Увеличаване на ръста с 10 сантиметра

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Адлер:
Искам да порастна, защото ще имам много повече самочувствие (не прекалено, разбира се).
Като се замисля,доста хора имат самочувствие примерно,че имат много пари,а и жените си падат по мъже със дебел портфейл.Друго си е да имаш пачка,лъскава кола и др. екстри.Не мислиш ли,че това вдига повече самочувствието на човек? :roll:
Искам да порастна,защото искам да играя баскетбол и да забивам по дяволите.


До колкото ми е известно в NBA има звезди които не са високи,но играят не по зле баскетбол от по-високите си колеги и също забиват.Явно е въпрос за техника,а не ръст според мен.А според теб? :roll:
Осъзнаваш ли се,че искаш нещо за да можеш е един вид програма,ако не стана,няма да мога?
И тук веднага пак се потвърждава,че най-големият враг на теб си самият ти!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
Адлер
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 24 Мар 2012 15:20

Мнение от Адлер »

ivangp написа:
Адлер написа:Искам да порастна, защото такъв си се представям, след време... нещата, с който мисля да се занимавам не че изискват ръст, но би било супер да са така, както ги искам.

Искам да порастна, защото ще имам много повече самочувствие (не прекалено, разбира се)

Искам да порастна,защото искам да играя баскетбол и да забивам по дяволите.

Искам да порастна, защото искам здраво, релефно тяло и според мен това ще стане именно с тези сантиметри отгоре.

Искам да порастна, защото искам да докажа на хората, че е възможно.Сякаш искам да стана някой ден и да си кажа: Ето, аз съм 182см,чувствам се чудесно и си живота, както аз искам.
А защо искаш да се занимаваш точно с тези неща, зашо искаш да забиваш, защо искаш да играеш баскетбол, защо искаш да имаш здраво и релефно тяло, защо искаш да доказваш на хората че е възможно?
Отговори за всяко нещо поотделно!
Хубаво помисли преди да отговориш!
Баскетбол... първата причина поради, която се позаинтересувах от баскетбол беше именно това, че се разтяга тялото когато се скача и си казах: "Ей, виж тука се скача, може нещо да се получи, дай да опитам" - това е главната причина. Иначе харесвам играта найстина, защото отчасти е мой тип - леко агресивна (да,говоря за забиването)
То и една приятелка от моя клас като ми каза, че съм прекалено нисък,и че никога няма да мога да забия на 3 метра кош още повече ме нахъса, и именно на нея искам да докажа, че аз ще успея да вкарам тая топка в 3 метровия кош.
Защо искам да имам здраво и релефно тяло?
- Седя пред компютъра, и найстина си задавам тоя въпрос... Защо всъщност го искам? Какво ме кара да го искам? Заради жените ли е? Заради самочувствието ли е? Заради баскетбола ли е? За какво е?
Не искам да съм някой отпуснат нисък тип... Къде къде по-добре е висок,с релефно тяло.
Не искам да бъда този,който си мисля, че ще стана,а искам да стана този, който искам да бъда.
Аватар
Адлер
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 24 Мар 2012 15:20

Мнение от Адлер »

гената написа:Адлер:
Искам да порастна, защото ще имам много повече самочувствие (не прекалено, разбира се).
Като се замисля,доста хора имат самочувствие примерно,че имат много пари,а и жените си падат по мъже със дебел портфейл.Друго си е да имаш пачка,лъскава кола и др. екстри.Не мислиш ли,че това вдига повече самочувствието на човек? :roll:
Искам да порастна,защото искам да играя баскетбол и да забивам по дяволите.


До колкото ми е известно в NBA има звезди които не са високи,но играят не по зле баскетбол от по-високите си колеги и също забиват.Явно е въпрос за техника,а не ръст според мен.А според теб? :roll:
Осъзнаваш ли се,че искаш нещо за да можеш е един вид програма,ако не стана,няма да мога?
И тук веднага пак се потвърждава,че най-големият враг на теб си самият ти!
Техника е,ама заради скачането.Един от най-ниските играчи на NBA забива и е 170см. Аз никога не съм тренирал баскетбол,и найстина не успявам да пипна ринга...засега.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Адлер написа: Защо искам да имам здраво и релефно тяло?
- Седя пред компютъра, и найстина си задавам тоя въпрос... Защо всъщност го искам? Какво ме кара да го искам? Заради жените ли е? Заради самочувствието ли е? Заради баскетбола ли е? За какво е?
Не искам да съм някой отпуснат нисък тип... Къде къде по-добре е висок,с релефно тяло.
Не искам да бъда този,който си мисля, че ще стана,а искам да стана този, който искам да бъда.
А искаш ли да си висок отпуснат тип, не е ли по-добре да си нисък и с релефно тяло. Виж че постоянно отъждествяваш височината с хубаво тяло.

Така и не ми отговори на всички въпроси поотделно. Я пробвай пак.
Въпросът е: ЗАЩО искаш точно това, което искаш?
Последно промяна от ivangp на 19 Апр 2012 15:40, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Май всички пропускате това
Адлер
То и една приятелка от моя клас като ми каза, че съм прекалено нисък,и че никога няма да мога да забия на 3 метра кош
Адлер, я помисли от кого още си чувал това и как си се почувствал тогава. Напиши го тук и ще направим фразата ти за ТЕсане.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз няма да участвам в съставяне на фразата му за ТЕсане. Защото смятам, че такава не съществува. Съществуват много фрази и никой не може да му ги направи. А ти Алиса смятам, че би трябвало да си наясно с това.
Моля ви спрете за известно време да пишете в тази тема и да отклонявате човека от отговаряне на въпросите, които му задавам.

Важни са и ще послужат за пример и на други четящи темата, да не чакат фрази наготово.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Иване, аз те разбирам, съгласна съм с желанието ти, но според мен, хората на които задаваш тези въпроси не схващат как да ти отговорят и какво точно ги питаш, дали поради ПО дали заради друго...без да подценявам никого,но аз това наблюдавам. Готови фрази няма, но има подходящи фрази от които може да се започне, докато хората на които им е трудно да се ориентират в техниката и в себе си, започнат да работят и хванат и"цаката", и "себе си".
Адлер да си каже!
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Алиса, умът ни има странната способност да намира отговори на всякакви въпроси. Стига да продължаваме да му ги задаваме.

Ако спрем да ги задаваме, решавайки че е безсмислено, умът спира да търси отговорите.

Знам, че им е трудно. Това не означава, че е невъзможно или безсмислено.
Единственият начин да си намерят отговорите, е да продължават да си задават въпросите.

Пък, ако ги мързи да си ги задават, винаги ще се намери някой, който да им даде собствените си отговори наготово. Да им разкъса пашкула, за да им прекрати страданията. Но нали знаеш какво излиза от пашкула след това?
Последно промяна от ivangp на 21 Апр 2012 19:06, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Иване, знам това, но знам, че когато отговорът не излиза с голо мислене, излиза с ТЕСане и тогава му се вика осъзнаване! И от теб го учих, и от Гената, и най-вече от употреба на техниката. Ако на всички ни беше толкова лесно да намираме отговорите, дали изобщо щеше да се стигне до там, да имаме нерешени проблеми и затлачвания...и до възникването на ТЕС и сродни прийоми за самопомощ?! :wink:
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса:
но знам, че когато отговорът не излиза с голо мислене, излиза с ТЕСане и тогава му се вика осъзнаване!
Алиса, права си и точно толкова не си.Осъзнаването може да стане по хиляди начини, и само с мислене и само с тесане и без мислене и без тесане...а Иван е прав за въпросите.И за това че за всеки има негов точен отговор, много по точен и по-истински от тези които някой друг ще му даде.И никой не казва на никого да не теса, напротив, доколкото чета идеята е да задават въпроси и да се тесат и те и отговорите които всеки сам за себе си достига, защото точно това е неговия отговор, точно това е неговото ПО, и с точно зададени въпроси мнго по-бързо се стига до елиминиране на ПО-то. А под тесане в случая разбирам работа върху собствените ни проблеми с различни техники, включително ТЕС
И е чудесно че има кой къде да ти ги зададе, пак според мен де, защото когато си ги задаваш сам е три пъти по-трудно.Не знам защо е така, но това го има навсякъде, във всички техники с които съм работила-ако правиш нещо за друг /особено ако имаш положително отношение към другия/ е тогава 3-4пъти са достатъчни, ако работиш за подобен проблем върху себе си..ти трябва три, ако не и седем пъти повече работа.Защо?!Не знам, ама наистина на практика като че ли излиза така.
Една лекарка, която работи със скенар, веднъж ми каза че според нея когато сам човек прилага на себе си скенар/ в случая аз имам предвид всякакви техники/ се нарушава терапевтичната схема, която -пак според нея- е задълнително условие за успешната работа.Схемата е пациет-проблем-лечител.Тогава не се съгласих с нея, но днес мисля че има известно право.Много е трудно да си безпристрастен кам себе си и към собствения си проблем.Много често си мислиш че си безпристрастен, а всъщност само подтискаш проблема.През цялото време.В смисъл през цялото време трябва да си в ЧО, а ..ако това е така-съгласете се че няма кво да правим тук повече... :D :D :D Всички ПО-та и проблеми..ехейй..елминирани!!!
Алиса:
хората на които задаваш тези въпроси не схващат как да ти отговорят и какво точно ги питаш, дали поради ПО дали заради друго..
:D :D :D Схващат схващат..и могат, ейхей, колко много могат!!!без да подценявам или надценявам никого !!!Стига да не се откажат да искат..всички всичко могат :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Чешем си ние езиците, а тези, дето искаха да растат, никави ги няма. Сигурно играят баскетбол. Или висят на някой лост, белким се поразтегнат.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

много е трудно да си безпристрастен кам себе си и към собствения си проблем.Много често си мислиш че си безпристрастен, а всъщност само подтискаш проблема.
Маги, когато навикът да не си безпристрастен отслабне, престава да е много трудно нали. :)
Иване, според мен човекът с ръста просто може би е постигнал целта си :).
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Хайде да продължим тук
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=670
защото темата е интересна! Иване, би ли преместил от момента с молбата ти!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

ivangp:
Чешем си ние езиците, а тези, дето искаха да растат, никави ги няма. Сигурно играят баскетбол. Или висят на някой лост, белким се поразтегнат.
:D Ми сигурно..то, кой каквото може -това!Най-доброто за момента!Ама нещо ми се струва-може и само да ми се струва, че този път ти избързваш.Ааа , сакън, тва с бързането прибързването и избързването си е моя запазена марка.Според теб си требе поне 30дни !!!И понякога си прав.А това с порастването на височина-не е лесна работа. Искат си време тези пусти сантиметри.Това вече от опит :D :D :D

Има и един още момент..понякога отговорите са много лични.Или поне така ни се струват.И не ни се иска да ги пишем даже тук, където сме общо взето анонимни.Иска се много смелост, и откровеност като на 2-3 годишно дете, дето още не са го дресирали достатъчно за да ги напишем.Аз лично мога да обсъждам своите проблеми чак когато вече са изТЕсани-ако не до 0, поне до 2-3..иначе-ми не ми се пишат отговори!!!в смисъл малко да съм понамалила поне напрежението, потенциалите...преди да спра тока.Може и това да е само при мен.Но пък е моят опит, колкото и мъничък да е.

Пък и всеки който се е поразшетал из форума и е попрочел тук там това онова вече му е хванал цаката-питаш щот да кажеш-тесни си отговорите.Принципно.И кво пречи да си ги напиша и да си ги ТЕсам- сама!!!Ама не винаги сами стигаме до точните отговори.Което според мен пак не е голям проблем, щото и неточните като се поизТЕСат и се стига до по-точни.

nikimm:
Маги, когато навикът да не си безпристрастен отслабне, престава да е много трудно нали.
Сигурно , Ники, щом казваш...моят навик , ако имам такъв, май не е точно "да не съм безпристрастна", май по-скоро съм силно пристрастна...ама да е отслабнал..знам ли?!по-скоро ми е забавно да избирам-тук съм безпристрастна-тук съм малии!!силно пристрастна..а може и само така да си въобразявам!!!нали това всъщност се опитвам да кажа-добре е когато има още някой отсреща ..за да се "видиш кви ги пишеш/ плещиш", да има в какво да се огледаш така да се каже :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор