Отзиви от ТЕС семинари за начинаещи

Отзиви от семинари и сравнения на методи и техники. Плюсове и минуси.
sibeta
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Фев 2011 14:42

otziv ot seminara na 27.02.2011

Мнение от sibeta »

Zdraveite,

Vpechatlena sam ot seminara proveden na 27.2.2011, blagodaria za znaniata koito poluchih. Bih iskala da prisastvam na oste edin takav seminar, no niamam ideia kak da si opredelia nivoto - koga ot nachinaest stavam naprednal :). Kakto i da e, ste prodalja rabota s TES i ste vidim kakvo ste stane :), uspeh na vsichki!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

svetla321 написа::D Страхотен беше днешният семинар в София искам да поднеса на Иван свойте благодарности за помоща и разясненията .А аз си мислех че знам доста за ТЕС, а то всичко било много по просто отколкото аз го бях чела.БЛАГОДАРЯ
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
trend

Мнение от trend »

Семинара беше страхотен!!!. Усвоих всичко, получих отговори на всичките ми възникващи въпроси и изцяло практически насоки. Много ценни неща научих и усвоих. За цената на един стек цигари човек получава и научава да прилага правилно ТЕС, ТКФ, справяне със зависимости, вижда практически промяната в учасниците :). Хей ppvasi спря ли да ти се пуши? Много благодаря на Иван за всеотдайността както и на всички участници които с активността си допринесоха. До нови срещи.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Да се отчета и аз. Бях на семинар на 9.07.2011. Много ми хареса, макар и почти през цялото време да ми се спеше. Доизясних си нещата, научих нови начини на приложение на ТЕС.
Иване, специални благодарности за това, че продължаваш да популяризираш метода :)
Iliya
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Окт 2011 18:57
Местоположение: Бургас

Мнение от Iliya »

Здравейте.

Аз съм нов тук.
Присъствах на семинара в Бургас на 02-10-2011 г.
Бях прочел книгата, без да практикувам.
Явно книгата е много добре структурирана и написана - не ми се наложи дори да задавам въпроси.
Форматът на семинара се оказа подходящ за мен; започнах веднага да практикувам.
Вече дори имам и частични резултати.
А без въпроси в бъдеще сигурно няма да мина...

Благодаря на ivangp за книгата, семинара и за този форум.

Успех на всички.
Публикувай отговор