ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Ако трябва да препоръчам на някого химическо лекарство за болести от всякакъв вид, бих избрал това.
Публикувай отговор
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Валери Петров

Последно тези дни - петък, събота и неделя давах на баща 75 год 3 стенда и мехур и син 49 год. 4 стенда ударни дози по 20 мл на прием и на следващия час още по 20 мл три поредни дни и двамата в момента са добре. Бащата имаше допълнителни усложнения със захарта за което се взеха други мерки.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Росен Стоименов

Здравей, имам проблем с малкия син, на 10 г. Някакъв гриподобен вирус, доста деца са с такива симптоми, но той прави и един спазъм на белия дроб винаги, когато тръгва да се разболява. И съм се навил да му дам от CDS. Четох мисля протoкол N беше май за деца. Можеш ли някакъв съвет да дадеш или да карам по протокола?
Нямам думи!!! Още първата дозичка като му я дадох и спа непробудно цяла вечер, а предната даже и обикаля стаите. Вчера дадох две дози, вече мнооого рядко кашляше и то не дълбоко и беше почти изцяло в кондиция за игра. И то не съм давал намалена доза като за първи път. Супер е!
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Mariana

Добро утро! 🍀 От 2 седмици вземам цдс и почти свърши. Резултата е, че се преборих с предполагаемия вирус. Освен това от доста време имах нещо като слуз в гърлото. Отдавах го на рефлукса или от астмата. Сега това не го усещам и съм много доволна и благодарна! Усещам обаче, че се изморявам по-бързо от преди.. Малко тонуса ми е избягал, но явно трябва още време. Имам ммс+активатор. От почти седмица вземам и дмсо.. Сутрин и вечер по 20 капки.
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Jim bim 08

Лично споделяне!
От 3-4 дни ме боли ухото лявото. Отидох на ушен лекар прегледа ме и диагнозата беше Нищо ти няма. От полипите в носа не се изравнява налягането в ефстахиевата тръба и от там е звука като все едно има вода в ухото и болката. Спешно трябва операция на полипите. ТО ЯСНО ЧЕ БЕЗ ОПЕРАЦИЯ НЯМА ДА СЕ ОТЪРВА ОТ ПОЛИПИТЕ, НО СЕГА В ТЕЗИ ТОПЛИНИ НЕ Е ЗА ОПЕРАЦИЯ. минах през аптеката и взех едни капки с лидокайн и започнах да се самолекувам. И така 3-4 дни като слагам помага забравя ли на другия ден пак боли. В неделя се возих в колата на един приятел отзад и здраво ме надуха вечерта боли ухото два пъти повече. Не издържах и реших че е крайно време да включа ДМСО. До сега се притеснявах че не мога да изчистя ушния канал и всичката мръсотия ще я вкарам чрез ДМСО по клетките. Затова реших първо 3-4 капки ЦДС (чист) след час почистих ушния канал и след час 3-4 капки ДМСО (1/1 ДМСО /вода) . Продължих с 3-4 капки (чист) ЦДС на всеки час още 2 пъти за вечерта. Болката намаля почти на 50 % а преди това беше толкова силна че при кашлица усещах болка в ухото и челюстта горе . На другия ден повторих горе описаната процедура. Болката беше изчезнала още сутринта но аз реших, че трябва поне 4 вечери да направя тази същата процедура. Днес е четвъртата последна вечер която ще я направя горе описаната процедура . Болка от 2 дни нямам. 😊
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Диабет

Сбогом Инсулин!

Намерих страхотен приятел преди 8 години - на 53 години, ослепял от диабетна невропатия, стадий 4 на бъбречна недостатъчност и ежедневно на инсулинови шотове.
Бях използвал MMS години преди това. Когато излезе документалният филм Quantum Leap, го поканих да послуша. Веднага направихме 3-седмична детоксикация заедно. След около 4 седмици от началото, той установи, че вече не се нуждае от инсулина и през следващите няколко месеца отслабна с 15 кг. Напълвам му 900ml-ви бутилки редовно, тъй като той ги използва, когато има нужда. Благодаря ти Джим Хъмбъл и другите. Господ с нас!!!
IMG_20210831_132214_900.jpg
IMG_20210831_132214_900.jpg (50.43 KiB) Преглеждано 8864 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Тумор на черен дроб

Искам да ви кажа, че съпругът ми, който имаше 5 см тумор в черния дроб, е изчезнал.
Направиха 2 радиоемболизации, за да свият тумора. Лекарите смятат, че това се дължи на това, но те не знаят, че той също е приемал CDS. Въпреки всичко, те искат да направят чернодробна трансплантация, защото казват, че тези тумори обикновено се появяват отново, тъй като той също има чернодробна цироза.
Объркани сме, но се страхуваме и казват, че само трансплантацията може да го излекува.
Казвам ви, защото мисля, че може да ви е интересно да знаете.
Не знаем какво да правим.
Също така исках да ви задам въпрос за момиче, което има рак на гърдата и ще получи химиотерапия, може ли да вземе CDS?
Прегръдка
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Себореен дерматит
IMG_20210831_132540_520.jpg
IMG_20210831_132540_520.jpg (40.58 KiB) Преглеждано 8864 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Димитър Иванов

Имах проблем при дъвчене в дясната страна долу. Започнах с 10 к. ММС и 100 мл. вода и 10к ДМСО. След две процедури със задържане на разтвора в болната част, болката се изгуби. На другия ден още два пъти и край на проблема. ТОВА Е СУПЕР ЯКО😁
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Артрит
Премахнахме артрита на майка ми за 3 седмици
• артрит
(24 април 2020): Дадох ММС на майка си преди около 3 седмици, защото тя беше в агония от артрит, толкова много, че не можеше да заспи. Току-що говорихме по телефона с нея. Тя приема по една капка на час всеки ден за около 3 седмици. Попитах я каква беше болката преди 3 седмици по скала от 1 до 10. Тя каза 8. Днес? - Нула. Този конкретен минерал привлече вниманието ми преди около 4 години в Маракеш, когато собственикът на любимото ми био кафе ми изпрати имейл за това. След това отново миналата година, когато моят приятел в Ирландия, който е огромен здравен експерт, ми каза за това. След това отново, когато един от любимите ми изследователи в САЩ започна да пише за това (до точката, в която той беше споменат като конспиратор в Тази Сутрин), това ми доказва, че в света има буквална мафия, която отговаря за медицината и е тук повече от век (потърсете поглъщането на съвременната медицина от Рокерфелер). Лечението на почти всичко е блокирано от нашата образователна система и в тази матрица сме заключени. Това е проста наука, когато всъщност се вгледате в нея. Използвах го през февруари на моя син, когато той показа всички симптоми на това, което тогава не знаехме, беше covid19. Тогава не го прилагах по правилния начин, но симптомите изчезнаха за 2 дни. Този конкретен, евтин и изобилен минерал е абсолютно същият като това, което нашите бели кръвни клетки произвеждат, за да се борят с нашествениците, така че не може да има никакви странични ефекти - това е просто допълване на тялото, защото сме толкова пълни с отрова от всичко, което те напомпват в нас през последните 50 години, от флуорид във водата (невротоксин, който калцира епифизата, прави ни тъпи, послушни, възприемчиви към заповеди / предложения и по-важното "телефонът" ни към Бог / Вселената и откъдето идват нашите видения) към монсантовия глутен глизофат, който пръскат върху зеленчуците, към хормоните и помиите, които инжектират в животните, които се превръщат в наше месо, до химическите пътеки в небето, които ни пълнят с частици паразити и тежки метали, които гният мозъка ни и унищожават нашата имунна система. Всичко това ни прави супер податливи на вирус, който се предава всякак (подсказване: не с ръце, докосване или дишане). От много години поемам отговорност за здравето си и здравето на близките си, като действам като суверенно човешко същество. Много заболявания могат да бъдат излекувани чрез супер прости евтини лекарства. Това е голямата тайна, която те не искат да знаете, защото ако знаете, то няма да се поддадете на всички тези глупости, с които в момента ни напомпват и човешката раса може да продължи да изгражда красив, хармоничен свят на забавление и изобилие вместо това помийно-шоу на страха.

Родителска категория: Отзиви
Артрит
Създаден на: 24 април 2020 г.
Веднага болката от артрит се облекчи
• болки в ставите фибромиалгия артрит болки в гърба

Ние с Линда имаме приятелка, около 50 годишна, страда от артрит в продължение на 20 +/- години. Заедно с фибромиалгия. Фиброзната болка по кожата й беше силна, докато не приложих неразредения MMS и DMSO върху китките ѝ. Веднага артритната болка отслабна. Не можеше да отвори врати поради подуването и болката. В рамките на 3 дни тя отваряше врати, болката в едната китка изчезна, болката в другата намаля с 50% и фибромиалгията беше значително подобрена и тя отваряше врати. Главоболието, което тя имаше всеки ден по 4-7 часа на ден, спря. А болките в гърба значително са намалели. Току-що й бяха открили възможен рак на гърдата, бучка вляво. Накарахме я да започне да прилага неразреден MMS, смесен с DMSO, директно върху областта на бучката. Оставихме я да пие по 1 капка / унция (1 унция е 30мл) водна смес на всеки час в продължение на 8 часа, след това да си почине, докато прилагаше сместа MMS / DMSO върху гърдите, гърба и ставите си толкова пъти на ден, колкото се чувстваше комфортно.
Том
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Изгаряне на слънце
неактивиран ММС
Мазане
IMG_20210831_133007_759.jpg
IMG_20210831_133007_759.jpg (39.5 KiB) Преглеждано 8858 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Мазане с ДМСО 👇🏻
IMG_20210831_133110_756.jpg
IMG_20210831_133110_756.jpg (31.51 KiB) Преглеждано 8858 пъти
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Рак на пикочен мехур

Лично споделяне- рак на пикочен мехур: баща ми има рак на пикочен мехур от 14 години. Много пъти стърган, пластики на уретър, даже изваден 1 бъбрек. През май месец лекуващия професор- хирург- уролог го прегледа и устанави , че мехура е пълен с гад и са тръгнали по уретъра към бъбрек 2. Каза, че Не може вече да го оперира поради възрастта и ни прати при онколози, които не намериха решение. Започнах да му давам Цдс през м. Юни като стартира с 8 мл. В литър вода за 9 приема. Постепенно вдигахме дозата до 25 мл. , като горната граница варираше, защото повръщаше и прокървяваше. Давах и Дмсо 3 пъти по 5 капки. По препоръка на Марк Гренън, правихме и седящи вани с 200 активирани капки/ по 10 мл. От двата компонента./ за 30 минути. Днес беше на преглед при независим уролог и не се откриха тумори нито в мехура, нито в бъбрека. След седмица ще правим нов преглед при професора .
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

Re: ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

ЦДС и деца
Лично споделяне:
Синът ми на 3 г. от около седмица да не казвам и две беше със едни сополи ,после дойде и кашлицата..Започнах да му давам CDS 3 мл в 300мл вода,през 15 мин,след това още 3 мл /300 мл вода през час докато изпие всичко.На другия ден не изпи цялото количество,на по следващия изпи 300 мл.
Забелязах ,че кашлицата стана доста отхрачваща,сополите не спираха и по съвет от групата направих капки 1мл CDS в 10 мл
физ.разтвор. Слагах му към 3,4 пъти на ден, 3 дена и днес мога да кажа ,че се събуди много свеж ,нямаше тази кашлица ,не съм чистила сополи...видима разлика.
Като допълнение към всичко да добавя ,че спрях всички млечни продукти,и му давах мн вода да пие..падаше голямо пишкане, но пък така се чистеше предполагам.
Ще продължа с даването на CDS още ден два по колкото изпие.
Дано съм полезна на някой!
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Привет на всички 🙂 искам да споделя няколко неща с вас.
От около 3 месеца пия ЦДС, преди по-малко от месец разбрах, че съм бременна. Когато отидох на д-р, той беше много учуден и му беше странно, интересно - феталния сак има размери равни на 8-ма седмица ( 2-ри месец), а е едва на половина. Мисля, че е от ЦДС - а.
Преди около 2 седмици дъщеря ми, ми скочи със цялото си тяло (13кг) върху коляното. Болката беше... спираше ми дъха направи, особено от клекнало към изправено положение, много ме болеше. Започнах да мажа с чист ЦДС, ама не ми беше достатъчно, едва се усещаше разлика. И се разтърсих из групата... Трябвало и DMSO да комбинирам, като въобще не съм се старал да следя точно разреждане - 60-80%, както ми дойде. И така след 10 дена по 4 - 5 пъти мазане - сега отново се движа 😁.
Мъжът ми е с дискова херния, отдавна спряха болките в кръста, обаче има изтръпване в левия крак от коляното на долу, включително на пръстите на стъпалото без палеца. Отказва да пие ЦДС по каквато и да е причина - миришело му. Вече двама специалиста му предлагат операция - отказа. Нощно време става и трудно заспива. Давах му магнезий и б - комплекс, много слабо му релаксира мускулите и пак се будеше. От скоро го мажа с DMSO разтвор и после нанасям чист ЦДС и после Рефригеранс - както в областта на кръста, така и върху изтръпналата част. Плюс това му давам Арника Монтана 9 CH. Забелязвам, че е започнал да спи по-спокойно, ако се пробуди бързо си заспива. Надявам се поне изтръпването да намалее.
Е, изпях си песента🙂. Прекрасен ден на всички🌄
Dana
Участник
Мнения: 78
Регистриран на: 27 Авг 2021 16:19

ММС(Хлорен Диоксид)-Излекувани СПОДЕЛЯТ

Мнение от Dana »

Айде едно Лично споделяне за животни.

Лично споделяне
Дребния е на щерката . Понеже в чужбина само работят няма време реших да го осиновя 😀
От два дни не яде а снощи червата му свиреха като свирка на футболен съдия . Нямаше разтройство нито запек . Просто само лежи и не се храни . Понеже покрай големия пес знам че пие сам ЦДС го започнах през 30 мин .
Разредих му 3 мл в 50 вода и както се вижда пие малко и после се отказва .
Днес сутринта вече беше добре и започна да яде всичко от грозде до свински ребра 😀

***

Тоя малкия има някаква алергия към трева, всяка седмица, като го кача на Цигов чарк започва да кашля. Събота си викам "Я да пробваме жълтата вода".
Дадох му още, като се качихме горе два милилитра ЦДС в около 50 вода, както беше жега ги изпи всичките на два пъти де през 10 минути.
След обяд същата процедура и вечерта преди лягане му дадох половин милилитър ЦДС.
Не се изкашля нито за миг. Днес пак му дадох два пъти.
IMG_20211002_074310_483.jpg
IMG_20211002_074310_483.jpg (31.81 KiB) Преглеждано 8473 пъти
Последно промяна от Dana на 02 Окт 2021 08:23, променено общо 2 пъти.
Публикувай отговор