ТЕС НА КАФЕ при ГАЛА

Инициативи за благотворителни кампании.
skorpi_84
Участник
Мнения: 41
Регистриран на: 11 Май 2010 19:32

Мнение от skorpi_84 »

Заради рейтинга :wink:
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

skorpi_84 написа:http://play.novatv.bg/play/231509

Зяпайте :D
Благодаря!!! Изображение
beib59
Участник
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Апр 2010 09:09
Местоположение: varna

Мнение от beib59 »

Иване,много ми се искаше да те видя ,след като толкова много четох писано от теб... Ти си много готен,и като мъж, :lol: ,сега се надявам да те видя и на живо във Варна.!
skorpi_84
Участник
Мнения: 41
Регистриран на: 11 Май 2010 19:32

Мнение от skorpi_84 »

Тя и Гала бая заекваше, но е разбираемо :lol:
На мене точно това ми беше една от причините да повярвам в ТЕС, ако преди това съм имала съмнения някакви... просто като го видях Иван на живо, разбрах, че човек, който може за секунди да изпълни с такава енергия стаята, със сигурност е работил много по себе си и е постигнал много. Предполагам, че повечето хора около него са се почувствали така :roll:
Иване, ела да ти кажа днеска как се спасихме с ТЕС от смяна на ключалки и брави, и неявяване на един изпит. Всичко приключи успешно 8)
Vrinda
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Юли 2010 17:26

Мнение от Vrinda »

Иван, наистина е уникален! Днес аз усетих и повярвах в ТЕС. Имам книгата от две години, прилагала съм го в присъствието и помоща на човек твърдящ, че е можещ относно ТЕС. За мен истината в моята душа и сърце я почувствах днес, благодарение на случайното заглеждане на предаването на Гала!
Ирмена
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Юни 2010 11:49

ох, отдъхнах си!

Мнение от Ирмена »

Отдъхнах си днес, след като мина гостуването ти, Иване. Не се познаваме лично, чела съм книгата ти и съм следила изявите ти тук и във форума на бг мама(за ГНМ). Така че долу-горе някаква представа за теб имах. Опасенията ми бяха да не се получи като с гостуването (Огнян, ако не се лъжа) при Иван и Андрей. Това момче дискредитира цялата гениална техника и концепция на ТЕС. Ти толкова добре и убедително стоеше на екран, така "завзе" студиото - шапка ти свалям! И помогна много за популяризирането на EFT - дори и родителите ми се запалиха, та им спретнах едно Тес-ане след това :) .
s_ve
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Юли 2010 15:17

Мнение от s_ve »

Привет и от мен! Предаването щеше да е идеално, ако не бяха канили тези тримата. Въпреки всичко само от моите познати се "зарибиха" трима :) Поздрави на Иван!
skorpi_84
Участник
Мнения: 41
Регистриран на: 11 Май 2010 19:32

Мнение от skorpi_84 »

Предаването щеше да е идеално, ако не бяха канили тези тримата.
Не е така, защото именно те като популярни лица (искаме или не) правят предаването гледаемо, откъдето пък повече хора (от странични таргет групи) се "излъгват" покрай другото да научат и нещо полезно :lol:
В този смисъл дори присъствието на Златка и полуголите "роби" беше от полза. :wink:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

skorpi_84 написа: Иване, ела да ти кажа днеска как се спасихме с ТЕС от смяна на ключалки и брави, и неявяване на един изпит. Всичко приключи успешно 8)
Разкажи тук на всички, за всички ще е полезно. :)

Към всички останали, благодаря за позитивните отзиви! Радвам се че ви е харесало.
Всяка медийна изява е добре дошла за популяризиране на ТЕС.
Времето отделено при Гала, трябваше да е два пъти повече, но някои хора закъсняха (не аз) и затова закъсняхме и с началот на частта за ТЕС и орязаха времето, но няма значение, всички от екипа на предаването бяха впечатлени и заинтригувани и вече има идея за второ предаване есента.
Така че всяко зло за добро, както се казва.

Поработих с двама човека от екипа след предаването и току що ми доложиха, че са рилагали ТЕС самостоятелно и са видели силен положителен ефект, така че всичко е прекрасно.
:)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
skorpi_84
Участник
Мнения: 41
Регистриран на: 11 Май 2010 19:32

Мнение от skorpi_84 »

Първо искам да кажа, че някак успях да свикна ТЕС да бъде част от живота ми и да се опирам на нея по най-различни поводи. Днес се убедих в това, че наистина може да се прилага върху ВСИЧКО.
И така, денят беше труден. Първо майка ми изгуби ключовете за колата, а след това сестра ми тръгвайки за изпит, установи, че не може да отключи входната врата, вече закъсняваше, но всички опити да я отворим бяха неуспешни - така беше заяло, че нямаше мърдане. Това, на което ме научи ТЕС (и разбира се Иван!!! - Иване, благодаря ти!) :) , е в подобни напечени ситуации да не се шашкам, а да оставя паниката настрани, както и мрачните мисли от сорта на: "Ами ако някой е намерил ключовете и тръгне с колата" или "Ако вратата не се отвори навреме и сестра ми не успее да отиде на изпита"... След като видях, че така или иначе не съм полезна с вратата, се дръпнах настрани. Направих един ТЕС с молба да се отключи - реших да моля Вселената, защото не се сетих точно към кого или какво трябва да се обърна... нещо от сорта на: "Въпреки че входната врата е заяла и не иска да се отключи, аз.... и моля Вселената да направи така, че да се отвори и сестра ми да стигне навреме за изпита"... отидох да проверя. Все още не се отваряше. Погледнах часовника, нямахме много време още. Върнах се и направих още една серия, като този път бях по-конкретна и помолих вратата да се отключи до 10 минути. После звъннахме на майка ми да дойде да отвори отвън. На 10-тата минута тя пристигна и отвори от първи опит. Сестра ми стигна навреме и изкара изпита, за което вече черпи 8)
Аз продължих да търся ключовете за колата на майка ми и след като прерових боклука и всичко, за което се сетих, направих ТЕС и за тях. Реших, че ще ми е нужно повече време да ги открия, затова помолих да ги намерим днес. Няколко часа по-късно майка ми ги откри в един шкаф, в който бяха попаднали по грешка.
Преди малко направих ТЕС за 2 изпита на сестра ми, на които чакам резултатите и да видим какво ще стане. Не знам дали ви се вярва или не, но това се случи днес...
Ето какво разбрах:
1. ТЕС може да се прилага за всичко, включително при изнервящи битови ситуации - при всички случаи енергията се балансира и се чистят негативните моментни емоции, което позволява проблемът да се разреши по-лесно.
2. Не е необходимо да знаеш точно как ще се случи това, което искаш, само трябва да го заявиш достатъчно добре и в по-пълни подробности.
Тогава ефектът не закъснява.
3. ТЕС помага при такива случки да се изчисти стреса от тялото и душата на човек, за да не се трупат негативни емоции за в бъдеще.
4. Самият факт, че имаш техника, която да използваш винаги, за всичко и по всяко време, те кара да гледаш на такива ситуации по друг начин.

В темата за отзивите от семинарите ще напиша от името на майка ми за нейната промяна - тук само ще ви кажа, че за доста кратко време (май 2 седмици минаха) тя почти на 100% се справи с екстрасистолите на сърцето изключително и само с приложение на ТЕС без никакви лекарства! Също така я посъветвах след днешния стрес, който преживя, да направи ТЕС за случките с ключовете и вратата.

Иване, можеш да спиш спокойно. Но и да не можеш - знаеш какво да правиш :lol:
Xena
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Юли 2010 14:01

Мнение от Xena »

Здравейте :D Гледах Ви демонстрацията на ТЕС и много се заинтригувах:)Чета позитивна литература но ТЕС е определено нещо различно и страхотно:)Същия ден си набавих книгата и започнах да я чета:)Страхотна е:)още повече ,че си направих 2 сеанса и промяната веднага се усети:)Бих искала да попитам дали има някакъв възможност да се провеждат семинари в Стара Загора имам огромното желание да участвам::)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Семинари се правят навсякъде където се съберат над 10 човека за семинар. Вероятно следващият ще е в Пловдив.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Една идея за следващият път.
Всеизвестно е че Гала упорито отказва да пее и танцува :) ...та да я разкършим малко :D
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Re: ох, отдъхнах си!

Мнение от desko »

Ирмена написа:Отдъхнах си днес, след като мина гостуването ти, Иване. Не се познаваме лично, чела съм книгата ти и съм следила изявите ти тук и във форума на бг мама(за ГНМ). Така че долу-горе някаква представа за теб имах. Опасенията ми бяха да не се получи като с гостуването (Огнян, ако не се лъжа) при Иван и Андрей. Това момче дискредитира цялата гениална техника и концепция на ТЕС. Ти толкова добре и убедително стоеше на екран, така "завзе" студиото - шапка ти свалям! И помогна много за популяризирането на EFT - дори и родителите ми се запалиха, та им спретнах едно Тес-ане след това :) .
И аз го гледах предаването. Иване, страхотен беше и много убедителен.
А относно представянето на Огнян, не мисля, че се е провалил и най-малкото дискедитирал ТЕС. Иван и Андрей въобще не му даваха да се изкаже, постоянно го прекъсваха. Отделно те гледат да стане шоу, да е забавно, весело и ако може да е подигравателно, за да е още повече "впечатляващо". Грешката на Огнян беше, че въобще е приел да участва в такова предаване. Иначе Огнян съм го гледала и по БТВ, пак свързано с ТЕС и там определено се представи на ниво.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Огнян е приел участието си при едно условие,да се пусне клипа с Гари Крейг,който си е доста внушителен и важен за да се покаже,все пак сериозността на ТЕС!
То шоуто си стана пак и още преди предаването,като са му казали,че всичко е вече монтирано за предаването и клипа нямало да го излъчат,но той си е държал на уговорката и им казал,че без клип няма и участие от негова страна!
Хубаво е човек да си държи на думата!:)
Публикувай отговор