Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Lelq Bibi
Участник
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Апр 2017 23:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от Lelq Bibi »

Здравейте :D
Ето ме отново тук след година и половина. Една година и половина на промени в живота ми. Разделих се с мъжа си по много грозен начин,беше 6 месеца в чужбина, през което време аз го чаках, а всъщност се оказа , че е имал друга през това време. Трудно го преодолях, не изневярата, а самият факт, че не ми каза истината преди да замине и трябваше да науча от другата жена. Не вярвах, че е способен на това. Преодолях го някак, или поне се надявам, знам, че трябва да работя още малко по този проблем. Започнах да медитириам за изчистване на енергията и за привличане на нов партньор. И някак си, чудото стана.Вселената ми изпрати човек, който също така излизаше от подобна драма като моята и в момента сме заедно от 6 месеца. Тъкмо го открих и започнаха отново да ми се случват лоши неща. Майка ми я оперираха за втори път от рак, но този път с разсейка в черния дроб. Бях сама тогава в Русе, новият мъж пътува с кораб и трябваше да се справя сама с всичко. И се почна един стрес от болести с мен, каквото ме заболи и туп на лекар. Ходих на хирург поради болки в червата, а явно съм получила синдром на раздразненото черво от стреса. Направих 2 тежки цистита, неповлияващи се от нищо освен от антибиотик. Впоследствие си САМОНАЗНАЧИХ изследвания и се оказа, че имам уреаплазма, която според мен е причинила циститите. Направихме 2 седмици с партньора на Доксициклин и Азитрокс, натрових се тотално, след 8 години неприемане на синтетични лекарства, за тази година 4 броя антибиотици. Започнах да изпитвам страх да водя полов живот, да не би да изпитам отново същите циститни оплаквания. А колко пари за изследвания, микробиологии, прегледи....И тъй като тотално се ошахках от тази уреаплазма, реших, че може да имам и папиломен вирус, други гадинки, изменения на шийката, просто се вкарах в един филм. Преди два месеца реших да посетя хомеопат и онкогинеколог, никога не бях ходила на колпоскоп и така заминах за София. Гинекологът естествено като видя запушената ми тръба (имам я от малка, след операция на апандисит, но сега явно от уреаплазмата или от нещо друго беше станала като киста и ме болеше) буквално ми каза, че ако ме отвори не знае какво ще намери, пусна ми тумор маркер, който беше в норма. Аз реших, че е крайно време да реша този проблем, с който се борех години наред. И се оперирах. Операцията мина успешно, възстановявам се добре, но отново съм започнала да правя кисти на жътото тяло. По време на овулацията започвам да чувствам болки в съответния яйчник и жълтото ми тяло става на киста. Или се спукват при цикъл, или се пие дуфастон. И ето ме тук, започваща да търся причините за тия кисти. Да, вярно е, че вече съм на 40, нераждала и че съм в предменопауза според лекарите, но липсата на прогестерон според мен не е основната причина. Проблемите с цикъла ми се оправиха след като използвам вече година крем с див ям на Аквасорс, малко омеги и водорасли. Когато започнах отново сексуален живот, първите месеца също нямах никакви кисти , болки и проблеми. Откакто открихме уреаплазмата, трябваше да спрем временно и почнаха кистите. От септември до сега не съм водила полов живот, първо заради уреаплазмата и сега заради операцията. Естествено ми падна имунитета от целия този стрес от операцията и всичко останало и в момента микробиологията ми е с левкоцити, умерено ентерококи и лактобацили. И според лекарите трябва да започна поредния антибиотик, но край, започвам да се боря. На физическо ниво започнах ударна доза коластра, ММС вагинален душ, пробиотици и гъба кориолус. Започвам да работя за кистите. Няма как всеки месец да пия синтетичен прогестерон, трябва да накарам тоя фоликул да се пукне както трябва вече. Попаднах на една листа с въпроси в една от темите, какво би могло да провокира тези кисти и да си давам отговори. Започнах да работя. Какво бих си отглеждал, ако ги нямах кистите? Какво не мога да простя на родителите си? Какво ме принуждават да правя кистите? - ами да се хараня правилно, почти не пия кафе, алкохол, не пуша, глутен и млечни избягвам, месо рядко. Бях вегетарианка, но включих малко риба и съм по-добре така.Фрешове всякакви ежедневно.
И така да обобщя, започвам да търся причините за кистите. Знам, че за изминалата година имам доста материал за чистене. Приемам и насоки за работа.
Имам и още един въпрос. Посетих хомеопат, който ми каза че микоплазми и хламидии са вид паразити и антибиотици трудно ги ловят. Направи ми нозоди за уреаплазмите и в момента ги пия, ще видим после на ДНК теста резултата. Освен това ще направя и няколко биорезонансни терапии. Въпросът ми е мога ли с ТЕС да повлияя на тия гадинки? Някои хора си живеят тихо и кротко с микоплазми и хламидии, а при мен след полов контакт без презерватив - дълги и тежки цистити. Партньорът ми се лекува успоредно с мен, пи и антибиотиците, сега ще пием двамата и хомеопатичните .
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от ivangp »

Наблегни на ММСа и ТЕСа.
И намали ходенето по лекари, изследвания и т.н..
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Lelq Bibi
Участник
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Апр 2017 23:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от Lelq Bibi »

Да, ще наблегна и на ММСа също. Ето вчера и днес върху какво работих.
Яйчниците са свързани с възпроизводството и женското творческо начало. Следователно възможно е проблемът да се корени някъде там според мен. Потънала съм в състояние "не съм способна".Проблемите с яйчниците говорят и за това, че трябва да започна да си вярвам, да се доверя на себе си и на мъжете в живота си. И най-вече да се ОСВОБОДЯ и да се върна обратно в живота.
Започнах така:
Въпреки, че най-вероятно пак имам киста на левия яйчник след овулация, аз напълно и безрезервно приемам себе си. Освобождавам се от кистата и от причините и емоциите, които я обуславят. Тесах няколко пъти и болката и опъването в яйчника понамаля.
Въпреки, че нямам дете и няма кого да отглеждам, аз...............................Освобождавам се от нагласата, че трябва да отглеждам някого, за да съм щастлива.[/b]
Въпреки, че все още не успявам да привлека правилните хора за бизнеса си и това ме торомози, аз..............
Въпреки, че не водих сексуален живот няколко месеца заради бактериите и операцията и се чувствах непълноценна, аз............. Тук използвах за напомняща фраза Освобождавам се от нагласата, че само сексът ме прави пълноценна жена.
Въпреки, че не се чувствам сигурна, че мога да създавам нещо свое...........................Освобождавам се от нагласата, че съм неспособна.
Въпреки, че не мога да простя за това, че майка ми отново е болна от рак,аз.............Прощавам.
Въпреки, че постоянно си мисля , че съм болна от нещо и това ме кара да се чувствам напрегната, аз.........Освобождавам психиката и тялото си от всякакви негативни мисли и болест.
Ще започна да чистя и случки в тази насока. Днес сутринта се прочистих и като си поплаках малко, после ТЕС-ах и ми олекна. Дори и болката в яйчника намаля. Мисля да ТЕС-ам и течението и бактерийките, които ми се появиха вследствие на падналия имунитет.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от ivangp »

Tова е едно добро начало. Препоръчвам ти също така да се присъединиш към груповите ТЕС практики, които правим всяк седмица. виж тук: https://www.-----.com/events/2224600374475278/
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Lelq Bibi
Участник
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Апр 2017 23:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от Lelq Bibi »

Здравейте,
2 месеца работих здраво с ТЕС. Чистих случки, ТЕС-ах, медитирах, работих върху чакрите. Всичко това се съчета с едно пътуване на кораб и ми се отрази доста добре. За жалост, обаче, за кратко.
Март месец отново получих една киста на яйчника. Стреснах се доста и реших 2 месеца да пия синтетични хормони.Костата изчезна, но се появи нова и така от 3 месеца съм с нова киста, която за съжаление има вероятност да е ендометриозна, въпреки че се надявам да е на жълтото тяло, и най-вероятно пак ми предстои операция. През тези 3 месеца опитах различни лечения- хомеопатия, добавки, хранителен режим, противовъзпалителни билки и дотам. Но няма ефект. Първоначално мислех, че тия кисти може да имат някаква връзка с предишната операция, да имам сраствания и те да пречат нещо, направих няколко неврални терапии поне за срастванията. Знам, че причините са емоционални. Мисля, че се храня доста правилно и затова смятам, че причините са емоционални. Все още нямам насрочена дата за операция и реших да действам. Отворих си тевтера и започнах да записвам всички неща, които ме тормозят, които съм преживяла и така да търся причините. Само ако знаех къде са причините :roll:
Чувствам се отчаяна и депресирана, нямам желание за нищо. Ето това изречение е за ТЕС.
От вчера започнах да се обръщам към себе си и да ТЕС-ам. Реших, че щом си отглеждам кисти на яйчниците значи имам нужда да се грижа за някого. И тук срещам някои трудности. Аз нямам дете, не ми е голям проблем, по-скоро се страхувам един ден от самотата. Не знам дали е правилно да ТЕС-ам така:
Въпреки, че няма кого да отглеждам и за кого да се грижа, аз напълно и безрезевно приемам себе си.
Въпреки, че ме е страх от самотата, аз напълно и безрезевно приемам себе си.

Знам, че яйчниците са символ и на творческия потенциал на жената . Там също трябва да търся причините.
Зададох си и въпроса защо имам проблеми с репродуктивните органи? Това, което намирам като отговори е следното:
- страх от споделяне с родителите, особено с баща ми
- леля ми няма деца- аз самата съм леля и е възможно да съм си внушила, че и за мен е нормално да е така
- страх от забременяване заради огромната отговорност да отглеждаш дете
- липса на доверие в мъжете в живота ми- изключвайки последния. Интересен факт е, че с последният партньор имам най-пълноценна връзка, а от 5 месеца съм с тези проблемипостоянно.
- страх от рискуване и творчески изяви - винаги в училище съм се притеснявала да изказвам публично мнението си
-липса на вяра в собствените способности
Може ли тези твърдения да ги ТЕС-ам? Знам, че трябва да си направя и списък със случки, свързани с тях.
Не знам къде може да се коренят причините за тия кисти. Най-интересното е, че правя основно кисти на жълто тяло, фоликулът се пука, но жълтото тяло не се резорбира и става на киста. За тази последната обаче има съмнение за ендометриозна, дано не е.
Какво ме карат да правя тези кисти? - ами страх ме е да водя полов живот , заради вероятността да се спукат, спрях да спортувам, изобщо пречат ми на нормалния начин на живот. Спрях да ям глутен, млечни, захар, алкохол, кафе. Но ефект няма. Изобщо оказаха тотално влияние върху начина ми на живот. Тези страхове мога ли да ги ТЕС-ам?
Предполагам, че трябва да започна да работя върху тези проблеми и в процеса се надявам да ми изникват нови случки и страхове.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от ivangp »

Lelq Bibi написа: Знам, че причините са емоционални.
Правилно.
Може ли тези твърдения да ги ТЕС-ам? Знам, че трябва да си направя и списък със случки, свързани с тях.
Направи си списък със случки и ТЕСай случките.
Не знам къде може да се коренят причините за тия кисти.
Ами в случките се коренят.
Тези страхове мога ли да ги ТЕС-ам?
Свържи ги със случки и ТЕСай случките.

Препоръчвам ти да си вземеш този семинар: http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?f=3&t=1470
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от Alisa »

На прав път си! Току що стопих киста. Всичко което ти хрумне във връзка с кистата го ТЕСай, колкото и нелогично да изглежда!

Насочващи въпроси за твоя случай, а и от моя опит:
Какво се пънеш да "родиш"?
Какво не ти достига да родиш?
Кого искаш да заместиш с този плод?
Пред кого искаш да се оправдаеш с тази киста (хем осъществяваш бременност, хем не е истинска!)?
Ако не беше кистата, какво щеше да се случи в живота ти?
Какво искаш да поправиш (предишен неуспешен опит да се справиш сама с киста примерно) с тази киста?

Успех!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Lelq Bibi
Участник
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Апр 2017 23:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от Lelq Bibi »

Здравейте, отново!
Благодаря за отговора, Алиса. :lol:
Имам да работя много върху втора чакра. Имам нужда от съвет за това как да се справя с проблем с пикочо-полова система. При 3 години се разделих с бившия ми приятел, причината беше друга жена, но сега си давам сметка, че връзката ни е била изчерпана. Тогава се самообвинявах, че не съм достатъчно привлекателна сексуално и явно не мога да задържа един мъж. Работих много с ТЕС тогава, и с прошката, ТЕСАХ случки, но може би остана нещо недоизчистено, защото у мен остана един страх от самотата, страх от изоставяне.Започнах нова връзка, с мъжа, с който съм в момента. Но след първия ни контактите аз се озовах с цистит, който едва излекувах. След 3 месеца, нов цистит И така, пуснах всякакви изследвания и се оказа, че съм с уреаплазма. Лекувахме се 2 седмици с антибиотици и нещата се успокоиха за 1 година, нямаше проблеми. След 1 година пак цистит, полип на шийката и оттогава се започна едно периодично дразнене в мехура и вагината. Пих билки, чистих паразити, започнах да се занимавам с Рейки, пих добавки, слушам честоти, работя и с психолог. Една година и продължава това дразнене в мехура и едно боцкане и дискомфорт във влагалището. Ходя редовно на биорезонанс, никкави гъбички и бактерии не се засичат, микробиологии си правих -нищо. В момента пия хомеопатия , ЦДС с ДМСО от 3 месеца, работя и с приятел психолог.Само докато пиех ЦДС за месец и нещо нямах никакви проблеми, но от 1 месец пак имам дискомфорти. И вече на моменти се отчайвам, че това нещо ще продължи вечно. Остава ми да опитам неврална терапия, но реших да се хвана активно с ТЕС и да добавя ЦДС за вагинални душове. ММС не смея да пия, защото имам проблеми със стомаха, но за тази ми одисея ще пиша в нов пост. Чувствата, които изпитвам са безсилие, отчаяние, страх че този дискомфорт в мехура и влагалището никога няма да свърши. Страх ме е и да водя полови контакти, дълго време ги отбягвах, сега правя рядко и то с презерватив, защото ме е страх че този дискомфорт може да избие отново. Разбирам, че имам блокаж с втора чакра, блокаж с моята женска енергия, натам ме насочи и психоложката ми и решихме, че мога да поработя с ТЕС. Просто ТЕС ми е надеждата, защото не знам какво друго да опитам. Бихте ли ме насочили върху какво да работя, как да формулирам декларацията си, изобщо всеки Ваш съвет ми е нужен, за да започна?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от ivangp »

Кога се раздели с предишния си приятел? Кой месец?
Кога се събра с новия? Кой месец?
Кога бе първия ви полов контакт? Кой месец?
Кога се появи отново цистита, след като бе отшумял за година? Кой месец?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Lelq Bibi
Участник
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Апр 2017 23:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от Lelq Bibi »

Благодаря, Иван за насоките
1. С предишния ми приятел се разделих преди 3 години, през месец януари
2. С новия ми приятел тръгнахме май същата година и тогава беше първия ни контакт, тогава се появи първия цистит, след това вторият беше през август, точно преди да заминем на море в Гърция
3.След това се появи отново цистита през октомври месец на другата година, малко след като той тръгна на път, тъй като пътува и е моряк. И оттогава периодичен дискомфорт в мехура и влагалището.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от ivangp »

Какво се е случило в емоционален план през всеки от тези периоди?
Там е разковничето.
Имало е някакви подобни негативни емоции по време на или 2-3 седмици преди появата на цистита.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Lelq Bibi
Участник
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Апр 2017 23:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от Lelq Bibi »

Здравей, Иван😇.
Благодаря за насоките. Отворих си тетрадката и започнах да си пиша всички случки, за които се сещам и да ги чистя. Мисля за тях да използвам Мир със себе си, досега така съм чистила случки и най-ми допада. Смятал ли, че ще е добре? Отделно имам и друг проблем, лятото ми откриха херния на диафрагмата и атрофичен гастрит. Предстои ми втора бариева каша, за да се види хернията, единият лекар я вижда, другият смята, че я нямам и така. За нея работя с висцерална терапия по Огулов, звуково честоти. Прочетох тук за херния и започнах да правя визуализации така, както ти го описваш. ТЕСах хернията няколко пъти и чувствата, които я съпътстват. Добре ли ще е така:
Въпреки, че имам херния на диафрагмата, която предизвиква в мен болка в слънчевия сплит и стомаха, страх и безсилие, аз напълно........
Освобождавам се от хернията и болките, които предизвиква.
Всичко със стомаха ми започна с една случка, когато един ден ми се стори, че имам кръв, а майка ми почина от рак на дебелото черво и цяла нощ не можах да спя от притеснение и се появиха спазми те в стомаха. Оттам се започна с моите Храносмилателни проблеми, хернии, гастрити и т. Н. Мисля, че проблемите с лигавиците ми и на стомаха и на мехура, тази атрофия се дължи на страх и притеснение. А никога досега съм нямала такива проблеми, бях с идеален стомах.
Lelq Bibi
Участник
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Апр 2017 23:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от Lelq Bibi »

Здравейте ОТНОВО.
По повод горенаписания ми пост, направих изследване с бариева каша, гледаха ме доста обстойно и са категорипни че херния нямам. Работих и с няколко случки, сетих се за първия път, когато получих болки в стомаха и изчисти тази случка и страх. Това, което ме притеснява, са периодичните обострания на стомаха ми.Също и това, че 3 месеца бях с постоянна кашлица и хрема, накрая със задух, спаси ме ММС, но работя в коло център по 8-12 часа дневно и периодично кашлям и ме дразни гърлото. Честно казано вярвам много на теорията за пръсканията, тялото ми никога не е реагирало така. Та имам перодично дразнене и болки в гърлото, което ми пречи да работя, не знам на многото разговори ли се дължи, на възпаление ли и не знам какво да ТЕСам. И какво да чистя, да чистя случките ли, да ТЕСам симптомите и страховете ли или да работя върху всичко едновременно.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от ivangp »

Lelq Bibi написа: 14 Апр 2021 11:06 .....
Всичко със стомаха ми започна с една случка, когато един ден ми се стори, че имам кръв, а майка ми почина от рак на дебелото черво и цяла нощ не можах да спя от притеснение и се появиха спазми те в стомаха. Оттам се започна с моите Храносмилателни проблеми, хернии, гастрити и т. Н. Мисля, че проблемите с лигавиците ми и на стомаха и на мехура, тази атрофия се дължи на страх и притеснение. А никога досега съм нямала такива проблеми, бях с идеален стомах.
Добре си се насочила. Страха ти е в основата на проблема. ТЕСай смъртта на майка си, всички емоции свързани с майка ти и нейната липса. Както и случката в която си изпитала страха за първи път.

Помни че ти НЕ ЗНАЕШ дали имаш херния. ЗНАЕШ, че лекарите казват така. И ЗАНЕШ, че те боли и кървиш.
ТЕСай това, което знаеш и емоциите, които то предизвиква, а не диагнозите на лекарите, ЗАЩОТО и те НЕ ЗНАЯТ, това, което си мислят, че знаят.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Решаване на гинекологични проблеми и опити за забременяване

Мнение от ivangp »

Lelq Bibi написа: 02 Май 2021 20:19 Здравейте ОТНОВО.
По повод горенаписания ми пост, направих изследване с бариева каша, гледаха ме доста обстойно и са категорипни че херния нямам. Работих и с няколко случки, сетих се за първия път, когато получих болки в стомаха и изчисти тази случка и страх.
Супер. Не вярвай на диагнози. Вярвай на усещанията си.
Това, което ме притеснява, са периодичните обострания на стомаха ми.
Всеки път като ти се обостри стомаха се фокусирай върху това за какво мислиш. Ще видиш, че се страхуваш за нещо. ТЕСай страха. Или още по-добре спри да се притесняваш. Страховете ни обикновенно надвишават реалната опасност. както казват - "Дяволът никога не е толкова черен колкото ни изглежда."

Също и това, че 3 месеца бях с постоянна кашлица и хрема, накрая със задух, спаси ме ММС, но работя в коло център по 8-12 часа дневно и периодично кашлям и ме дразни гърлото. Честно казано вярвам много на теорията за пръсканията, тялото ми никога не е реагирало така. Та имам перодично дразнене и болки в гърлото, което ми пречи да работя, не знам на многото разговори ли се дължи, на възпаление ли и не знам какво да ТЕСам. И какво да чистя, да чистя случките ли, да ТЕСам симптомите и страховете ли или да работя върху всичко едновременно.
Чисти случки! ТЕСай си ежедневните страхове.
Също така се замисли какви емоции не изразяваш на глас. ТЕСай и тях и страховете си да ги изразиш ясно, директно и свободно.
Пий ММС профилактично. Няма да ти навреди. Само ще ти помогне.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор