ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Куче / рибка /животни /ЦДС ↕️
Здравейте, лично споделям: златната рибка ще живее!Чудото се случи след няколко сипвания на ЦДС (на око) първо в купата,в която я бях отделила и после,след като я върнах в аквариума.Много съм щастлива,милата,беше обърнала коремчето нагоре и веднага след първото поемане от вълшебния разтвор, се оживи.Повторих 3--4 пъти,когато изглеждаше,че плува вяло.Днес вече е жива и здрава 🤗

***
IMG_20211002_074606_831.jpg
IMG_20211002_074606_831.jpg (33.66 KiB) Преглеждано 8975 пъти
IMG_20211002_074617_510.jpg
IMG_20211002_074617_510.jpg (36.89 KiB) Преглеждано 8975 пъти
IMG_20211002_074617_510.jpg
IMG_20211002_074617_510.jpg (36.89 KiB) Преглеждано 8975 пъти
Бебе кане Корсо с инфекция на тънките черва гиардия .
3-4 дни пийва по малко ЦДС с вода и резултата при второто изследване е отрицателен ! Сега освен нехуманните лекари ще ни погнат и ветеринарите !
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

ДИСКОПАТИЯ

Лично споделяне- дископатия: вчера жектоко ме схвана кръста съпроводено със силна болка по продължение на целия десен крак. Почти не можех да се изправя и да ходя. Намазах кръста с чист ЦДС . като изсъхна отгоре мазах чисто ДМСО и пак ЦДС. Така 3 пъти. Нощес спах нормално . събудих се с едва доловима болка. Пак намазах в същия ред и сега съм на 90% ок.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

БОЛКИ В ЯЙЧНИЦИ

Лично споделяне:
Появи се изведнъж срязваща и силна болка в десния яйчник. Веднага намазах участъка с ДМСО (70%). След 15мин. вана с активирани 15к. ММС с продължителност 15мин. Болката отшумя на 90% веднага след 2-рата процедура.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Йордан Ламбов

Лично споделяне
Щерката малката преди 3 дни
Звъни от Германия и вика аз съм с ковид -делта .
Бре ква делта бе то ковид няма ти си с делта .
Нейна приятелка с положителен тест от преди няколко дни и те са били контактни . Онези си направили тест който бил положителен ама нищо им нямало . Ден след теста се натръшкали . Лежат цяла седмица и пъшкат .
Дъщерята с температура , схванала се , глава я боли и това за 2-3 часа .
Викам вади шишето и почвай 3 мл на 20 мин 5 пъти .
После на час по 4 . Така изкара до вечерта .
Температурата падна ама парцал едвам се мърда .
На другия ден От обяд почна 3 мл на час до вечерта 30 мл . Пак вдигна 38,5
Преди лягане 3 пъти по 4 ММС капки на 30 мин
Легна си и днес като стана само леко я боля глава .
Вечерта като се върна от работа каза че е супер .
Това е !
Немците контактните още са болни ! Не искат да пият това ГАДНО НЕЩО !
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Светлин

Лично споделяне
Здравейте!
Получих болки в гърлото в неделя (12.09),вече бях взел ЦДС и компонентите за ММС, но не бях готов напълно,чисто информативно. Беше 4:30 през нощта,нямах нищо под ръка. Прочетох набързо първите протоколи и реших да пробвам протокол С ,видях че има стойности за надморска височина и направих 20ml ЦДС в 1л вода и започнах!
На втория ден -само главоболие,което до обяд беше много силно,мина отведнъж,сложих по малка доза през деня на 15ml
Трети ден- получих сухота в гърлото, пак вдигнах на 20ml ЦДС Четвъртия ден-чувствах се нещо много отпаднал, спеше ми се и ме боляха мускулите и тогава направих Ковид протокола .
Петия ден- имах някаква тежест в гръдния кош,суха кашлица,здраво запушен синузит,следобеда загубих мириз (вкуса беше притъпен),продължих да пия 20ml в литър вода целия ден ,без прекъсване и през нощта също,започнах с инхалации(сутрин и вечер) 4ml физ.разтвор с 3 капки ЦДС.
Вечерта имах мириз и вкус,почувствах се по добре!
Шестия ден- имах малко дискомфорт в гръдния кош, запушен нос.Продължих с 3 активни капки ММС на час + две инхалации (сутрин и вечер). До вечерта се чувствах много добре ,изкарвах малко секрет.
Седми ден(днес)- добре се чувствам,изкарвам гадории чрез кашляне, носа е много по добре.
Продължавам с инхалации и ММС!
Забравих ,не съм имал температура или поне не висока(не съм мерил) !
Не зная,какво беше това ,но не се даде лесно.
Благодаря от сърце ❤️
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Galina Nikolova

Лично споделяне.
Преди седмица, усетихме послевкуса на отиващото си лято - един по един : Свекърва ми, две седмици след нея - дъщеря ми (3г3м), синът ми( 7г) ден след Сестра си, а паралелно с нея и мъжа ми. ( При мен само се опита да връхлети, но не успя).
Та така, при свекървата - повръщане и нисък кислород в кръвта-съответно и главоболие, продължаващи над 3 седмици(отказваше да пробва ЦДС, но от три дни откри топлата вода и е щастлива).
При малката започна с Т 37,9, която бързо покачи до 39,Премина в зверско повръщане и диария-направо вода.. при нея използвах 5мл цдс в 500 вода, първите два дни по два пъти наден, после още два - три дни си пи по веднъж на ден, като при нея още на втория ден следобяд - вече беше добре. Търсеше вече храна
При баткото, започна с голямо повръщане посред нощ на всеки 5 мин, там използвах първо 500вода+ 1ч л солк+ 1с л захар +сока от един лимон+ 1ч л сода.
Това,го пиеше на всяко повръщане или ходене с диария по няколко глътки(значително намаля позивите)
На сутринта Имаше 38,7-започна ЦДС 8мл в 1л вода, при него за 3 дни премина.
При баща им се стигна до Т 39,3, болеше го цялото тяло, имаше разтройство. При него започна вечерта, а аз директно му разтворих 20мл в литър вода и отделно още 4мл презнощта го накарах да изпие в чаша вода.
На сутринта вече беше добре, но разтворих да пие още 15мл в литър.

При мен се помъчи едно гадене да ме бутне, но за 30 мин. Изпих 3×2мл в малко вода, после още няколко пъти до лягане и дотам.
Кучето и то май се опита да боледува. Пекинез, повърна сериозно и започна да върви на една страна и да залита. Направих му 2мл ЦДС в 30мл вода, със спринцовка пи на 3 пъти оправи се веднага.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

ЕЧЕМИК

Лично споделяне ЕЧЕМИК. Жената беше с разстройство и болки в тялото. Това го овладяхме за няколко часа с цдс по 2,5-3мл. Снощи и изби ечемик и бая се наду. Направих 10мл физ.разтвор/1мл цдс/ 15капки дмсо+5капки физ.разтвор. 4 пъти капвене през 1ч по 2капки в окото. Тази сутрин няма помен от ечемика,но ще продължа да капя и днес и ще пие цдс.

***
ЗЪБОБОЛ

Лично споделяне: преди два дни ми излезе ечемик на окото (не се беше случвало от много години) и паралелно с това от същата страна получих силен зъбобол, но не на конкретен зъб, а болеше цялата горна дясна челюст. Не мигнах през нощта, дори не можех да допра дясната си страна до възглавницата. На сутринта направих посоченото от Радо в блога му с ММС и ДМСО (продължително миене на зъбите с акцент върху мястото на болката и жабурене), повторих два пъти и след около час от болката нямаше и помен. Днес повторих, болката и дискомфортът просто ги няма! За очите правех промивки с ЦДС и ДМСО. Прекрасен ден на всички!
Последно промяна от Dana на 02 Окт 2021 08:09, променено общо 2 пъти.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

ДМСО

Лично споделяне мазане с ДМСО и цдс: 1. Жилнаха ме 2 оси- намазах с чисно Дмсо 2 пъти и след час почти не си личеше къде са дупките, без никакъв оток. Като усещане е, че леко пари и изсушава кожата при често мазане без разреждане. 2. Мазол - мазане с цдс и дмсо и почти веднага спира да боли. 3. При мазане по лицето пак с чисто, изглажда кожата и намалява бръчките :) 4. Пъпка от комар и друга гад - почти веднага спира да сърби.5., Рана от падане върху чакъл, ужасна- мазане с чисто дмсо и след 2-3 часа беше с коричка без сълзене и цапане на дрехи и чаршафи.6. Дископатия - писах вече по-нагоре.6. Незарастваща рана на възрастна дама, третирана години с различни химии- мазане с чисто ДМСО ,2 пъти на ден - зарастна за 2-3 седмици; 7. лишей- мазане с чисто дмсо - изчезна за няколко дни. 8. Изкълчена ръка до степен болка при всеки опит да мърдане - мазане с цдс и дмсо през час - болката почти изчезва до 10-15 минути , а ръката мина за 3-4 дни
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

КАМЪНИ В ЖЛЪЧКАТА

Лично споделяне.Преди 2 месеца бях с възпалена жлъчка и камъни в нея.Реших да не се оперирам.Не можех да преживея още една операция.Досега съм преживял 12 . Ограничих се със строга диета и прием на ММС и ДМСО доколкото ми позволява организма.Преди 2 дни ходих на преглед с ехография.Няма камъни лекарката ми постави диагноза дискинезия.Край на операциите.ММС РАБОТИ БЕЗОТКАЗНО.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

БОЛКИ В ГЪРЛОТО


Лично споделяне болки в гърлото:
Вчера се събудих с доста силни болки в дясната сливица(предния ден нямах никакви признаци, явно пръскането беше доста през нощта), които продължиха към ухото. Направих ударно 8 пъти по 2,5мл ЦДС в 200мл. вода през 45мин., 3 промивки на носоглътката: 5мл. ЦДС, щипка сол в 200мл. вода, 3 гаргари: 5мл. в 100мл.вода; през нощта в дясното ухо си поставих обелена скилидка чесън. Днес едва усещам лек дискомфорт в сливицата, а от болката в ухото няма и помен. Продължавам по същата схема.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Болки /болка в коленете /коляно /става / операция

И аз да направя лично споделяне
Майка снощи, след силни и нетърпими болки в коляното (2 пъти оперирано, с увредена става, пред операция за смяна на става е) й направих разтвор 70% ДМСО и 30% вода (първоначално), но после по препоръка на Капитана го доразредих с вода да стане горе-долу 50:50.. Мазала се е няколко пъти през нощта и днес каза, че сравнително добре е изкарала нощта и че болката е била търпима. Днес й добавих още ДМСО в разтворчето и продължава да се маже 😊
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

УШИ

ЛИЧНО СПОДЕЛЯНЕ: Здравейте, искам да споделя моят опит за лечение на ушна инфекция със CDS. Вчера синът ми на 12 г. сподели че чуства някакво напрежение в ухото и усеща че има нещо което се мърда когато си движи главата. Погледнах го със специална лупа подобна на тая която докторите използват и видях множество мехури пълни с течност полепени по тъпанчето на лявото ухо. След кратка справка с книгата на Калкер забърках разтвор със 3 мл CDS в 30 мл дистилирана вода. Понеже денят беше към своя краи капъх 3 пъти по 2-3 капки през час. На сутринта мехурите бяха изчезнали. Мисля да продължа да капя и днес но общо 3 пъти по 2-3 капки за целия ден. Прикачам снимки от вчера вечерта и днес към 10 сутринта. Ако има ушен лекар в групата може да ни сподели какви са тия мехури. Надявам се споделеното да ви бъде полезно. Поздрави на администарторите на групата за труда които полагат да помагат на хората с полезна информация.
IMG_20211002_081419_281.jpg
IMG_20211002_081419_281.jpg (23.31 KiB) Преглеждано 8975 пъти
IMG_20211002_081423_401.jpg
IMG_20211002_081423_401.jpg (22.9 KiB) Преглеждано 8975 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Радослав Раев

ДЕЦА

Мойта малката така и не пи нищо, че и се гадело.
Вчера имаше температура и яко Сополи 2 дена.
Яде малини, боровинки и краставици с лимон.
Снощи в 10мл дестилирана вода капнах 10 капки цдс и с пипета капнак по 4 капки във всяка ноздра.
Киснене на краката в 1 пръст вода в легена и 100мл чист цдс за 15 минути.
Спахме като пънове.
Ни Сополи ни температура.
Пфу пфу
Bis
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Окт 2021 16:40

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Bis »

Dana написа: 28 Авг 2021 18:35 Михаил Стоянов
9 юли 2021
Акне

Радо, аз си допивам Витамин Ц-то и най-вероятно понеделник почвам ЦДС-а, но синът ми имаше младежи пъпки (на 15 години е), лицето му беше леш. Жена ми го маза с концентриран разтвор ЦДС, давала му е да пие също... Имаше и сериозен проблем на единия нокът, така се роди, с гъбички ли, не знам как да го кажа. Сега нокътя е избелял, съжалявам, че не направих снимка... Но лицето и нокътя - тотална промяна. Аз на черното бяло не мога да кажа.

Йордан Ламбов: Имам две такива, дето победиха акнето, Aleks

Йордан Ламбов: По ноктите са гъбички. Когато дъщеря ми вдигна висока температура и започна да пие MМС съответно започна и разстройство, и се чудехме как да й дадем по-голямо количество Хлорен Диоксид. Тогава започна Вани за Крака с около 30 капки ММС и забеляза, че две малки гъбички на ноктите пожълтяха и след това станаха бели. После правеше същото и за пръста на ръката и всичко изчезна.
Здравейте, може ли да ми кажете по-точно как го тртирахте акнето? С ЦДС в каква концентрация?
Синът ми е на 15г. и с проблемна кожа.
Благодаря 😊
Bis
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Окт 2021 16:40

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Bis »

От къде поръчвате CDS? Чета и не мога да се ориентирам. Някъде бил не достатъчно пречистен, направо опасен, на други места друго твърдят... :shock:
Моля ви споделете 🙂
Публикувай отговор