Подостър тероидит

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
dalida
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Ное 2021 10:15

Подостър тероидит

Мнение от dalida »

Здравейте Иван!
Нова съм във форума и дори незнам дали пиша на правилното място. Дано! Естествено щом пиша тук имам нужда от съвет. Моят кошмар започна 2016 когато бях болна от подостър тероидит. Диагнозата не беше дадена навреме за правилното лечение. От тогава започна главоболие, депресии, панически атаки. Пих хапчета, спирам ги и пак се започва. С последното главоболие от дясната страна започна да ме боли ръката и крака от същата страна. Световъртежи, пулсирания, мравучкания. Всяко едно неприятно чувство което може да ви дойде на ум. Това наложи ЯМР, откриха ми аневризма, която оперираха, имам и втора за която докторите са на различни мнения. ЕЕГ ми правиха. Оказа се че някои вълни не са както трябва. Предписаха ми хапчета съответно. Лошото е че тази болка ме прави абсолютно нефункционална и естествено пак депресии и какво ли не. Болката е от дясната страна, това е същата страна която ме болеше когато бях болна от подостър тероидит 2016. При всяка една емоция това чувство се засилва към болка или паническа атака. Много четох за ТЕС и много видеа гледах. Само на две ваши видеа попаднах които съм гледала поне пет пъти и всеки път научавам нещо ново. Много бих искала да чуя вашето мнение по въпроса. Благодаря Ви!
dalida
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Ное 2021 10:15

Re: Подостър тероидит

Мнение от dalida »

Пак съм аз. Престраших се за втори път. Искам да Ви благодаря Иван за отговора след като разбира се бях поустнала моя проблем на грешното място и за това което правиш в този форум. Ще си позволя да Ви говоря на Ти, защото това премахва една стена, която ми пречи да мога да споделя и попитам това за което всъщност съм тук, а това в важно за да можеш ти и всеки който чете да разбира какво искам да кажа. Моята история вече я знаете. Ще продължа с болката и начина по който се чувствам и който се опитвам да излекувам, защото той ме прави абсолютно нефункционална, депресирана и какво ли още не. След анормално ЕЕГ ми предписаха противоепилептични лекарства. Тогава случайно разбрах за ТЕС и започнах да ТЕС-вам. След едно твое видео разбрах за книгата ти и форума, регистрирах се и започнах да чета. Припознах се В Мир Със Себе Си. Използвам ТЕС-ване на случки, който си описал. Невероятно е какви детайли/които при други обстоятелства едва ли бих си спомнила/към случките излизаха след толкова много години. В деветдесет процента от случаите когато ТЕС-вам плача и се прозявам. След това четох че това означава че се задвижва енергията. Искам да попитам мислиш ли че правя правилната техника? Всеки твой съвет и мнение би ми бил от полза. Благодаря ти!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Подостър тероидит

Мнение от ivangp »

Здравей отново!
Радвам се, че си се престрашила за втори път.
Радвам се и че си чела форума и си започнала процедурата "В мир със себе си".
Точно в нея е разковничето на решаването на проблемите ти.
Принципно в периода преди започване на болката се е случило нещо, т.е. имало е случка, която е създала проблема.
Ако я намериш и изчистиш от негативни емоции, проблемът ти ще отшуми.
Имай предвид, че болката може и често е симптом на лечебна фаза на някакво заболяване.
Ако болката се появява в лечебна фаза, то случката преди появата й е решение на оригиналния психо-емоционален конфликт. Т.е. много вероятно е да е случка наситена с позитивни емоции.
Симптомите на лечебна фаза, освен поява на болки, са повишаване на темературата, умора, задържане на течности, подуване, възпаление и т.н.
Справка - https://sites.google.com/site/germanska ... ina/zakoni

Та какво се е случило в емоционален план 2016г. преди първата поява на подостър тероидит. Търси горе долу в рамките на 2-3 месеца преди появата му. Изживяла си някаква силно наситена с негативни емоции случка, която е създала психо-емоционален конфликат, след което е имало случка на решаване на конфликта, след което се е появила болката.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dalida
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Ное 2021 10:15

Re: Подостър тероидит

Мнение от dalida »

Та какво се е случило в емоционален план 2016г. преди първата поява на подостър тероидит. Търси горе долу в рамките на 2-3 месеца преди появата му. Изживяла си някаква силно наситена с негативни емоции случка, която е създала психо-емоционален конфликат, след което е имало случка на решаване на конфликта, след което се е появила болката.
Нещата се случиха на 100 процента както си ги описал. В продължение на години положих много труд за постигане на определена цел. Последната стъпка се оказа много по трудна, стресираща и както каза наситена с негативни емоции. Месец по късно всичко се разреши, две седмици след което вече бях с подостър тероидит. Аз ТЕС-ах тази случка и всичко което ми изникваше около нея до липса на физически и емоционални усещания, но ввно не съм си свършила работата както трябва. Продължавам. Понякога се улавям че без да искам започвам да ТЕС-ам случки като наблюдател, а не през моите очи. Незнам защо понякога на моменти ми е доста трудно да се върна обратно. Когато ТЕС-ам от първо лице усещането е много силно и различно.
Имам толкова много да работя върху себе си. Не само със случки, но и всичко останало. Така че ще пиша :oops: . От вчера имам книгата, и тя ще ми помага.
Когато потупвам върху горната част на веждата имам различни усещания в части на дясната страна ми страна. Тогава задържам и потупвам повече пъти и тогава продължавам. Дали не греша?
Благодаря Иване, за отделеното време!!!!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Подостър тероидит

Мнение от ivangp »

dalida написа: 03 Дек 2021 11:53Когато потупвам върху горната част на веждата имам различни усещания в части на дясната страна. Тогава задържам и потупвам повече пъти и тогава продължавам. Дали не греша!
Tочно така трябва да правиш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dalida
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Ное 2021 10:15

Re: Подостър тероидит

Мнение от dalida »

Здравей Иване! И всички които четат.
Тук съм и ТЕС-ам непрекъснато. Ще разкажа подробно скоро. Но засега искам да те попитам дали е добра идея да направя Предизвикателството с минерална вода и морска сол за втората аневризма която писах горе че лекарите са на различно мнение??Не успях да намеря не-йодирана морска сол обаче :( В момента ТЕС-ам и работя върху гореописаното. Още взимам хапчета за което. Аз ги намалих без да говоря с доктора, но ще говоря с него тези дни. Страх ме е да кажа че “видях лъч в тунела”. Пу-пу както пише алекс от форума преди много години. И този страх ТЕС-ам.
Какво ще ме посъветваш?
Благодаря ти!!!!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Подостър тероидит

Мнение от ivangp »

ОК е с вода и морска сол. Дори само с вода е ОК. Майката му е постоянство, дисциплина и повторение.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dalida
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Ное 2021 10:15

Re: Подостър тероидит

Мнение от dalida »

Здравей Иване! Имам нужда от твоето мнение. Опитвах се да намеря отговора тук, но не успях. Когато се стресирам и страхувам за бъдещето много ме заболява главата. Започвам да ТЕС-ам страха и стреса за бъдещето започва да ми се гади и повръща. Разбирам че всеки си е различен, но от опита който имаш бих искала да знам дали си срещал подобен случай. За втори път ми се случи току що се престраших да те попитам.
Благодаря ти!!!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Подостър тероидит

Мнение от ivangp »

Нормално е. Просто продължавай да ТЕСаш.
Дори да повърнеш, това е очистителен процес.
Ще изчистиш тялото от токсини и ума от негативни емоции.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор