ДОМАНЧИЧ МЕТОД вече и в България.

Инициативи за благотворителни кампании.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Тук искам да кажа,че ако някой очаква чудеса от една терапия и то за тежки заболявания,особено които не са от скоро,че може би ще остане разочарован,но при всеки е различно и индивидуално,а това че няма нова информация е въпрос на желание да се споделя и пише,ако участниците изобщо знаят за форума и го посещават.Мисля,че по голямата част от тези които присъстваха,не са участници във форума!
Нека не забравяме,че успеха идва със постоянство и търпение!Не на последно място,желание и вяра!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Ок, разбрах те, Гена!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
MarianaGB
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Юни 2011 08:15

Мнение от MarianaGB »

Здравейте отново! Имате ли информация дали ще има други участници от Пловдив? Оказа се, че с обществения транспорт предвижването ще е трудно (открих 1 влак на ден Пловдив -Габрово, както и 1 автобус, които не пътуват всички дни от седмицата...) Ако можем да се комбинираме с други пътуващи със осигурен транспорт, ще е идеално (става въпрос за две места).
Благодаря и приятен ден на всички!
trend

Мнение от trend »

Вижте на какъв статус попаднах във ФБ
"Моля приятелите си във ФБ, да поставят на стената си за 1ч. този апел в защита на тези, които страдат от Фибромиалгия, Мултипленна склероза и АЛС. Да се надяваме, че през 2011г. ще се намери лечение. Дори и да не вярвате,пак го направете. Дано видя този текст на стената на всички приятели... Благодаря ви !"
Дали метода е решението?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ти гледа ли заглавния филм?! Отговорът е там.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
trend

Мнение от trend »

Пропуснал съм, сега ще наваксам ;)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

На 30ти, 31ви Юли, 1ви и 2ри Август организирам лечебна терапия по метода на Зденко Доманчич в София. Повече за метода и терапията, както и мнения на вече посетили я хора можете да прочетете тук. http://www.metoddomancic.info/index.html

Терапията е 4 дневна. Не е безплатна, но няма установена цена. Всеки плаща според възможностите си, резултатите и съвестта си.
Ще могат да участват само хора, които са се записали. Ако желаете да участвате пратете ми имейл с имена, диагноза и тел. за връзка.

По-здрави!
Иван
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

Мнение от vladopetkov »

Здравей Иване,
Тази сутрин се събудих с болка в ляво рамо (в тези жеги лесно се настива) и в края на обичайната сутришна медитация, реших да си направя БАБА за рамото чрез визуализация, но реших да го направя чрез твой "двойник". Всичко мина перфектно и сега не ме боли. Благодаря и на "двойникът ти" и на теб. :)
Желая ти хубаво лято и по-кротко с плажния волейбол и плуването. :) Е, ако има проблем, един мой "двойник" винаги ще е на твое разположение.
Всичко добро! :D
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

А каква е връзката между Доманчич метод и БАБА?!
:) А , да и ако може по един двойник и от двамата и за мен?!
Благодаря предварително!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Доманчич е дядо на БАБА. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Доманчич е дядо на БАБА.
:D :) :D :) Готино!Така,така, с мойте камъни по мойта глава ,аа?! :)
И все пак..БАБА му е внучка на Доманчич?!, или са дядо и баба заедно остарели...
След всичко дето го изгледах за Доманчич метод имам още неясни неща.БАБА е интересна идея ,но също неясно обяснена.Може би трябва да съм на място за да схвана цялата картинка.И доколкото схванах на Доманчич метод някой ме лекува.Така ли е?!Не е метод да си се справям аз със болежките.И пак някой ще ми бъраника по чакрите или разни други енергийни неща по мен?!Или не е така?!И ако нямам сериозна диагноза, а само ме преболява тук там, но искам да съм на терапията, за да видя на живо за какво става дума и дали тове е за мен-ще ме изгонят ли, или?!
:) Съвсем сериозна съм този път!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Да, някой те лекува на Доманчич. Може да пробваш за болежки.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Да ,аз исках, да попитам същото като MAG2001- може ли да присъствам, без да ме лекуват, просто, да видя?!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не може да присъстваш без да те лекуват.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:cry:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор