ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Марияна Стойчева
21 август 2021

Сега да ви споделя какво се случи с мен и как ЦДС ме вдигна за има-няма два дни! Оня ден, в сряда вечерта започна да ми драще гърлото нещо и се прокашлях на няколко пъти, викам си "тука има някой и ще ме тръшка нещо". А в понеделник бях на една екскурзия в Търново, Трявна и Габрово, като се прибирахме моята приятелка нещо се оклюма и взе да кашля гадно, вика не се чувствала добре. Та като се случи това в сряда с мен, викам си "Прихвана ме и мен". В четвъртък се събуждам с дразнещо гърло и кашлица, но само като лежа по гръб. Отидох на работа, едва изкарах до обяд и се прибрах и ме кара на спане, нямах температура но бях отпаднала. В петък сутринта вече ми падна гласът и като се закашлям не ми стига въздух, но за секунди. Започнах ЦДС през 30 мин 3мл в 1/2 чаша вода, така близо 6 пъти да съм пила, но преди това пих и ММС от вечерта 10 капки активирани в 500 мл вода и два дни сутрин на гладно по 1,5 мл Ивермектин. Нищо не бях яла в петък и се опитах да хапна малко, но върнах поръчката след половин час. 😀
Беше ми много лошо, явно защото тая гад дето я бях утрепала с Ивермектина, не искаше да излиза и се наложи да й помагам. 😎
До вечерта повърнах още веднъж вода и горчилки някакви и отделно ходене до 00... и днес съм Топ. Само дето сутринта ме избиваше малко студена пот докато вършех някаква работа, но отмина. Благодаря на Йордан Ламбов дето ми каза схемата за пиене на ЦДС в такива случаи. Наистина помага, хора, и това не е първият ми случай, но за протокола потвърждавам с две ръце, щото гледам некви тролове в некви групи се опитват да подлагат Радо на кръстосан разпит 😂 ама не зна'ат къде са си качНале торбичката! 😂😎
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Михаил Стоянов
9 юли 2021
Акне

Радо, аз си допивам Витамин Ц-то и най-вероятно понеделник почвам ЦДС-а, но синът ми имаше младежи пъпки (на 15 години е), лицето му беше леш. Жена ми го маза с концентриран разтвор ЦДС, давала му е да пие също... Имаше и сериозен проблем на единия нокът, така се роди, с гъбички ли, не знам как да го кажа. Сега нокътя е избелял, съжалявам, че не направих снимка... Но лицето и нокътя - тотална промяна. Аз на черното бяло не мога да кажа.

Йордан Ламбов: Имам две такива, дето победиха акнето, Aleks

Йордан Ламбов: По ноктите са гъбички. Когато дъщеря ми вдигна висока температура и започна да пие MМС съответно започна и разстройство, и се чудехме как да й дадем по-голямо количество Хлорен Диоксид. Тогава започна Вани за Крака с около 30 капки ММС и забеляза, че две малки гъбички на ноктите пожълтяха и след това станаха бели. После правеше същото и за пръста на ръката и всичко изчезна.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

IMG_20210828_183642_949.jpg
IMG_20210828_183642_949.jpg (29.51 KiB) Преглеждано 6739 пъти
IMG_20210828_183646_564.jpg
IMG_20210828_183646_564.jpg (29.51 KiB) Преглеждано 6739 пъти
IMG_20210828_183650_263.jpg
IMG_20210828_183650_263.jpg (30.49 KiB) Преглеждано 6739 пъти
Лично споделяне, ама съвсем реално, без копиране от други групи.
Преди 3 седмици ми звъни познат:
"Брат, ще мръ. Имам Рак."
- Какъв Рак, бе?
Праща ми първите две снимки. Ходил да си маха някакви брадавици чрез изгаряне. И като се почне - два месеца. То се вижда на снимките. Обиколил какви ли не лекари, мазила, антибиотици... Резултатите се виждат. Като се обади беше супер уплашен, а му предстои сватба. Отслабнал, кръвното в тавана, само дето не беше умрял вече.
Започна с ММС.
Пръскане и пиене по 6 капки сутрин, обед и вечер.
Снимките са отпреди 2-3 дни. Човека супер щастлив. Благодари на мен (Йордан Ламбов) и Михаела Стоянова, понеже тя също се виждаше с него да си поговорят. От един град са.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Лично споделяне
Георги Георгиев (Химика)
Кръвни показатели
Черен дроб / холестерол /ЦДС
👇🏻
Тъй - година след ЦДС началото - кръвни показатели заковани в средата, чернодробни близо до нула 😊, холестерол спаднал с 0.5mg/l от 6.2 на 5.7. Без диети и ограничаване.

***

Лично споделяне
Tedy

Наскоро получих сериозен топлинен удар (поне аз така мисля) и спазъм в гърдите, вечерта ми стана много зле, цяла нощ пих през час по 3мл ЦДС. Сутринта 2 пъти по 4мл ЦДС през 30мин и после 20мл ЦДС в литър вода. До следобед на другия ден ми се отпусна всичко. Вечерта изпих още 6 капки ММС и с това приключи всичко.

***

Valentina Dimova
Здравейте група!
Набързо да споделя.
След преглед и установена миома, добре отгледана 7см, и настояване за моментална операция, от ужас се сетих за ММС, които съм пила преди доста години, от миризливия в капсули. Веднага консулт с Радо и вече 3 месец пия ММС и ДМСО, правя и душове. Стартирах силово, на 20-я ден вече пиех по 24 капки. Получих силно разстройство, но без болки и 24ч. яко чистене. Спрях 2 дена и отначало. Цикъла от обилен и по 12 дена, сега е почти минимален и по 4 дни. Подутия корем от уголемената матка спадна, спокойно лягам по корем без болки и тренирам. Преди за коремни преси не можеше и да се мисли. Скоро ще отида на преглед и се надявам да споделя отлични новини с вас!
Пийте си капките със здраве!
Последно промяна от Dana на 29 Авг 2021 01:23, променено общо 2 пъти.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Йордан Ламбов

Преди 10 Мин се порязах и течеше кръв като луда. 3 Мин газовия протокол и ето как изглежда:
photo5794106604419921452.jpg
photo5794106604419921452.jpg (22.68 KiB) Преглеждано 6734 пъти
photo5794106604419921451.jpg
photo5794106604419921451.jpg (15.3 KiB) Преглеждано 6734 пъти
***

Да ви разкажа една история !
Ноември месец и аз като повечето то вас се разболях .
1.Ден викам си настинал съм . Малко хрема треска , леко темп .
2.Ден малко повече температура хрема ...
3.Започнах да кашлям и загубих вкус и мирис . По скоро не ги губиш а имаш усещането че си се отровил с нещо .
4.Ден вече температурата ми отиде над 38 и започнаха болки по цялото тяло - мускулите .
Боледувах тежък грип януари 2020 само че усещането от това е различно ! Усещането е все едно някаква химия е променила всичките ти сетива и искаш да си излезеш от кожата ! Тогава намерих из нета едно клипче .
https://www.vbox7.com/play:42a836cb29
Беше го качил Radoslav Raev . Попитах го знае ли какво е това нещо хл()рен Ди()ксид. Отговори ми че го позползват от повече от 10 години за лечение на какво ли не . Даде ми контак с двама човек аот които мога да си го закупя . Не можах да се свържа с нито един от тях . Тогава се свързах през една от фейсбук групите с Деяна Петкова . Тя ми каза че ще ми изпрати от личния и М.М.С като разбра че съм болен .
5.Ден вече имах жестока кашлица , задух , температура 40 градуса с живачен термометър . Бях започнал да пия някакви глупости дето ме посъветваха . Накакъв измислен антибиотик и авирон рапид , аспирин ... ала бала ...
6. Ден кашлицата беше вече нетърпима и задуха . Едвам се премествах от едната в другата стая ! Около 10 сутринта додоха въпросните 4 шишенца с разреден разтвор М.М.С. Събрах всички лекарства в една кутия и ги оставих в другата стая .
Започнах да пия както ми бяха описали . Два часа по късно започнах да усещам че мога да дишам по спокойно и кашлям по рядко . До вечерта вече усещах че мога да се движа спокойно без да се задъхвам чак толкова . Температурата ми вечерта не се вдигна повече от 37.5.
7,8,9 Ден нещата вървяха само на подобрение ! върна ми се вкуса още на 7 ден . температурата спря на 8 леката кашлица продължи до 10 ден и изчезна .
Продължих да пия още близо месец като за този период установих че ги няма няколко странни неща които ми се случваха последните години . Едни хронични афти които имах изчезнаха , свтовъртежа който имах понякога сутрин също се оказа изчезнал .
Когато разбрах как работи това започнах да пиша с много хора и помогнахме на много от тях да преминат през това химическо отравяне без да стават част от плана на фарма индустрията . На шега създадох една група в телеграм защото във фашибук изтриват всичко свързано с хл()рен Ди()ксид.Тази група сега е най-голямата в България свързана с това !
Искам да благодаря на Радослав и Деяна и на всички останали които са запазили това информацията за хл()рен Ди()ксид през годините .
На всички останали които участват в цирка искам да задам следните въпроси :
Знаете ли колко хора отървахме от ръцете на фарма мафията !
Знаете ли колко хора спестиха по едни 300,400-1000 лева за лекарствата които изписват за лечение . Онзи ден видях лист с 31 различни препарата които жена е пила за 2 месеца .
Състоянието и е повече от плачевно . Качила 30 кг , косата и пада като все едно живее в реактора на Чернобил . Няма да изброявам другите случаи !
Опитахме се да кажем на много хора . Блокираха ни профилите , изтриваха ни публикациите . ЗАЩО ???
Последни въпроси . След като има лечение за това защо не казвате на хората как да се лекуват , защо не ви казват на вас че има лечение , защо направихте хората менделеева таблица с тия препарати ?
Защо
Защо
Защо ......
Последно обещавам 🙂
ЗАЩО ВИ Е ТАЗИ В@КСИНА И СРЕЩУ КАКВО СЕ В@АКСИНИРАТЕ СЛЕД КАТО ТОВА С НИЩО НЕ ВИ ПОМАГА ОСВЕН ДА ОТИДЕТЕ В ГЪРЦИЯ !

***

ЛИЧНО СПОДЕЛЯНЕ
От два дни се мъчи да ме хване тоя пролетен гърлобол.
Не му се получи.
Първата вечер два-три милилитра на половин час не знам колко пъти съм го пил преди да легна не ги броя.
Гърлото приключи още вечерта хремата която се опитваше да ме хване замина вчера с прием по три милилитра на всеки час.
Днес нямам идея колко съм изпил ама дотук са поне 15 милилитра.
Не спирайте поне два-три дни след като изчезнат симптомите успех.

***

Лично споделяне
М**** им пак са ни пръскали.
Ставам сутринта и двете очи бомбок особено лявото.
Отварям хладилника хоп пръскало за нос вътре има някакъв cds пръскам два пъти в очите след 30 минути пак хайде чао. Остана леко замъглено ляво продължавам да пръскам.

****

Лично споделяне
Одеве ме нахапаха комари яко
Някой ухапвания станаха колкото 20 стотинки .
Прибрах се грабнах спрея дето пръскам кучето че ми беше под ръка . 2-3 напръсквания и дори изчезнаха зачервяванията . Голямо чудо е това . Обикновено се чеша до сутринта че по дълго. Ухапването от комар 1:4 цдс за минута и спира да сърби.

***

Лично споделяне
На един познат дадох пръскало с ЦДС 10 мл в 50 вода . Казах му да си пръска краката преди да си обуе чорапите сутрин . На обяд да ги събуе и пак да пръска и така поне три пъти . Да ми каже след ден два как са понеже доста миришат . Одеве ми се обади и вика :
Поръчвам 10 спрея :) . Казах му че ще му давам по един два че изветрява .

***

Лично споделяне
Понеже пътувах от рано сутринта и към 7 ми се приспа яко . Карам и усещам че почвам да забавям чак .
Тези дни започнах да пия по моя си схема . На всеки 2-3 часа по 4 мл в малко шишенце с 50 мл вода . Шишенцето пълно до горе без въздух да няма загуби . Извадих си едното и го изпих . Мигновенна реакция . Веднага усетих как всички сетива ми се върнаха е кондиция . Разминах се с поредното кафе :) . На жената не и хареса че не спираме обаче 😁
Последно промяна от Dana на 29 Авг 2021 01:22, променено общо 2 пъти.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Йордан Ламбов

Някои от вас помнят когато попитах за тези рани на ръцете .
photo5769398168667141795.jpg
photo5769398168667141795.jpg (24.56 KiB) Преглеждано 6734 пъти
Какво направихме от тогава .
10 мл ЦДС всеки ден в 500 мл вода
едно пръскало с 10 мл ЦДС в 50 мл вода .
Пръскало 2 с ДМСО 1:3
Първо пръска с ЦДС чака да изсъхне и после с ДМСО . Така по колкото пъти се сети на ден .
Това на снимките е още в началото когато започнаха да се нацепват . Друга година стават на рани чак до капки кръв . Ходили сме по всякакви лекари професори и никой не намери решение !
Това е сега:
photo5769398168667141797.jpg
photo5769398168667141797.jpg (21.2 KiB) Преглеждано 6734 пъти
photo5769398168667141796.jpg
photo5769398168667141796.jpg (25.67 KiB) Преглеждано 6734 пъти
Последно промяна от Dana на 29 Авг 2021 00:57, променено общо 1 път.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Лично споделяне
Йордан Ламбов

Декември 2020

Комшията преди 8 дни:
Слушам го, че кашля като магаре.
Оказа се, че бил с положителен тест преди по-малко от месец. Минала му карантината, дали му някакви бълвочи да пие и той се влачи с кашлица и температура почти месец. Аз пак не знам нищо, ама всички комшии знаели и бягат от него все едно е чумав. Поговорихме, обясних му за ММС и се съгласи да пие.
Един ден 10 активирани капки
Втори ден 12
Треди ден 14 - Кашлицата стана много рядко
Четвърти и пети ден - Кашлицата изчезна остана само малка температура 37,5
Пети ден - Контролни изследвания, които показаха наличие на НИКАВА ИНФЕКЦИЯ според лекуващата му лекарка, която твърдеше, че ще кашля 2 месеца и почти толкова можело да има температура.
Ден Шести...18 капки
Ден Седми...
Ден Осми няма вече и температура!
Още един смотан К0фИД приключи!!!
Не съм се крил от него, защото от ноември съм с антитела! Няма от какво да се пазя! Успех на всички и бъдете здрави!!!
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Споделено от Iliana

Хлорен Диоксид - Излекувани:
Искам да се отбележи, че с ЦДС доста напреднах и явно побеждава дори загубата на краткосрочната памет. Не напълно, но може би с времето ще имам и още подобрения.
И ДМСО пия, но първите симптоми на подобрения получих преди да си поръчам за първи път ДМСО. За това реших, че може би е от ЦДС-то.
Нищо съществено не мога да кажа защото не съм имала и идея, че може да се повлияе от ЦДС. След втората седмица на първоначалното ми приемане на ЦДС по Прокол 1000 ми направи впечатление, че паметта ми се подобрява. Спрях лекарствата и започнах да се наблюдавам. На моите години не мога да стана супер паметлива, но вече нямам проблем да си спомням неща, които съм прочела/направила/казала. Имам още доста положителни неща, които се повлияха от приема на ЦДС/ДМСО, но тъй като за паметта не се говори от Дж.Хъмбал или А.Каркер реших, че при мен се е получило нещо нетипично. Ще се радвам ако и друг сподели подобно подобрение след прием на ЦДС.

***

ЛИЧНО СПОДЕЛЯНЕ: Аз се оправих бързо, още до обяд вече бях в кондиция. С ЦДС по 2 в 100 вода. Не ми се мисли ако остана дори ден без ЦДС. Ще се паникьосам 😅 Защото запушения нос също с три накапвания с ЦДС и ДМСО се отпуши и забравих дори. Наистина ЦДС е a miracle.

***

ЛИЧНО СПОДЕЛЯНЕ: Още един приятел повярва в ЦДС. Снощи гърло - два приема 2 мл. в 100 вода и забрави. За днес му приготвих дневната доза от 20 в литър, а той ще си поръча от Ж. св. че са от Пловдив и си заминаха.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Виктория Богданова

Да споделя: синът ми се бил. Прибра се така.
IMG_20210829_111614_647.jpg
IMG_20210829_111614_647.jpg (18.43 KiB) Преглеждано 6707 пъти
Огромен кръвоизлив в окото, почти затворено. Лекаря каза, че ще си отвори окото след три дни и 10-14 дни докато се разсее оттока и кръвонасищането.
Започнах мазане с ДМСО 50%, после компрес с ММС- на 100мл. 10 активирани капки. И в окото слагам капки с ДМСО 2 части физиологичен разтвор, една ДМСО. По една капка два пъти съм сложила.Оттока спадна напълно. Сега се борим с кръвоизлива. Снимката е вчера. След още 24 часа. Отвън разликата е огромна.
IMG_20210829_111628_306.jpg
IMG_20210829_111628_306.jpg (26.58 KiB) Преглеждано 6707 пъти
Третирам го със същите работи, на края мажа с алое.
Той е на училище, имам възможност 4-5-6 пъти максимум на ден. Като е в къщи през час.
Това е от днес, трети ден.
IMG_20210829_111640_160.jpg
IMG_20210829_111640_160.jpg (30.11 KiB) Преглеждано 6707 пъти
Лекаря каза, че след 3 дни ще му се отвори окото, а то почти е минало. 😂 Поразителен ефект за този сериозен кръвоизлив с оток. Лично споделяне.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Радослав Раев

Навсякъде всичко мажа с чист цдс
Дори на детето раните.
Вчера се помля 😁.
Първи ден
Чисто цдс и 50%% дмсо.
20210829_120543.png
20210829_120543.png (305.1 KiB) Преглеждано 6704 пъти
Втори ден
Почиствам само кожата с цдс 3000ппм
3 пъти на ден дмсо 50%
IMG_20210829_121134_931.jpg
IMG_20210829_121134_931.jpg (19.42 KiB) Преглеждано 6704 пъти
Трети ден
Дъщерята дори няма кожички.
IMG_20210829_120450_746.jpg
IMG_20210829_120450_746.jpg (11.96 KiB) Преглеждано 6704 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Аутизъм / паразитен протокол / ммс

Здравейте,
преди 2 години, може би 2 месеца преди да започнем с ММС-а , ходихме при един доктор индиец на пулсова диагностика с Вики. Тогава той го прегледа и му изписа да пие доста билки и добавки. Но малко след това ние започнахме с ММС-а. Сега 2 години по късно , отидохме при същия доктор. Беше пак в България и бяхме на преглед в Варна. Хвана ръката на Вики и след 2 мин каза: "Имам много добра новина. Синът ви е в перфектно здраве, и според мен той няма аутизъм" Каза че всичко което сме правили му се е отразило прекрасно, каза че е много добре това че не ползваме захар и мляко. Не съм много сигурен дали разбра какво точно е ММС-а. Ако беше разбрал сигурно щеше да се поскара :) Но каза всичко което сте правили - продължете. Единствено каза че трябва да спрем и месото. И да не му даваме в момента ферментирала храна. За мое учудване каза че не са необходими НИКАКВИ билки добавки , капки - нищо. Каза че всичко е наред. Но да махнем месото ако искаме да се подобрява и занапред.

***

Хич не ми остава време тези дни за фейсбук, но ще се опитам да систематизирам прегледа на Влади при хематоложката д-р Вакарелова преди няколко дни. Отидох при нея по съвет на Дани, която беше впечатлена от прегледа и онова, което може да се види в реално време и условия като случващо се в организма на децата ни.
Влизайки с обяснението за аутистичните проблеми на сина ми , докторката очакваше ужасна кръвна картина, маса вируси, бактерии и паразити. Това, което откри беше, че кръвта на Влади беше почти изцяло идентична с идеалния модел ,който тя държи на табло до бюрото си, заедно с модели на болни и "страдащи" клетки.
Беше изумена от чистотата на кръвта - буквално. Повтори го многократно. Попита ме колко години и какво сме правили, за да постигнем този резултат. Не беше щастлива,че не видя изненада и радост на лицето ми и попита защо не се радвам. Обясних и ,че детето ми е на ММС от година и половина и затова съм очаквала подобни резултати. Бях записала този преглед, с единствената идея да видя какво се случва в клетките, какво имаме насреща като реалност, какво и как трябва да борим още. Бях почти убедена, че няма да мога да вкарам в употреба дори и малка част от онова, което биха ми препоръчали като медикаменти и добавки, но реших да видя с какво си имаме работа , според този наистина впечатляващ начин на изследване.
Няколко дни след прегледа получих писмените резултати на Влади, анализирани от докторката. В препоръките под номер 1 стоеше -Да се продължи с противопаразитната програма , под номер 2- Да се продължи с терапията с ММС и под номер 3- да се работи в енегиен план на психоемоционално ниво.
Имаше малко препоръки по отношение на приема на Магнезий, Цинк и Калций. Всичко останало съвпадаше изцяло с това,което правим в момента. Без билките, които съм добавила към протокола ( изброените в книгата на Кери, както и няколко допълнителни).
За хората, които се чудят дали да продължават толкова дълго протокола на Андреас Калкър ще кажа,че за да може да се справи човек с паразитите са необходими минимум година и половина, а за онези , които имат по-сериозен проблем и при които паразитите са налични и в мозъка, битката е доста по-дълга и упорита, като в нея би трябвало да се вкара и тежката артилерия на систематичните лекарства.
Преди изследването на " жива кръв" , направихме изследване на пълна кръвна картина на сина ми, много обстойна проверка на черния дроб , както и на хормоналния статус (пред вид неговия съпътстващ проблем с хипотероидизма ). И така след толкова време прием на Вермокс и всичко останало - нямаме проблем с черния дроб. Стойностите на хормоните, отговарящи за функциите на щитовидната жлеза са наполовина по- ниски от миналата година и все по-близо до необходимото ниво. Това беше изключително важно за нас, за да продължим протоколите, да продължим с усилията и да сме сигурни, че сме на прав път. Така ,че ММС -а при нас не е напразно. Влади вече е голям и му предстои дълъг път на чистене и лечение, но със сигурност днес е по-здрав от всякога има много по- активна имунна система и се справя все по-добре от момента, в който започнахме с лечението.
Последно промяна от Dana на 29 Авг 2021 16:41, променено общо 2 пъти.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Капки за очи

Рецепта капки за очи, с която дъщерята на Iordan Lambov- Alex свали очилата.
5мл цдс
3мл дмсо
50мл физ разтвор

Alex:
Почнах да си слагам капки след като разбрах,че ми се е подобрило зрението заради приема.
Сутрин, обед и вечер по капка в око.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Пръскане на домати и цветя с ММС или ЦДС:

Станислав Стаматов:
Аз 2 пъти вече пръскам 250 корена домати. Чак на мен не ми се вярва как се оправиха. 5-6мл активиран ММС на 10л вода.
Преди
Преди
IMG_20210829_130214_668.jpg (61.99 KiB) Преглеждано 6703 пъти
След
След
IMG_20210829_130221_449.jpg (55.67 KiB) Преглеждано 6703 пъти
Или пръскане с 4 капки активиран ммс в 750мл вода.
За два дена няма и помен от проблемите по растенията.

***

Полина Иванова:
За цветята се боря с белокрилка... С 3 напръсквания и я няма- в 2л вода, слагам 8мл хд и пръскам листата и почвата. Между другото, започнаха и много бързо да растат.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Лично споделяне ЦДС на деца
🌿
Росен Стоименов:
Здравей, имам проблем с малкия син, на 10 г. Някакъв гриподобен вирус, доста деца са с такива симптоми, но той прави и един спазъм на белия дроб винаги, когато тръгва да се разболява. И съм се навил да му дам от CDS. Четох мисля протoкол N беше май за деца. Можеш ли някакъв съвет да дадеш или да карам по протокола?
Нямам думи!!! Още първата дозичка като му я дадох и спа непробудно цяла вечер, а предната даже и обикаля стаите. Вчера дадох две дози, вече мнооого рядко кашляше и то не дълбоко и беше почти изцяло в кондиция за игра. И то не съм давал намалена доза като за първи път. Супер е!

***

Радослав Раев:
Мойта на 11 години я оправям от всичко с 4-5 дози по 0,5мл цдс 3000ппм в чаша вода.

***

Елица Чолакова:
Здравейте, бих искала да споделя с Вас поредния ефект от ММС, този път в борба със стафилокок. В градината на малкия имаха скарлатина. По същото време той пиеше ММС. Резултатите от гърления му секрет бяха " изолирани малко на брой стрептокок". Той така и не се разболя, но контактът с батко му доведе до стептококова ангина за големия. След като мина острата фаза (само с лека температура два дни, без никакви лекарства) започна и баткото ММС с плавно увеличаване на дозата, без бързане. Вчера (14 дни по-късно) излезнаха контролните резултатите и на двамата - нямаме стептококи, нито следа от инфекция.
Пиша го защото винаги в тези случаи се предписват антибиотици и то пенецелинови. Моя лекар ,обаче реши да изчакаме и се радвам, че и този път бяхме на едно мнение с него.

***

Galina Angelova
"Внучката ми е на 12 години, около 30кг. Настинала е, боли я гърло...

Днес, 2 часа през двадесет минути й давах по 10 капки ЦДС в половин чаша вода. Веднага се почувства добре, даже привечер ходи на тренировка по езда."
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Пламена Дичева
28 август 2021

След като цялото ми семейство, плюс личната ме мислят за луда - днес започнах приема на CDS Протокол 101, защото четох доста, защото всички в групата сте още живи и здрави и напук на тях 🤣🍀. За всички новаци като мен ще пиша допълнително! Симптоми : Запушен нос, лека кашлица и обилно потене без температура (Отрицателен Кромид тест). Дерзайте. 🍀

29 август 2021
Здравейте сладури! Както вчера обещах, да докладвам какво се случва при мен днес: кашлица много лека почти никаква, сополи - нямам, потенето почти изчезна! Вчера приех ЦДС 10мл.в 1литър вода - 8 приема плюс инхалация и вана , а днес вече 15мл.отново в литър вода! Продължавам! Жива и доста по-здрава от вчера съм! Дерзайте 🍀
Публикувай отговор