ОТЗИВИ ЗА ПЕАТ СЕМИНАРИ

Отзиви от семинари и сравнения на методи и техники. Плюсове и минуси.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Привързаността към позитива често е в основата на непостигането на целта. Не желанието, а отчаяното желание. За това е писано вече в няколко теми в този форум.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

От прочетенето оставам с впечатление, че това дете никога, ама никога не е предполагало, че позитива може да стане истина, затова и тази силна привързаност според мен, не иска да пусне един вид. В момента, в който почне да визуализира според мен точно привързаността ще започне да влиза в нормални граници и обединението ще се получи. Това е моето впечатление разбира се, не знам дали е така наистина, но според мен визуализацията няма да му навреди. Или напротив?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Аз лично намирам един нюанс, когато човек каже, например, "Искам да съм слаб". Това може наистина да означава, че иска да е слаб, но може и да означава "Съжалявам, че съм дебел". Във втория случай силното желание да е слаб, всъщност е силно отчаяние от това, че е дебел.
(Същата логика се отнася и за всички останали проблеми.)
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Марто, имам чувството прихванах от твоя слуай с момичето. Днес имах два случая на ДП-4 с привързване към позитива. Страно беше. Сега не мога да опиша повече, защото съм изморена.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Вчера беше изключителен ден.
Имах три успешни дълбоки пеата. Едната жена днес ми сподели, че наблюдава изключителна промяна у себе си. Другите още си траят.
Имах и две ДП-4, които не приключиха - писах вече за тях малко.
След това така бях пораснала, че всички хора спираха да ме погледнат и да се усмихнат на мен и на Лъчко.

Скоро пък имах три пеата, които не успяха да се обединят. Стигахме само до плерома. Подозирам, че те гледаха една от друга (бяхме в група). Аз не бях казала предварително какво се очаква от тях и всъщност те не разбраха, че не сме довършили някоя работа.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Здравей Мая,това че работиш активно е супер.Тъкмo се каних да пиша че няма движение по нашата дейност.Това с привързването към позитива си е голямo прецакване :)
.Днес правих на майка ми ДП4 и накрая остана само образ на негатива ,който от началото до края си остана 10 :). В крайна сметка реших да задам контролни въпроси и се оказа че се е получил процеса :).Пробвахме да изчистим образа с техника на върха на пръста,но не се получи иначе емоционалния заряд от проблема върху който работихме беше изчезнал напълно.
Преди една седмица направих ДП4 на жена ми ,на която и откриха киста на яйчника.Предложих и да направим Дълбок ПЕАТ или ДП4 по въпроса ,но тя реши да послуша лекарката ,която и предписа хормони и трябваше да ги пие 2-3 месеца.След 10 дена тя ми сподели, че е чела разни неприятни неща които хормоните могат да и причинят и реши да и направя ДП4.Без да изпадам в подробности по случая ще ви кажа ,че 3 мин. преди края на процеса кистата се спука и изтече.Знам ,че звучи доста фрапантно,но ви уверявам ,че това просто се случи.Аз бях по-изненадан от нея.Тя каза че го предусещала малко преди да стане.Изобщо ПЕПЕЛ :).
Искам да ви кажа,че съм изключително развълнуван от идеята да се обединяват полярности.Независимо как ще го направи човек,резултата е страхотен.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Не знам защо нещо не мога да се реша да захвана работа с Дълбок ПЕАТ :(.Мисля че процеса ми е много ясен и все пак не се решавам.Особено сDEEP_PEAT_flowchart_BULG ми е много лесно.
Вече имам 2-3 кандидати и смятам да поработя тези дни.Ще пиша много скоро.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Извинявайте , че се намесвам , не съм бил на семинара ...
Но опитах DP-4 за мой проблем който с ТЕС чистих ли тесах ли абе много време.
Но все оставаше зрънце.
Ставаше дума , че когато минех покрай едно заведение , където имах силно емоционална случка и все нещо ме бодваше отвътре , тесах ли тесах намалих го но от случката 1г и6м. не съм сядал в това заведение!
Да не говорим ,че избявах и да минавам покрай него.
След едно видео с DP-4 си направих на себе си сам , това бе миналата неделя, вчера нарочно минах покрай заведението , нищо , седнах на същата маса , пак нищо , изпих си какаото и си тръгнах подсвирквайки:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Браво, Ачо :)
Добре дошъл в темата.

Марто, тесай си нерешителността да прилагаш ПЕАТ.
Имам хора, с които работя, но просто вече не пиша толкова. То какво да отчиташ - направихме ДП и човекът е добре - нищо ново :lol:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

mayadob написа:Браво, Ачо :)
Добре дошъл в темата.

Марто, тесай си нерешителността да прилагаш ПЕАТ.
Имам хора, с които работя, но просто вече не пиша толкова. То какво да отчиташ - направихме ДП и човекът е добре - нищо ново :lol:
Добре заварил , аз нали знаеш , че повечко чета преди да пиша :-)
Ама явно с ТЕС ми е минал този навик и сега усетя ли желание за изказване на мнението си го правя:-)
Не бях на семинара , късно разбрах ... както и да е.
Но самият факт , че DP-4 ми помогна от раз ме разби направо не , че ТЕС не го е правил но точно за този проблем не успя!
Силно се надявам и моля на следващ такъв семинар да съм и аз там ! :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

ехоо група 2, как сте?

аз съм супер ОК и съм една лекичка.. :) единствения неприятен страничен ефект е, че желанието ми да пуша се увеличи, но това не е точно нежелан ефект от семинара, защото в предишни опити да спирам цигарите съм забелязвала, че при мен те са свързани със свободата (т.е. когато се чувствам свободна пуша, не че не си давам сметка на разумно ниво, че те са зависимост а не свобода ;)) така че - действам с тях, днес дори си направих ДП за страха да ги спра - сама! :) беше забавно и май се получи..

иначе някаква конкретна промяна не усещам - т.е. аз съм си ;), може би в мен се появява една позабравена самонадеяност, от която доста време бягах, но ..явно си е част от мен. обмислям с какво да обединя..с разумност..скромност..може би ще е скромност:D

Хайде дано някой се включи, много ще се радвам и с вас да се случват хубави неша и да сте такива лекички и радостни!

Още едно голямо благодаря на Иван, а и на цялата група, за това за мен смислено изживяване!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Честито на "група 2"! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аби
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 21 Мар 2011 20:10

Мнение от Аби »

Здравей, Сиска, привет и на останалите от от група 2:))
След семинара съм в едно особено състояние, чудех се как да го нарека и сега ми хрумна -загубена във времето и пространството:). Дали пък няма да срещна себе си най сетне?
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

Супер, Аби, ше - все някъде там си, във времето и пространството :))

Анкел_К, моля те кажи ми, че си получил текста на клипчето, което обещах да превеждам?? пратих ти го като лс, после на пеат семинара някой каза, че имало проблем с лс и сега като проверих дали се е изпратило - не мога изобщо да стигна до текста (а естествено не го запазих в word!) :(
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Не съм получил .
Никога не прави така , да превеждаш директно без да запазваш локално на компютъра , съжалявам за случилото се:-(
Има проблем с ЛС и аз не знам къде е.
Обещах да помогна на Иван но приятел дето ги разбира се е отдал на почивка.
Прати го на майл: [email protected]

Моля и БЛАГОДАРЯ за превода.
Само кажи и ще ти засиля още :-)

15:40ч. 24.май - Съобщенията работят вече оправих ги но от теб нямам нищо.
Искренно се надявам да ти е в изпратени!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор