Chemtrails-знаете ли какво е това?

Инициативи за благотворителни кампании.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Интересно ми е пак от теб да науча,колко примерно би струвал един полет на самолет за едно излитане с подобна цел.Четох за това,че 5милиарда долара на година струва всичко това,а за да се дадат пари,едва ли е за нищо и без да има някаква възвръщаемост,мака че тези най-големите си печатат пари и хич не им до това,да правят бизнс един вид от тази дейност.Но и слуха,че се иска намаляване на населенито до 500млн човека,след това отравяне на природата,лично аз някак си не го разбирам и какво точно се цели.Казват,че сме много и е трудно изхранването ни и какви ли не други неща може да прочете по темата.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не мога да кажа без да знам какъв е самолета. А 320 гори 6000 евро за час полет. Това е само горивото, без парите за амортизация, обслужване, заплати на екипажа, летищни такси и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Идея си нямам с какви самолети точно ни пръскат.Но този Еърбъс А320 добър разход на гориво има.Предполагам и тези военните не са с по малък разход.Днес направо се увлякоха с пръскането и в Габрово чувам много хора се оплакват от проблеми с гърлото.
Забелязвам,че вече доста медии извън Бг започват да отразяват проблема все по вече и с тези болести които се появяват е ясно,че няма как да не остане незабелязано това нещо,но човек е свикнал за съжаление да се случи нещо и в последният момент да се усети,че е време да се направи нещо.
Не знам ти с какво мнение си по този въпрос,но не само аз определено се притеснявам,че някои неща които за повечето за конспирации,всичко се оказва истина.
Вижте само ако напишете думата илюминати на обратно,кой сайт се отваря:
itanimulli.net.

И още нещо любопитно:
ХАРЕСВА ЛИ ВИ АСТАНА - СТОЛИЦАТА НА КАЗАХСТАН И НА НОВИЯ СВЕТОВЕН РЕД?

На някои, които разместват първите две букви от името и, тя определено не допада...
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... qPjyp3e4Xo

http://www.-----.com/l.php?u=http%3A ... =gAQE9Fhf3
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Една потресаваща статия за Бил Гейтс:
На неотдавнашна конференция в Калифорния Гейтс отвори завесата на един почти непознат аспект от неговата благотворителна организация, който направо ужаси медиците – умишлено намаляване на населението, или с други думи – евгеника.

Read more: http://snaiper-bg.net/2011/06/palen-pot ... z29ObyweF5
http://snaiper-bg.net/2011/06/palen-pot ... z25RQtKbxm
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гена, моето мнение е, че прекалено много се притесняваш и всеки ден прекарваш прекалено много време в нета за да търсиш и намираш неща за които да се притесняваш.
Както писах и преди пресолената манджа горчи.
Всяко нещо е двойствено, включително химическите следи.
Успокой топката радвай се на живота и прави каквото можеш за да го подобриш вместо да се тревожиш постоянно кой се опитва да ти го разваля.

Вчера бях на едно събрание на кооперацията в която живея. Трябваше да се реши дали да се дадат пари за да се оправи пътя до сградата. Повечето хора, които се изказваха изразяваха само страховете и опасенията си за това кой можел да развали пътя, кой нямало да разреши, как да сме сигурни, че ще бъде построен качествено и т.н.
Т.е. те постояно търсеха причини и извинения това да не стане, като същевремено се оплакваха от състоянието и на пътя.
Всъщност всеки бягаше от отговорност.
Предложих им сами да се заемем да си го оправим. Да се организира бригада и да се запълнят няколко дупки с камъни и чакъл. Пак не бяха съгласни.
Т.е. хем мрънкаха че не е добре, хем не искаха сами да си го оправят, хем се съмняваха, че друг ще им го оправи и така до безкрай. Задънена ситуация.
Накрая им казах, че вместо да седим и да си чешем езиците за това колко е лошо това и онова и как не може да стане, е по-добре да седнем да помислим как може да стане.
Естествено бях избран за човек който да търси начин и да ги уведомява, да събира пари ако е нужно и т.н. Т.е. те пак прехвърлиха отговорността на мен и я свалиха от себе си.
Ако и аз избягам от отговорност сега какво ще стане? Ще се оправи ли пътя сам?
Ако събирам подписи колко е лош пътя, дали някой ще обърне внимание?
Действията са важни. Не думите.
Стига приказки! Събирай хора за действия, ако искаш промяна. Не се съюзявай с оплакващи се, а с действени хора. Такива все по-рядко и трудно се намират, но се намират.
Искам да кажа, че призив от рода на: Вижте колко дупки има по пътя ни, това е ужасно нали!
Ще доведе до съглсие с мен и увеличаване на енергията която върви към това колко е лош пътя и колко ужасно е това.

А призив от рода на: Пътя е лош и ма дупки дайте да ги запълним следващата събота, всеки трябва да пренеса по 20 камъка!, например,
е призив който съсредоточава енергията в решението на проблема, а не в разрастването на проблема.

В твоите публикации аз виждам само нагнетяване на проблема и насочване на енергията в отрицателна посока. Т.е. посока страх.
И не виждам никакви предложения за решаване на проблема.
В тази връзка предложения от рода на: Дайте да направим нещо! - са също безплодни.
Както и в ТЕС, конкретиката е важна.
Да направим какво точно, кога точно, какво се изисква от всеки и т.н.?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Иване,от деца хората се научават да не поемат отговорност за здравето си и за това което се случва в живота и за това сега се получава така.
Всеки иска ако има как да не прави нищо,но проблемите да му се разрешат от някой друг.
В случая и със вчерашното организиране на събирания по повод следите в Сф и Габрово се получи нещо подобно,макар че и заваля проливен дъжд.Разбирам те напълно и го осъзнавам,затова от вчера се замислих и днес дори го казах на един човек,че много негативни материали се четат и споделят,а така насочваме вниманието и енергията към негативното.
За това си казах от днес,край.
А за призива си относно следите съм написал на плакатите си-Аз искам чисто синьо небе,аз искам да има здрави деца и децата да имам здрави родители и т.н.,това което искам,а не за това което съм против.И това целя да обясня на повече хора,че не е правилно да се пише това за което сме против,защото това се утвърждава и получаваме!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Всъщност,поста ти много ме вдъхнови за това,материала за статията по повод това за следите,да е на друга тематика и той определено ще е по-добър и полезен,от това да се всява още повече негативизъм в хората пишейки какво се случва в небето.
Ако един проблем е създаден с едно мислене,то не може да бъде решен със същото-Айнщайн
Благодаря ти!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

България за чисто небе:
http://peshakoff.com/?p=1420
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

А пък аз все си мислех, че това са учебни самолети, които си летят ей тъй при хубаво време :roll:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Tази неделя само по Българската Национална Телевизия "Денят започва в неделя с Георги Любенов" 9:30 - 10:00 благодарение на журналиста Георги Любенов разкриваме ФАКТИ за ХИМИЧЕСКИТЕ СЛЕДИ умишлено оставяни от самолети/CHEMTRAILS над България. Записи на ОТРОВИТЕ/ КЕМТРЕЙЛС от покрива на БНТ с камери на БНТ! 3 години се обръщам(oт медии с национален обхват и Интернет) към обикновените хора и политици и министерства дори и с Гала направихме на Бъдни вечер отворено видео писмо до властимащите за КЕМТРЕЙЛС, 30 предавания съм направил за тези химически следи... Сега точно сега се обръщам към всички богати, към всички много богати българи, обръщам се към истинските ложи на МАСОНИ и ТАМПЛИЕРИ, към собственици на банки и големи корпорации - вие и само вие можете да направите нещо СЪЩЕСТВЕНО по въпроса във вашите си ложи и лобита - знам, че са ви излъгали , че това геоинженерство е полезно и тези химикали/кемтрейлс ни предпазват от "радиация и лошото Слънце"... Не им вярвайте!!!! Мислете с главите си и вярвайте на очите си! Вашите деца и близки са също под това небе, ако вие сега сте толерантни към това ХИМИЧЕСКО НЕБЕ - вашите деца няма да ви го простят!Еленко... Бившият шеф на ФБР Лос Анджелис(вечна памет) Тед Хендерсен призовава: СПРЕТЕ ХИМИЧЕСКИТЕ ПРЪСКАНИЯ/КЕМТРЕЙЛС/АЕРОЗОЛНИ ОПЕРАЦИИ/ CHEMTRAILS https://www.youtube.com/watch?v=q2UfyAgHHb4
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Дали сме част от експеримент за масивно промиване на мозъци, или ни превръщат в цивилизация от роботи-консуматори, което е много добре за големите компании и конгломерати, които създават ненужни продукти, контролират и използват ресурсите на планетата?
Или това е просто естеството на битието, по дефиниция "културни хора"
потопени в техно-капиталистически-консуматорски континуум,
повлияни от заобикалящата ни среда. Хората по природа са подражатeли.
Подражанието като цяло е нещо хубаво и необходимо,
а и нещо чисто човешко - човек прави първите си стъпки в света
именно подражавайки на тези, които са най-близко до него - родителите.
В същото време са и имитатори в морето от информация,
без в действителност да могат да се справят с вълните, които ги заливат.
Трудно е да се отговори категорично, което е нормално в подобни случаи.
Но е сигурно съществуването на групи от хора,
които се стремят да контролират съзнанието на масите
за забогатяване или с някаква друга тъмна цел..
План, който контролира съдбата ни - индивидуално или колективно,
който ни върти между хаоса и необяснимото.
Така или иначе, е забавно като упражнение за насърчаване на въображението
или като инструмент за развитие на съзнанието.
Без да се задълбочаваме твърде много в конспирацията,
ще прегледаме някои от начините,
по които може би неизбежно сме програмирани поради общите черти в
нашата култура използвани от група банкери -вампири,
която се стреми да открадне волята и интелекта ни,
за да ни направи роби с добро поведение.

http://blogzaserioznihora.blogspot.com/p/10.html
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор