Панически атаки,разстроен стомах!

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

ivangp:
Аз не разбрах, коя е всъщност msm. Или по-точно, коя е била?
:P :P :P Ми като не щеш да ги навътряш нещата така е :D И като не щеш да пътуваш в други измерения и парарелни личности и реалности... щото там няма как да провериш кое е фантасмагория и кое къде е истина..нека ти! :D

msm, хич да не ти пука :D :D :D Това, което теб те притеснява както виждаш за нас е голям прогрес и много ти се радаме че не си се отказаа, напротив , ето вече имаш успехи!Ама според мен тесни и това защо искаше да си с друго име и даже с друга самоличност.И по-добре си пиши в твоята тема,..щот на Иван все му трябват доказателства и не му се пътува в други реалности :D :D :D
А..и ми се струва все пак че пропускаш нещо много важно-да тесаш ежедневният стрес, това дето те плаши и стряска всеки ден, според мен е много важен ТЕС и много помага, особено в първите месеци.И все се забравя за него... :D Ама може и само така да ми се струва, ти си знаеш най-добре :D :D :D
Успех!И благодаря ти!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
GokuSan
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Фев 2012 22:14

Мнение от GokuSan »

Здравейте пак съм аз нз коя е msm.но със сигурност не съм аз та значи какво се случи незнам какъв напредък имам с ТЕС,но не е достатъчното,което желая та какво се случи нали получих някакви киселини и пробвам да тесам киселините,но безуспешно отидох да изям един сухар малко да понамаля дразнещия им ефект обаче когато получа понякога така киселини на гладно и ушите ми пламват и през главата ми минава някаква топлина и ме обсипва притеснения Тесам ги и 2те и усещам.че ми става още по-топло и започвам повече да се притеснявам да не ми стане нещо като да ми се вдигне много кръвното... тн какво мога да направя сега пак ще се потесам малко от притеснението да видя какъв ще е ефекта.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

GokuSan, ТЕСай "притеснявам се от притеснението" Пиша го съвсем сериозно! И кажи как е?
Да, ти не си msm! Спокойно, тя си каза, коя е. Всичко е на ред! това става, защото хората не си пишат в своята тема, но не е фатално! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
GokuSan
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Фев 2012 22:14

Мнение от GokuSan »

да благодаря Alisa ще пробвам по тоя начин да видя какъв ще е резултата по-рано малко след като писах предишния пост пробвах и усетих.че понамаля това чувство може би от 8 на 2-3 нещо такова и засега съм спокоен,но ще продължавам упорито.
П.С да по-добре ще е всеки в неговата чиния да гледа.че иначе поста се разточва само със други неща.
GokuSan
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Фев 2012 22:14

Мнение от GokuSan »

Здравейте мина известно време от както съм писал та пиша пак заради своя си проблем мина известно време и ми се наложи преди около месец да отида и да ми изпишат някакви лекарства,защото киселините не се издържаха и ме караха да се притеснявам дори.което само по-себе си предизвиква киселини ужасна комбинация и ми донесоха моментно облекчение както и тук таме някой спазъм в стомаха.но все още не съм се излекувал от моето заболяване и преждевременно се опитвах с ТЕС да премахна някой негативни емоции покрай това.Та четох във интернет на Английски за EFT и за такива случай със (тревожност,паника.травма и заболявания на стомаха) и стигнах до извода,че имам неизчистени емоции или (травма) от някакво преживяване преди които ми възпламеняват киселините и този гастрит изглежда,но ме е страх някакси сам без насока да ги изчистя пробвал съм и просто изгубвам контрол изпадам в паническа атака и продължавам да ТЕСвам,но не спира понякога намаляват симптомите понякога не и незнам просто може би не се съсредоточавам на точното нещо или трябва техниката за филм да използвам незнам ако може някой да ме насочи ще конкретизирам случая възможно най-много колкото се досещам и това какво усещам
Благодаря!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Чисти страховете си!
Не много скоро ми се появиха киселини,а от много време не съм имал.Имаше някакъв страх тогава,веднага го изчистих и киселините ми изчезнаха и не се появиха до ден днешен.Има според мен какво да четеш във форума като насоки и идеи за проблемите със стомаха.Пускай търсачката и работи.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

GokuSan, просто си чети на глас написаното и се потупвай по точките, безкрайно много пъти, докато ти мине и докато ти светне нещо по- конкретно, или ти отпадне страха да правиш без някой да ти е казал, какво точно да правиш!(страх, че не можеш сам, че някой трябва да ти покаже първо, че не знаеш как...)
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Намери процедурата В МИР СЪС СЕБЕ СИ в книгата и веднага започвай да я правиш. Прави я три месеца всеки ден и проблемът ти ще изчезне.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
GokuSan
Участник
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Фев 2012 22:14

Мнение от GokuSan »

Христос Воскресе! да сте живи и здрави всички и да успяваме да се преборваме със нашите проблеми по-бързо :)
Благодаря ви за отзивите ще пробвам процедурата "В мир с себе си" да видя какъв ще е резултатът!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
_kalina_
Участник
Мнения: 77
Регистриран на: 10 Мар 2011 06:27

Мнение от _kalina_ »

Здравейте, записвам се и аз в темата за паниките. Имам ги от години (на 37съм), имам също хашимото на щитвидната от дете. Как успях да родя две деца и аз не знам. В дни като днешния се мразя, чуствам се толкова безпомощна, умът ми блокира. Страховете и паниката превземат живота ми, а малко по малко се затварям все по-вече. От миналата година ходя на хомеопат с идеята тези "неразположения" да се облекчат. Но ето че се случва отново. Жлезата не иска да чуе.
От началото на седмицата започнах да правя Предизвикателството с настройката "Въпреки че изпитвам страх и паника..." но днес след 4 дни тесане направих паник атака. Тръгнахме на път с мъжа ми до недалечно място. И аз започнах да се гърча в колата, да рева, да ми се вие свят и да се моля да се приберем. Тесах безпомощността и отчаянието няколко пъти, но просто не искам да продължа защото избухвам в сълзи, а и вече ме боли главата от рев. Мисълта че трябва да пътувам някъде /а познавам мястото където отивам/ ме разтърсва. Добре че децата ги няма тук да видят майка си в такова състояние. Предстои ми пътуване по-надалеч другата седмица, трябва да си приберем децата след няколко дни, просто не знам какво да правя.
Предизвикателството го правя така - настройка 3 пъти, серия 1, 9Г, серия 2. Ако правя и други тесове паралелно и тях ли по същия начин? А реално не знам дали проблема със страха и паниката се дължи на щитовидната, макар че на места пише, че атаките на хашимото са свързани с повишена тревожност. Според мен хронологично страхът се е появил първи, преди хашимотото (него го имам от 10-12г възраст) макар че има вероятност и да е ефект от него. Не знам дали поста ми е за тази тема или за хашимотките, реших да пиша тук. Моля някой по-опитен да ме посъветва.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Анализирала ли си от какво изпитваш страх, стигащ до паника?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Панически атаки,разстроен стомах!

Мнение от Alisa »

За Паническите Атаки
http://espirited.com/%D0%BF%D0%B0%D0%BD ... %B8%D1%8F/
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Панически атаки,разстроен стомах!

Мнение от Alisa »

От предаването ПРЕДИ ОБЕД- Паническа атака/страхова невроза се лекува с промяна.
http://www.btv.bg/shows/predi-obed/vide ... akite.html
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор