TEC в "Споделено с Камелия"

Инициативи за благотворителни кампании.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Какво правиш, бе matro!? Изби рибата..на Слънчев Бряг :lol: :lol: :lol: Изненадваш нищо не подозиращи хорица, или ...?!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

trend

Мнение от trend »

Обещаващо да е интересно :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Пак добре! Честито цяло предаване, чакам следващото, в което само Иван ще е гост и ще разкаже от игла до конец ТЕС, без кокетни заигравки и отнасяния, към други теми, както Камелия отнесе Ангел. :lol: Доста празно време остана, което наистина можеше, да бъде оползотворено от Иван или още примери от Ангел, но... водещата дава насоката! Ценка беше напълно излишна, доколкото не каза нищо ново или смислово последователно. Другата гостенка също внесе хубав нюанс в употребата на ТЕС, но ми липсваха примери, за всеобхватността от проблеми, за да достигне идеята, да повече хора. Все пак, очаквам ново поколение последователи! Стискам палци! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

А Иван и направи кофти засечка,като каза че не е нужно да се търси специалист терапевт,а да поработи първо сам човек! :lol:
trend

Мнение от trend »

Алиса, мнението ми напълно и изцяло е като твоето.
trend

Мнение от trend »

гената написа:А Иван и направи кофти засечка,като каза че не е нужно да се търси специалист терапевт,а да поработи първо сам човек! :lol:
Само мога да поздравя Иван за тези думи, честно и достойно без користни цели.
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

Ех, че сте фотогенични :) Браво! На мен също ми липсваха малко примери и имаше малко отнасяне на моменти в стил лична драма, за което не беше Ангел причината, но пък нали това е целта - да е комерсиално и да грабне повече хора..
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Да имама как някой да качи предаването,че да го видим и ния,които бяхме на работа :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif42 написа:Да имама как някой да качи предаването,че да го видим и ния,които бяхме на работа :D
Готово,поръчката ви е изпълнена:
http://tv7.bg/videoArchive/65032/page7.html
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

:D
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Мнение от dejavu »

Ей, браво за предаването!
Много добре, като изключим, че Камелия е супер зле и въобще не става за водеща.
А тази Ценка е ужасно неприятна. Не знам как хората ходят при нея...
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз всъщност не разбрах ползата и нуждата от това тя да се включи в предаването,но и дори не мисля,че се получи някаква добра реклама за нея,лично мое впечатление!
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

Здравейте и от мен :-)
Ами, то съгласно предварителния разговор трябваше аз да разкажа за конкретния случай с детето ми, описан тук като Скарлатина (http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=800), но водещата не отвори дума за това... Затова при мен остана някак само "по принцип" използването / практикуването на ТЕС. После, след записа, когато анализирахме предаването и нашето представяне, стигнахме до извода, че може би ги е дострашало така да намесват традиционната медицина толкова "рязко"... Но като цяло и аз съм доволна. Нека се говори за ТЕС, колкото повече - толкова повече! :lol:

За мен беше чест и удоволствие! 8)
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

И аз го хванах. Супер е. Чакаме новата вълна от хора сега :)

Аз я харесвам Камелия. Вярно е, че на пръв поглед може да мине за куха лейка, но след като я слушах няколко пъти, много я харесвам. Ляга ми на сърцето прямотата й. Освен това добре следи мисълта и връща разговора, ако нещо не е ясно.
Публикувай отговор