Кожен обрив

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Кожен обрив

Мнение от pep4e »

Здравейте!Имам кожен обрив от седмица,и прилагам всеки ден ТЕС за симпомите....обрива,сърбежа,червенината,страха и отчаянието,че нищо не помага до този момент.Насочете ме,моля къде бъркам или какво пропускам.Изненадана съм ,от факта че в този случай не ми помага ТЕСането,а в други случаи техниката ,ми е действала перфектно.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Приеми и възлюби обрива.
ТЕСай с:

Въпреки че имам обрив, сърбеж, червенина и т.н. аз напълно и безрезервно обичам и приемам себе си, всички свои чувства и този обрив, сърбеж, червенина и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Благодаря!Започвам ТЕСането и ще пиша за отзвука.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

приложих израза няколко пъти през деня,и бих казала че има слабо подобрение,в смисъл че на моменти намалява сърбежа.Бих искала вече и самия обрив да започне да завяхва,че даже и да изчезва.Прилагам и визуализация.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕСай си с тази декларация по 10 пъти на ден един месец и после докалдвай за резултати.
ИзТЕСай си нетърпението, то също ти е голям проблем.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Все си мисля,че обрив,който не е от най-тежките случаи,минава за около месец и без ТЕС,затова не би ли трябвало този ми обрив да мине и по-бързо чрез прилагането на ТЕС.Нали посредством ТЕС се лекуваме много по-бързо и качествено.?Вероятно заради този ми ред на мисли,следва че съм нетърпелива :) .Но ок,ще тесам за всеки случай и "нетърпението".
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Благодаря сърдечно за вниманието.
Публикувай отговор