място, сила, вид. И да, включи в декларацията си емоцията която изпитваш заради конкретния тип умора.
Успех! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

И така,да споделя за въпросната жена за която споменах в темата за КС,с последна диагноза множествена склероза.Потърсиха ме за помощ,макар че бе свързана с уредите за биорезонансно лечение,но аз казах,че ще им покажа и предложа друг начин за самолечение и човек така сам може да работи върху себе си и проблема/енергийни техники/.
Подарих книгата на Иван,пуснах и клипа на Гари Крейг за да се разбере какъв е принципа на техниката и какво целим с нея.Обясних как да се насочва към съставянето на декларациите и понеже имаме проблем в ляв крак и лява ръка,насочих вниманието към емоционалните проблеми свързани с мъжът и.Обича да си пийва човека,а тя пък от своя страна се дразни и изнервя.Хубавото е,че жената има желание и иска да се излекува,както и ясно си дава сметка,че си го е метнала и носи на гърбът си.Добре започна според мен като за начало и тази вечер мисля,че тя сама видя вече резултата от ТЕС.Снощи мъжът и се опитал да я издразни и да се заяде с нея,но тя така спокойно си приела всичко,макар и от вътре пак да си е имала някакви усещания,не му е казала нищо,дори и станало смешно.На първата среща аз и казах,че ако работи сериозни с техниката за една седмица няма начин да не забележи промяна.Радвам се,че сама вижда и прие как всичко си зависи от нея и когато човек иска може.
На този етап за чудеса няма как да се очакват,но си мисля,че засега началото е добро и след няколко дена ще пиша какво се случва във времето.Прилагам и през ден Реканекшън.Има и подобрение в съня също.
От днес и се е подул и десният крак,но всякакви притеснения и пресни емоции породени от дразнители съм и казал да се чистят на момента при възможност,ако няма хора край себе си.
Друго нещо което искам да споделя и обърна внимание е за магнезия.Казал и някой,че не е нужно да се маже и нямало да има ефект,само да се пиел.
За сега това е от мен!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

На първата ми среща когато запознавах жената с ТЕС и казах,че много хора когато започнат да работят с алтернативни методи на лечение,когато се появи така наречената лечебна криза започват да се плашат и бързо се отказват,а процеса на възстановяване е свързан с някакви промени,които често са болка,а е споменавано дори на скоро тук във форума от Иван,че болката също е и лечебен процес.
Всичко което се случва не е случайно и те самите го виждат и се убедиха,че е така.Вчера брат и ми сподели нещо което аз не знаех,а и все пак не се познавам с тях толкова добре за да знам лични неща.От три години е разделен с приятелката си,причина алкохол.
Излизайки от Бг да работи осъзнава всъщност какво и е причинил и спира до минимум пиенето,като сега отново са заедно.
Интересното е,че този кръг алкохола е един от факторите който оказва влияние за тези проблеми,и явно там има уроци които е необходимо да се вземат.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор