ОТЗИВИ ЗА ПЕАТ СЕМИНАРИ

Отзиви от семинари и сравнения на методи и техники. Плюсове и минуси.
Публикувай отговор
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Алиса написа:най-простото, според мен, правиш снимка "спокойно бебе" я завърташ надясно. Very Happy
Бях уморена, за да ставам и да въртя, но си много близко.
Вдигнах бебето и го завъртях няколко пъти наляво
:lol:

Тия дни приложих същото на Кирчо и то 2 пъти. Директно го хващам както е в лошо настроение (баща му му се е скарал) и започвам да го въртя без обяснения и приказки. В началото той се съпротивлява, но после започва да се смее и така се развеселяваме :)

Боби, другите деца не са правили нищо лошо. Просто си играеха, а Лъчко искаше да се успокои.
И за кирилицата - това знаеш ли го - http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=626
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

А не можеше ли, да си представиш, че въртиш бебето надясно и.....със същия резултат? Следващия път пробвай така, да видим. :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Alisa написа:А не можеше ли, да си представиш, че въртиш бебето надясно и.....със същия резултат? Следващия път пробвай така, да видим. :D
Помислих си го, но не ми се е получавало.
Borislava
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Мар 2011 16:10

Мнение от Borislava »

Ние кога ше се виждаме за новите материали и да обсъдим на живо, кой какво и докъде:)))
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

:)

Мнение от matro »

Ей банда,
след моето обединяванeсе получи следният ФЕНОМЕН.преди да реагирам по какъвто и да е начин или да кажа каквото и да е знам, че вече имам избор!!!Много е странно дори ако трябва да се притесня за нещо,като знам,че е много естественно да се притесниш за подобно нещо знам, че имам избор и да не се притесня.Просто е страхотно.Продължавам с ДП и вярвам че след няколко години положението ще е съвсем ПЛЕРОМНО :).
Дерзайте и бъдете свободни и доволни от живота който живеете,той е уникален!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ей, обединените, спрете да наричате хората с които работите - жертви. Защото те не са жертви, а късметлии, че работите с тях.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Дааа, те са СПАСЕНИТЕ! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

Мнение от vladopetkov »

Все още се чувствам като "изпран" на най-дългата програма, с двойно центрофугиране и постоянно ми се спи... При появата на няколко неочаквани събития реагирах хипер спокойно и с абсолютна категоричност. Ще ми е любопитно да разбера какво е приложила Мая на най-страхотния пънкар. :)
Svetlana
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Май 2010 09:11

Мнение от Svetlana »

Колеги ПЕАТ-ци, попаднах на един руски сайт с материали (скромно) за ДП и ДП-4. ето линк http://prorabotka.ru/deep-peat.html
Особено ме впечатли този откъс
"Простейший пример такого конгломерата – то, что народ по наивности называет «ленью». Многие приходят к процессору с наивным представлением, что лень – это проблема, которую можно убрать за один процесс с Глубоким ПЭАТ. Приходится им объяснять, что лени как таковой практически не существует – вернее, в чистом виде она весьма редкий зверь, а то, что они понимают под ленью, на самом деле является таким вот конгломератом множества других проблем, который скорее можно назвать самосаботажем – человек подсознательно саботирует свои попытки что-то сделать, а причин тут может быть легион – ненависть к себе, страх поражения, страх победы, страх перед миром и людьми, чувство что человек недостоин, какая-нибудь еще бредятина такого же типа родом из детства итп."

На семинара обединявах нещо подобно "Отлагане и Неотлагане (своевременно действие)" и преминах точно през такива мисли и чувства.
Може и вие да откриете нещо интересно тук, макар и дребничко.
Успех!
Използвам случая да благодаря на Иван, че ме посвети в това ЧУДО - ПЕАТ, както и на всички "колеги" - без вас, без всички нас всъщност, нямаше как да го изживеем! А Лъчко просто даде цвят и звук на всичко преживяно! Да е жив и здрав!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

vladopetkov написа:... Ще ми е любопитно да разбера какво е приложила Мая на най-страхотния пънкар. :)
Владо, писах по-нагоре.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

:!:

Мнение от matro »

:D Светле по повод на това което си взаимствала от руския сайт искам да одбавя.

Човек много често се спъва в истината, и веднага след това много бързо се изправя, изтупва се и продължава сякаш нищо не е станало.Щастливи сме ние ,които доста учестихме срещите си с НЕЯ и оттдаваме заслуженото и внимание ,време и чест. :!: :!: :!:

По повод на "Жертвите" искам да добавя, че става въпрос за жертви на една щастлива случайност :)
Borislava
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Мар 2011 16:10

Мнение от Borislava »

Вчера ощастливих още един приятел. Имаше много дълбоки негативни чувства и емоции, залежали отдавна, които е лекувал и с регресивна хипноза и какво ли не, но не се махаха, а аз го оправих за 20 мин с дълбок пеат и после имаше още малко остатъчна емоция, която тотално изкоренихме с ДП-4. Много ми е хубаво, че мога да помагам на хората. Интересно е, че в момента на сливането на полярностите и аз го усещам и ми става леко и спокойно на душата :0))))
Иване, наистина Благодаря!!!!
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

:shock:

Мнение от matro »

Здравейте банда,
имам чудесни резулатати от вчера с ДП4.Изчистихме много силен негативен отпечатък за 30-35 мин.Беше много лесно ,стана като по учебник.Тази сутрин дори не може да си спомни какво е чистил :))).Беше много смешно към края, защото остана само негативната мисъл и прехвърляхме от сиво петно към нег.мисъл,като винаги му напомнях каква е мисълта,като започна и тя да избледнява си направих експеримент и без да му напомням каква е точно го попитах какво става с нег. мисъл и той ми отговаря 'Коя мисъл". :)Нещо като в моя случай.Мисля,че тази техника е повече от уникална.Нещата просто се получават без никакво усилие .
Благодаря ти Иван ,че направи така, че да сме част от това страхотно изживяване.
Поздрави :shock:
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

И аз много харесвам ДП4.
Днес я направих за Фукушима.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

:!:

Мнение от matro »

Допълнителните материали, които Иван изпрати са много добри,ако ги имаше в началото още нямаше да гледам като "теле в железница" първите два дена :). Мисля,че с тези материали нещата изкристализираха и вече наистина ми е много ясна материята :).Започвам да обединявам наред!!!

Поздрави :!: :!: :!:
Публикувай отговор