ПОМОЩ ЗА РАЛИ - ПЕПЕРУДЕНОТО МОМИЧЕ

Инициативи за благотворителни кампании.
Публикувай отговор
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Споделям "ентусиазма" на Алиса..... :!:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Адвайта, ще се радвам ако продължаваш да ни информираш за състоянието на Рали, както и за други деца след като са използвали крема.

Как се казва този крем?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса, супер си! :D :D :D поздравления!Великолипна работа според мен си свършила!!!И аз мисля, че с Рали всичко е наред, поне тя така ми каза, или поне аз така я разбрах, знам ли, фантазии разни :wink: ..а другите са достатъчно големи, да си стягат задниците и да се оправят!Могат.Стига да искат де.
Как се казва този крем?
И аз бих искала да знам поне името му.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

някой знае ли как се развива състоянието на Рали?
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

В момента в предаването " На кафе " при Гала разказват за заболяването на Рали. Има включване от дома на Рали и бабата разказва за заболяването. Струвами се, че когато правихме Прокси не сме знаели доста неща за да бъдем по-пълноценни.
pep4e
Участник
Мнения: 31
Регистриран на: 18 Апр 2011 19:49

Мнение от pep4e »

Благодаря!Случайно видях в предаването,че говорят за момиченце Рали и нещо ми подсказа,че става дума точно за случая,при който приложихме Прокси...Дълго време нямаше никаква вест тук във форума как са се развили нещата след Проксито....и ето направо на екран!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Не съм гледала още предаването, предполагам е качено някъде, но във ФБ има информация, която се предъвква от много време, сякаш искуствено да задържат внимание със стара информация, поднесена, като актуална... :roll: кофти впечатление, за мен!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор