ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Люси Тенева
29 август 2021

От опит, без да съм чела точно за такъв случай (ставите имам предвид), като смени първата става майка ми й давах ЦДС и пръскахме с ЦДС и ДМСО. 8 години след първата, счупи другата и отново сложихме изкуствена (преди месец и половина), също давам да пие ЦДС и пръскам мускулите й със ЦДС и ДМСО. ДМСО помага за възстановяване на мускулите. Майка ми кара 89-тата, бързо проходи, засега с проходилка, но може и сама, но не бива, да не вземе пак да падне. Така че смело приемайте, поне от моя опит всичко е наред.

А ДМСО е силно обезболяващо, така че мажете за невралгията.

***

Не допуснахме декубитални рани цяла една година като гледах баща ми на легло след инсулт. Пръскане - с ЦДС, после с ДМСО. При всяко леко зачервяване пръскахме, като попие - талк и така. Цяла година не допуснах рани. Ако има вече рани - ами пак пръскайте и е добре да се изчаква да си попият, тоест раната да диша. Майка ми скоро я изписаха след операция на тазобедрена и като махали конците, така са ги махали, че имаше обелена кожа! Ами с пръскане за два-три дни взе да заздравява и няма проблем.

***

Капки за очи, споделено от Люси.
Прикачени файлове
IMG_20210829_135847_972.jpg
IMG_20210829_135847_972.jpg (41.28 KiB) Преглеждано 7185 пъти
IMG_20210829_135550_974.jpg
IMG_20210829_135550_974.jpg (44.23 KiB) Преглеждано 7185 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Животни

Лично споделяне
Йордан Ламбов
Куче / животни
ЦДС

"Възпалена му е жлезата и искаха да му давам антибиотици.
Беше спрял да яде.
IMG_20210829_161626_338.jpg
IMG_20210829_161626_338.jpg (34 KiB) Преглеждано 7185 пъти
IMG_20210829_161633_462.jpg
IMG_20210829_161633_462.jpg (29.72 KiB) Преглеждано 7185 пъти
Откакто е на коктейл със сламка 4 пъти на ден изяде и яденето на котките 😂
IMG_20210829_161636_879.jpg
IMG_20210829_161636_879.jpg (37.35 KiB) Преглеждано 7185 пъти
---
Нямам идея дали ще се махне само когато пие, факт е че друг път раните не зарастват дори да ги пръскаш с различни лекарства. Сега за три дни пиене със сламка и пръскане вече почти зараснаха.

Правя му 3 мл по 3-4 пъти на ден."

***

Marina Staneva
Здравейте! Проблемът е следният:
Пиометра: гнойно възпаление на матка при КУЧЕ, кг. 45, възраст 1год и 1\2...
Предлагат хормонално лечение, но след това отново се връща проблема.
Предлагат отстраняване на матка и яйчници!!!
Моля, ако има стопани лекували домашния си любимец да напишат!
Прилагам в момента 1 мл ЦДС, разтворен във вода, 3 пъти на ден!!!

Резултата:
От 27.03...всеки ден, 3 пъти на ден,
1мл ЦДС в 10мл вода...
Невероятно подобрение.
Гнойното течение се избистри и стана много гъсто и почти изчезна, но все още го има!!!
Кучката си върна енергията, апетита и се надявам до месец да няма и спомен от Тази болест!!!
Зная, че не е актуална тема, но е много полезно за всички, които имат домашен Любимец.
ЦДС спасява Живота!!!
В интервюто си Калкер каза, че е приложил жълтата вода първо на старото си куче, вечерта й е сипал във водичката и на сутринта, тя била много жизнена, съвсем променена, така му се събудил интереса и започнал да гради история...

ЦДС куче / животни
Лично споделяне

***

Testimonio gata con cáncer
Hola a todo el mundo.
Todavía no sé si cantar victoria pero os cuento. No he preguntado en el grupo porque os he leído a todos y me he puesto manos a la obra. Tengo una gata de 11 años que empezó a vomitar la comida de lata y a adelgazar (ahora sé que comenzó hace un año pero ha sido evidente en un mes, más o menos). Tras una visita a la veterinaria el 18 de febrero, le diagnosticó tumor con metástasis en hígado, riñones y, posiblemente más. No le dimos la estilsona que nos recetó y comencé a darle CDS, 1ml en 10 ml de agua, por día y repartido en 8 tomas.
A los 10 días empezó a comer normal, dejó de tener diarrea, jugaba con la otra gata, engordó y se le puso el pelo brillante. También le doy dieta casi barf.
Ah, también le doy dmso diluido por vía tópica, en el abdomen, una vez al día.
Y aquí estamos, cruzando los dedos 🤞. Mil gracias a todos y a los administradores del canal que son rápidos u certeros respondiendo.
Ya iré actualizando su situación


Котка с показания за рак

Здравейте всички.
Все още не знам дали да пея Победа, но ще ви разкажа. Не съм питал в групата, защото съм чел всички вас и започнах да действам. Имам 11-годишна котка, която започна да повръща и да отслабва (започна преди година, но е очевидно от около месец). След посещение при ветеринарния лекар на 18 февруари, тя бе диагностицирана с тумор и метастази в черния дроб, бъбреците и вероятно другаде. Не й дадохме Estilsona (кортикостероид), който той предписа и аз започнах да давам CDS, 1 ml в 10 ml вода, на ден и разделен на 8 дози.
След 10 дни тя започна да се храни нормално, спря да има диария, игра с другата котка, напълня и козината й стана блестяща. Също спазваме диетата BARF.
О, и също давам разредено dmso локално - на корема, веднъж на ден.
И ето ни, кръстосваме пръсти 🤞. Много благодаря на всички и на администраторите на канала, които реагират бързо и точно.
Ще актуализирам нашата ситуация.


ЦДС
Котка / Животни
Лично споделяне

***

Silvia Grancharova

По-добре е котето. Започна да се храни и от 13 дни минахме на ЦДС с по 1 капка в 2 милилитра вода по 8 пъти на ден на всеки час, а от вчера вече даваме по 2 капки ЦДС пак по 8 пъти на ден за пиене. Няма дискомфорт. Приема го добре.
Обаче, мехура с течност се спука на 26 юни и от там изтече лимфа, но имаше една коричка която се размекна от пръскането с ММС и падна. Вследствие на това се разкриха туморчета, които директно пръскаме с ММС активиран разтвор в 50 милилитра вода и после веднага мажеме с ДМСО разстворено 30 капки в 30 капки вода (т. е.)и превръзваме с марля. Това го правиме по 6 пъти на ден през 2 часа. Кожата вече е тръгнала да се затваря. За сега наблюдаваме, че 2 малки туморчета почерняха и станаха по-малки. Предполагам, че ще изсъхнат.

Казаха ми, че за нейните 4 килограма трябва да пие от ЦДС максимум по 4 капки в 2 милилитра вода на всеки час по 8 пъти на ден. Така ли е това или трябва да пие повече капки. Казаха ми, че 1 капка ММС е равна на 30 капки ЦДС. Това вярно ли е?
Благодаря.
Последно промяна от Dana на 29 Авг 2021 18:21, променено общо 1 път.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Котка
Животни
Операция, рани
ММС пръскане
Прикачени файлове
IMG_20210829_161617_214.jpg
IMG_20210829_161617_214.jpg (43.9 KiB) Преглеждано 7185 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Йордан Ламбов

Лично споделяне .
Опарено от медуза. Беше червено и пареше преди 10 Мин . ЦДС 1:3 нещо подобно забърках сутринта.
IMG_20210829_171351_269.jpg
IMG_20210829_171351_269.jpg (19.67 KiB) Преглеждано 7182 пъти
***

Лично споделяне.
Кръщавам го така защото може да е важно за някой направете си вани с около 30 40 капки mms леген хладка вода ако след това забележите различни петна по ноктите значи имате заченки на гъбички продължете така няколко дни.

***

Не ползвам паста за зъби повече от 7 месеца . Малко ЦДС 1:3 например в едно шотче . После топя четката и търкаш зъбите .

***

Тоя летния гад вече два пъти прави опит да ме хване.
Ставам сутринта два пъти в тоалетната през десет минути.
Викам си тук нещо не е наред.
Забърках четири милилитра cds и го изпих след 30 минути още четири понеже е малко слаб останало ми е малко на дъното на шишето.
Сега се сетих че имам още две шишенца с по 4 милилитра за през деня ама проблем от сутринта го няма. Какъв е изводът тази лятна гадост започва точно така спреш Ли я на време пропускаш купона😁
ЛИЧНО СПОДЕЛЯНЕ

***

Лично споделяне мигрена
Става моята сутринта и гледа като препила :)
По принцип преди така ставаше с два аулина а сега с 2пъти по 4 мл на 20 мин ЦДС .
Вече е на трета доза и е пушка . Иначе преди се е случвало да не може да иде на работа . Не е пила лекарства повече от 8 месеца . Иначе и носеха какви ли не от цял свят , Пие 4-5 пъти и привиква после спират дда и действат .
Бялата мафия загуби един гарантиран доход от 10-20 лв на месец !

***

Лично споделяне !
Снощи идва малката щерка и вика тате на една приятелка гаджето се прибрал от работа легнал и нямал сила да стане от леглото . Никаква енергия , главоболие , растройство и малко температура .
Направих му 30 мл в литър и половина вода и едно шише с 25 мл.
От 9-11 изпил шишето с 30 мл . Заспал и в 3 се събудил вика все едно бях се напушил :) Те ги разбират тия неща явно .
Днес изпил и онези 25 мл и вика все едно нищо не е било !

***

Лично споделяне !
Все още сме номер 1 :)
Човек с доказан тест и симптоми на новата измислица делта !
1.Ден температура - 38 започна с 3 мл на 30 мин. След 10 приема още 10 мл докато си легна . Общо за деня 40
2.Ден 37.5 температура . Направи още една серия на 30 мин . Понеже нямаше време за повече това беше за деня .
3. Ден вече има мирис и чстично вкус . Продължи с 25 мл за деня
4 . Ден Вече е ОК ама ще си спазва карантината до 14 дни макар че не е наложена защото теста не е от официална лаборатория !

***

Лично споделяне за Дрисливия вирус
Преди 3 дни повръщане и разстройство от 4 часа сутринта . Започва с 2мл на 20 мин 10 дози . След това 3 мл на час до вечерта . Не знам колко станаха общо .
Появи се адско главоболие накъде към обяд чак до рев .
На другия ден стана като нова и отиде на работа . Продължи да пие 2 мл на час .
Аз го минах сравнително по леко с гадене само . Врътнах едни 30 мл за деня вчера . Вече съм ОК .
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Emil Stoyanov

Здравейте на всички ! Жена ми беше с всички симптоми на т.нар. ковид ( химически пневмонит ) и преди 9 дни беше със снимка на двустранна вирусна интерстициална пневмония. Днес, след осем дни прием на ЦДС заключението на пулмолога след новата снимка е че рентеновите промени
са се резорбирали почти напълно. По съвет на Валери жена ми пи два дни ЦДС по противовирусния протокол през 15 минути , а след това по 12 мл на ден 6 дни подред. Ще продължи с този прием поне още 3 седмици . Благодарим на Yordan , Val , maya и Radoslav !

***

ЛИЧНО СПОДЕЛЯНЕ! Жена ми беше с голям и много болезнен кокоши трън. Започна да го лекува по предписание на Йордан Ламбов. Слагаше всеки ден по една капачка от паста за зъби (конусовидна от "Поморин" ) пълна с ЦДС върху кокошия трън за около пет минути. До четвъртия ден все още едва стъпваше на това ходило. Трудно се движеше. И тогава настъпи обратът. След още три дни кокошия трън беше напълно ликвидиран от ЦДС. Изчезна. Никаква болка , никакъв дискомфорт . Жена ми казва , че ЦДС е чудо и благодари от сърце на своя лечител!
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Ger Todorova

Лично споделяне
Айде и аз.. То е рано още де, но да кажа за сега, какво е.. Събудих се с доста неприятно цялостно усещане в тялото - отпаднало и като че ли обливане с топли и студени вълни, кофти разстройство и гадене.. Също и замайване.
Веднага започнах през 15-20 минути по около 3мл. ЦДС в чаша вода. Вече няколко приема и съм значително по-добре сега си направих 20мл. в литър вода и смятам и тях да изпия за по-кратко време да трепя, каквото има.. Доста е трудно да се пие, когато има и гадене, но с настояване.. После оригането на басейн е доста забавно при такива позиви 🥴😂
Раничко е да се хваля, но го пиша, за да знаят хората, че не бива да се мотат и да не губят време..
По-късно ще споделя пак.

***

При татко беше горе-долу така.. Ама той и температура е вдигнал. Не знам, колко, че през нощта го е втресло и не е мерил. Ставал през нощта 2-3 пъти пил цдс (не знам по колко), на другия ден един път мерих - беше 37,5, след около час беше 36,5 и повече не е вдигал. От сутринта, като разбрах, му направих между 25 и 30 мл. Цдс в литът вода за два часа (ама той малко ми е с по-нисък ппм). През деня пи разни витамини и добавки. Вечерта още един литър с толкова цдс. И толкоз.. 🙏
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

М.М
Лично споделяне. От 3 седмици пия ЦДС . Започнах с 10 мл. В 1 л вода и през няколко дена увеличавах . Сега съм на 23 мл. Правя почивка събота и неделя ,че ставам късно и пия много кафе. Започнах го ,защото от 15 годишна имам ужасни болки горе в стомаха и подуване на корема. Напоследък имах чувство ,че не можех нищо да хапна. След всяко ядене болката беше ужасна. Вече две седмици нищо ,болката я няма . Не мога да ви опиша колко съм щастлива. Благодаря ви от сърце .
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Биляна Б.

Лично споделяне. Аз също минах през това. След като бях почнала протокол 1000 се появи херпес зостер. Веднага почнах да пръскам с чист ЦДС 3-4 пъти на всички час вечерта. За един ден образува коричка и болката по нерва намаля. На другия ден болката изчезна, продължих да пръскам още няколко дни и го оставих да се отлющи сам.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Лично споделяне
Болки
коляно
кръст
Мазане
IMG_20210831_120700_651.jpg
IMG_20210831_120700_651.jpg (50.77 KiB) Преглеждано 7168 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Златина

Лично споделяне: сърбяха ме зверски пръстите на краката( все едно , че имам гъбички) , бяха се зачервили и на места по сгънките даже ми се бяха сцепнали . Два пъти на ден 12 к ММС с 50 мл вода - с този разтвор си поливах пръстите на краката. След два дни краката ми са като на бебе:)
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Valio

На Бебето му бихме ваксина , вдигна температура на следващия ден , изкъпах я в цдс и падна веднага , от тогава всяка вечер я къпя в цдс, докато се къпе неволно малко и сръбва , спи като къпана, и е много жизнена , тази вечер забравих и не спи спокойно . Пристрастих бебето към цдс баси ..

***

-Сигурен съм, че някой беше задавал въпроса на Калкер за кърмачките. Беше отговорил, че няма проблем. Ако не се лъжа беше Вальо обаче не съм много сигурен.
- Да да аз бях, и ми беше върнал че няма проблем, жена ми пиеше цдс и кърмеше , не пиеше редовно де но може би 4 дни пи и кърми, нямаше проблеми.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Полицитемия - кръвна болест и рак изчезнаха

Преди няколко години имах кръвна болест, наречена Полицитемия, имах я в продължение на много години. След това в края на 2017 г. се разболях от рак на дебелото черво, докато се лекувах от кръвната си болест в "Мейн центрове за здравеопазване" в Уестбрук, Мейн. Загубих 36 килограма за 2 месеца, казах на лекаря си, че няма да правя повече тестове или лечение, не приемах химиотерапията, казах му, че няма да се връщам при него и се прибрах вкъщи. На следващия ден той се обади на жена ми и й каза, че ако не ме накара да се върна за по-нататъшни изследвания и лечение ще умра, бях толкова болен, на легло, изобщо не можех да се грижа за себе си. Жена ми започна да ми дава 6 капки MMS на всеки час. В рамките на 10 дни успях да ям, като преди дори не можех. През следващите 4 или 5 месеца възвърнах по-голямата част от теглото си и днес ракът изчезна, както и кръвното заболяване.
Уайлд Уотърс
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Радослав Раев

Хлорен диоксид е мощна противоотрова.
Казвам от личен опит след убождане от риба дракон.Превивах се ревейки на земята!!!
Някои получават дори инфаркт.
6 активирани капки в чаша вода на екс и след 5 минути болката изчезна.
Лично споделяне.

***

8 месеца носа ми бе тотално запушен с проблемен синузит.
Пръскалата на лекарите не помага ха.
Започнах протокол 1000 с ммс за пиене и пръскай в носа си цдс 1 част и 2 части вода.
Излекуван съм.
Лично споделяне синузит.

***

Моята дъщеря е на 11 години я оправям от всичко с 4-5 дози по 0,5мл цдс 3000ппм в чаша вода.

***

Добро утро
На 02.02.2020 още нямаше Ковид
Лежах и умирах 25 дена.
Удари всеки орган един по един..
Така и не отидох на лекар.
14 дена бях с температура.
Още чувствам последствията!!!
Пс: И ММС и цдс си работят!
Така се излекувах от зверски грип за 24 часа
1 капка ммс на 15 минути
Изпих за деня 50 капки
IMG_20210831_122528_411.jpg
IMG_20210831_122528_411.jpg (25.27 KiB) Преглеждано 7168 пъти
***

Зверски абцес, гнойна торба
4 жабурения през 10 минути и край.
8 капки ммс в 100мл вода стигат за 4 жабурения. Жабурих и след изкарани 2 зъба и нямах болка.
Но принципно не препоръчват след операция или отворена рана.
Прецакваш дренажа
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Епщайн-Бар „Нещо се случи! НИКОГА не се събуждам толкова рано."

Име: Barney Five
Местоположение: Америка / САЩ

Моята 38-годишна дъщеря имаше вирус на Epstein-Barr с придружаваща умора и невъзможност да "живне" сутрин. Препоръчах й MMS, тя се съгласи да опита, когато дойде на гости от колежа преди първата си учителска работа. Преди да го приема, тя спеше до 10 или 11ч. сутринта и след това се влачи още няколко часа, преди да успее да се събуди достатъчно, за да функционира нормално. Обикновена настинка при нея би се проточила за две седмици или повече.
Първата вечер тя имаше време само за една доза от по една капка MMS, лимонена киселина и DMSO, правилно смесени, с плодов сок (без добавен витамин С). На следващата сутрин тя излезе весела от стаята си в 7 сутринта, заявявайки: „Нещо се случи! НИКОГА не се събуждам толкова рано." Продължи да приема препоръчителната увеличаваща доза за три седмици и след това реши наистина да "убие дракона", като продължи още три седмици, завършвайки на шест капки последната седмица.
Малко след приключване на режима тя започна първата си година университетско преподаване, с гарантирано въртящи се запаси от микроби и вируси. Тя с радост съобщи, че когато някаква гадинка се върти наоколо, ако изобщо се разболее, ще я има само за един до три дни, както останалите служители. „Толкова е хубаво просто да си нормално болен“, заяви тя.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Galina Nikolova

Едно бързо здравейте от мен.
Само да споделя, че откак се помня, страдам от поленна алергия и каквото и да съм пила - не минаваше.
Очите ми ставаха подути до затваряне. Сърбяха много. Кихах постоянно през деня -Постоянно!
А нощем - кашлях до раздиране цяла нощ. И така, докато не приключи сагата с пухчетата😀

Обачее, тази година, благодарение на ЦДС-а - ха - доста леко минавам. Единични кашляния и кихане, няма проблема с очите.
Пръскам си в носа и очите - 5мл ЦДС - 30вода.


Ако някой има такъв проблем и не го е решил още - златото се присъжда на ЦДС-а🤍

***

Лично споделяне
Синът ми е на 7г. Преди няколко месеца(3-4), започна да се чувства недобре - описваше го, че си усеща сърчицето да пулсира в гърлото.
В градината госпожите, бяха забелязали, че по време на активна игра и като цяло, спира и се задъхва, хващайки се за сърцето.
Вкъщи, когато се хранеше, се задъхваше и описваше отново пулса в гърлото.
Ходихме на джипито, пусна кръвни - в норма. Направиха и кардиограма - имаше някой друг прескок, но джипито каза че е наред… засили се да ни праща на кардиолог спешно, обаче кардиоложката започна да разпитва да не е пост-ковид синдром както и джипито - викам му - не е болен.
Та така,
Чух се с Росен Бакалов, като всяка притеснена майка( то с хиляда зора да го убедим да вземат кръв, пък час и нещо за кардиограмата да го убедя - зоооор голям)-тотално бях изключила, че всъщност тази симптоматика е част от натравянето с химическата гадост, наречена ковид..
Така започнах да му правя по 10мл ЦДС в литър вода и в градината си я пийваше през целия ден до 5-докато го взема.
Още след 1вия ден, госпожите споделиха, че се чувства по - добре видимо, аз също го забелязвах.
Пи го 2 седмици. Всичко отшумя.

***

Лично споделяне:

Като жена, мога да потвърдя, че ЦДС, е един невероятен помощник в онези дни от месеца, в които мъжа,а често и потомците му са виновни за всичко - шоколадът е някакъв заблуждаващ вариант за обичащите, а болките са ужаснии… с други думи ПМС.

От няколко месеца забелязвам, че ако непосредствено преди МЦ съм приемала ЦДС, то дори не разбирам, че се е появил. Обичайно още от ученичка, в този период страдам от жестоки болки в корема. Биеха ми и букет от болкоуспокоителни и нищо.. е, след кажи / речи 20 години, мога да кажа - ОТКРИХ ЛЕК - ЦДС!

***

Лично споделяне

Преди 3 дни, от нищото се появи леко накашляне, което до вечерта зачести, и вече беше с чувството на леко задушаване.
Още сутринта започнах да приемам цдс по 2мл в половин чаша вода. На около 20-30мин.
До 2 презнощта.
На сутринта вече- нямах и помен от кашлица и дразнение.

П.п
Нямах други симптоми.
Публикувай отговор