TEC в "Споделено с Камелия"

Инициативи за благотворителни кампании.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Хм.
Намерих предаването с Ценка. От 12 ноември е - http://tv7.bg/videoArchive/65032/page7.html
линкът явно не е към самото предаване. От списъка отдолу трябва да се намери предаването по датата.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Не съм особено впечатлен от предаването!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Изгледах го и аз. Направиха ми впечатление няколко неща. Ценка нарича себе си докторка. Рекламира единствено себе си и метода фийдбек, който тя единствена предлага, нарича почукването в основната рецепта на ТЕС палячовщина, но в същия момент на видеото с детето то използва същата тази палячовщина, която тя твърди, че вече не използва.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Личността на Тайнствената госпожа бе разбулена. Хайде да видим ще се сетите ли коя е? Имате право само на един опит.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Имат ли шанс други мускетари да присъстват поне като агитка :D
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Иване,
Дано личността знае и ползва ТЕС явно е от този форум ,щом ни караш да я познаем:-)
Ще се въздържа да изкажа предположение за да не обидя някой :-)
Важното е ,че няма да са палячовци като при Гала когато бе Ти гост както и при Иван и Андрей когато бе Огнян:-)
И най-вече дано е наистина цялото предаване за ТЕС а не само 10-15мин. за да можеш ти наистина да го обясниш и представиш подобаващо!
За нас остава само да ТЕСаме , "Въпреки ,че изпитвам страх от камери и прожектори ...":-)
Съжалявам , че са ти объркали плановете но миналото не можеш да го промениш , всяко зло за добро :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Личността на Тайнствената госпожа бе разбулена. Хайде да видим ще се сетите ли коя е? Имате право само на един опит.
Аз пък нещо не схващам, изгладах го, но пак не схващам, май наистина нещо съм затъпяла.

Иване, а и нещата (изобщо, каквито да са) нака си се случват, какво нежелано може да стане, след като ти не си им влиял, значи е за добро.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Иване, не знам дали на теб ти е необходима подкрепата ми в този момент, но на мен определено ми е необходимо да си го кажа..
Май не ми пука коя ще е г-жата. То кой каквото търси ,винаги си го намира, мисля че ще е даже още по-интересно.
аз С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ ТЕ ПОДКРЕПЯМ-да, ТЕС си заслужава да бъде представян все по-широко , техниката е супер от всякъде, съжалявам ,че не ставам още за рекламно лице-тесам от два месеца имам резултати , но ми е рано още.
Което не ми попречи вчера да тесна"Въпреки че, не знам защо , ама много ме е дерт как ще мине представянето на ТЕС в "Споделено с Камелия"..."Въпреки че се притеснявам ,че нещо ще попречи на Иван да представи ТЕС, както на мен ми се иска..."
Ами да, дерт ме е .На мен ми помага много в ежедневния стрес-всяко нещо дето преди ме хвърляше в паника и ме разтреперваше сега го овладявам с тази техника.всеки проблем дето ми създаде чуденка-ТЕСам го, в смисъл тесам моята емоция към проблема и то вземе ,че се нагласи. Исками се все повече хора преди да реагират да се ТЕСнат, да имат възможност да си помогнат сами.
А Ценка Местанска може да е единствения психолог , който работи с фийдбек/може и да бъркам думичката, извинете ме!/ , но аз се срещнах с Д-р Желева, тя се занимава и с енергийна психология, мисля че много ми помогна , за това ще разкажа в моята тема.
И ми се иска да запея с цяло гърло -"Боже, дай на България повече Ивановци, повече Ценки , и повече Д-рЖелеви..ама как са ни необходими само!!!
Хич да не ти пука коя е госпожата, и аз, пък и доколкото схващам и целия форум сме с теб.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

пускам още един линк, че този на Мая при мен не се отваря
http://www.google.com/search?ie=UTF-8&o ... 66&bih=582
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Прави ми впечатление, че Ценка изобщо не успява, да даде ясен отговор на нита един въпрос на водещата. Доста е объркан разговорът и неясна "системата и", в крайна сметка! Силно се надявам вие да успеете да изложите ясно и разбираемо принципите на ТЕС, всеобхватността от проблеми, които се третират,ефекта и основните препятствия, поради които, някой хора нямат резултати. Желая ви успех и много нови последователи!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Нищо лошо няма да се случи. Супер ще си е предаването. Просто ми е интересно как действат някои хора, които в същото време са тръгнали да помагат на други хора. Не харесвам интриги. Mай трябва и това да го ТЕСна/интегрирам. :roll:
Последно промяна от ivangp на 05 Юни 2011 10:29, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

А предаването на живо ли е или на запис?
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На запис. Май на 21ви Юни ще се излъчва.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

ivangp написа:Нищо лошо няма да се случи. Супер ще си е предаването. Просто ми е интересно как действат някои хора, които в същото време са тръгнали да помагат на други хора. Не харесвам интриги. май трябва и това да го ТЕСна/интегрирам. :roll:
Именно ТЕСай го това , интриги винаги има , въпроса е дали ще им се вържеш, демек гледната точка коя ще е :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

Нямам идея какъв терапевт е въпросната Местанска.
Случайно обаче, преглеждайки по-стари теми във форума, открих че същата личност има регистрация тук:
http://emozdrave.info/forum/profile.php ... ile&u=1325

Първото нещо, което ми направи силно впечатление, четейки постовете й, е че госпожата е компютърно неграмотна - има елементарни правила за писане на компютър, че и правописни, които г-жа Местанска явно не знае или поне не е спазила...
Преди запетая не се оставя интервал, а след нея; след точката също се оставя интервал...
Не знам как практикува и каква точно й е специалността, но с такъв стил на писане трудно би спечелила доверието на тези, които ходят при нея на терапия.
Изводът си градя от съобщенията й - и като стил, и като съдържание.
Публикувай отговор