ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

От къде поръчвате CDS?
От тук: http://fulloflife100.com/
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
didivas
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Дек 2021 12:06

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от didivas »

Здравейте,
От днес мислим да приемаме ЦДС разтвор хлорен диоксид.Разброх за съотношението и,че трябва да се пие на равни глътки за 8 часа.Никъде не е написано трябва ли през това време да не се приема храна и лекарства.Който го е ползвал спазвал ли е някакви правила за хранене?Благодаря за отговорите.
http://shop.zdravnostudio.com/250-ml-CD ... r_name=cds
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

Един час преди и един час след прима на ММС не е добре да се яде или пие друго освен вода.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mariyan_stoeva
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Яну 2022 00:39

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от mariyan_stoeva »

От известно време чета много мнения във връзка с приемането на CDS . Наскоро бях хванала някакъв грип и за три дена с прием на ЦДС се оправих без да преувеличавам-гърлото ми мина, температура не успях дори да вдигна , отпадналостта ми отмина още след първата доза. Тъй като имам проблем след прекарана хламидиална инфекция и в следствие на хламидията съм получила запушване на маточната тръба, по думите на всички лекари, които обиколихме с мъжа ми , защото желаната бременност не става и не става вече две години, както и две неуспешни инвитрота, искам да разбера дали по някакъв начин ще ми помогне за нормалното функциониране на маточната тръба след всички чудеса, които изчетох за ЦДС. Много ще съм благодарна ако получа някакъв отговор🍀🍀🍀
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

Никой не може да ти гарантира, че ще ти помогне.
Пробвай и ще разбереш.
Поне 30 дни прави протокол 1000.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bobi888
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Яну 2022 22:02

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от bobi888 »

Здравейте, мога ли да помоля някой да ми каже как и къде мога да купя ММС?Благодаря предварително!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

От тук: http://fulloflife100.com/
И следващия път, преди да питаш, използвай търсачката и чети.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
zhanazlar
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Фев 2022 15:56

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от zhanazlar »

Здравейте, бихте ли изяснили протокол 1000 с ЦДС? Това което намерих е за капки ММС но за ЦДС не намерих колко капки или мл в колко вода. Благодаря предварително!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

А ти би ли използвал търсачката преди да питаш?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
exvegan
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Дек 2011 23:41

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от exvegan »

Може ли някой да ми каже откъде да си закупя чист и безопасен ММС 2. Спешно е https://www.cds-mms.com/produkt/mms2/ оттук може ли? За останалите форми вземам от жизнен свят. Благодаря
,,Да си добре приспособен в болно общество,не е признак на добро здраве,, Кришнамурти
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

Може
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Невена
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Май 2022 10:17

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Невена »

Привет на всички участници в групата! Днес се регистрирах, след като потърсих начини за лечение с хлорен диоксид. Понеже никъде не намерих достатъчно информация, бих искала да се допитам за начините за лечение на кисти в яйчниците и проблеми с бъбреците.
За инфо само да кажа, че закупих Ц ДС от Огнян Симеонов -диетолог.Писах му да ми даде повече информация, но отговорът беше, че на посоченият от него сайт пише всичко, и дотам. Но аз не намерих своите отговори.
1. В каква вода се разрежда (изворна, питейна, дестилирана)
2. При гинекологичен проблем, какъвто споделих по-горе как да го приемам?
3. При бъбречни проблеми каква дозировка и съотношение д а използвам?
Има ли някакви противопоказания?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от ivangp »

Най-добре в дестилирана вода от аптеката.
Използвай протокол 1000.
Използвай търсачката на форума.
Прочети всичко писано тук за ММС.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Стоян_72
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Дек 2022 13:29

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Стоян_72 »

Dana написа: 31 Авг 2021 12:47 Лезия и тумор на дебелото черво
IMG_20210831_124632_631.jpg
Излекуван от лезия в дебелото черво и тумор

Баща ми беше диагностициран със споменатото по-горе преди 10 седмици, той нямаше никакви движения в червата, нямаше апетит и отслабна 19 килограма за 3 седмици. Когато отиде от леглото до кухнята и обратно, беше изключително изтощен и всичките му крайници бяха слаби.

Поръчах му MMS и започна протокол Clara 6 на 6 и го увеличавахме с по една капка всеки ден след една седмица. След 3 седмици той се върна навън и работи с работниците, които помагат за изграждането на нашия здравен детокс център.

Продължава да пие 5 пъти седмично и наистина е много добре, благодарение на MMS...
Здравейте,нов съм в групата.Бих искал да споделя с вас .Майка ми е диагностицирана с рак на гърдата,преди 10г и направиха операция и и отстрсниха гърдата.Бяха ми дали шишенце с Хлорен Диоксид,от което и давах по 7 капки ,2 пъти на ден,в продължение на 10 дена.Вчера ходи на изследване на тумор маркера и от 100,се е вдигнал на 200.Дайте мнение съвет.Благодаря предварително
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Aqua »

Стоян_72 написа: 10 Дек 2022 13:34
Dana написа: 31 Авг 2021 12:47 Лезия и тумор на дебелото черво
IMG_20210831_124632_631.jpg
Излекуван от лезия в дебелото черво и тумор

Баща ми беше диагностициран със споменатото по-горе преди 10 седмици, той нямаше никакви движения в червата, нямаше апетит и отслабна 19 килограма за 3 седмици. Когато отиде от леглото до кухнята и обратно, беше изключително изтощен и всичките му крайници бяха слаби.

Поръчах му MMS и започна протокол Clara 6 на 6 и го увеличавахме с по една капка всеки ден след една седмица. След 3 седмици той се върна навън и работи с работниците, които помагат за изграждането на нашия здравен детокс център.

Продължава да пие 5 пъти седмично и наистина е много добре, благодарение на MMS...
Здравейте,нов съм в групата.Бих искал да споделя с вас .Майка ми е диагностицирана с рак на гърдата,преди 10г и направиха операция и и отстрсниха гърдата.Бяха ми дали шишенце с Хлорен Диоксид,от което и давах по 7 капки ,2 пъти на ден,в продължение на 10 дена.Вчера ходи на изследване на тумор маркера и от 100,се е вдигнал на 200.Дайте мнение съвет.Благодаря предварително
Какво друго мнение искаш, когато фактите говорят? Лекарите знаят ли за това съпровождащо натравяне, което й правиш? Искаш мнение от хора, които се борят с паник атаки в този форум, вместо от онколози? Ти ебаваш ли се?

Близък приятел наскоро си причини много сериозна язва на стомаха от ММС. Спрете да пиете отрова.
Публикувай отговор