Спечелване на конкурс за работа

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
trend

Мнение от trend »

MAG2001 написа:
но проблема е че подсъзнателно избягвам и не харесвам пушещи хора
:D и аз така..с тази разлика че пуша :)
Все се надявам един ден като с кафето изведнъж да ми се отще да пуша..ама засега-пуша!затова пък не пия!!!
Всеки луд с номера си, някой с цяла програма... :) :D
Всеки с дерта си :). Тес му е майката, бащата се издирва с Интерпол :). Ако искаш да спреш да пушеш ще спреш, аз ако искам да не пия не пия - ех този ТЕС.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Сига да не е среднощ, добра ободряваща напитка е мед с лимон и чиста вода!
trend усеща се промяната ти към подобрение, но не лягай на това ухо просто го приеми като стимул, за работа!
...В крайна сметка, Алиса може да си ТЕСне притеснението от ПЕАТ по скайп и...:roll: ??? Ама на ваша отговорност :lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

...В крайна сметка, Алиса може да си ТЕСне притеснението от ПЕАТ по скайп
Що бе, можем се съберем и на морето и там да се ПЕАТ-нем на живо..кво ни пречи-акъл или образование..
А много ясно , че отговорността е наша, на кой друг.. :)
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
trend

Мнение от trend »

MAG2001 написа:
...В крайна сметка, Алиса може да си ТЕСне притеснението от ПЕАТ по скайп
Що бе, можем се съберем и на морето и там да се ПЕАТ-нем на живо..кво ни пречи-акъл или образование..
А много ясно , че отговорността е наша, на кой друг.. :)
Много готина идея подкрепям с 2 ръце :) Южното нали така :)
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Бе северното, южното..морето да е..може и посредата. :D :)
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
trend

Мнение от trend »

Точно така, важна е компанията :) :) :)
trend

Мнение от trend »

На мен ли ми се струва или форума е станал доста летаргичен. Както и аз в момента, нямам желание за ТЕС, някакси не намирам стимул, като че ли ми е добре така отстрани бездействайки. Абсурдното е че имайки много свободно време не го уплътнявам с полезни занимания /както си мислех че ще стане когато имам свободно време/. Летаргичен и апатичен съм в момента / то и сезона си е отпускарски де/. Та нищо ново под слънцето при мен, няма подобрение, няма и влошаване, едно никакво. Семинар по Пеат надявам се че ще има другия месец.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Ooooooooo, ама ти затова ли мълчиш....аз си викам, сега като се появи, ще се похвали с някакъв страхотен резултат :)
Щом си се намързелувал, таман е време да подхванеш да тесаш по някой проблем...например, защо форума ти се вижда летаргичен :wink:
trend

Мнение от trend »

Не пиша за да не се оплаквам, ако има нещо положително ще кажа. То от оплакване файда нихт.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Наистина ли няма с какво да се похвалиш?! :roll: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
trend

Мнение от trend »

Ем нема :(
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Моли се, Марто да не прочете това! :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
trend

Мнение от trend »

Смятам да започна пак 1 седмица само ПО, защото сам се саботирам или подсъзнанието ми по-точно. Правих ключичното усещам го че действа, освобождава енергия. Марто го е прочел, говорехме, даде ми много ценни насоки за което съм му благодарен, не съм единствения минал по тоя път, Марто може би е минал по подобен. Поздрави
trend

Мнение от trend »

Явно По-тата са ми мн силни, когато реша да направя нещо за себе си веднага вътрешния глас ми казва - ти не заслужаваш това. Когато реша да изкажа мнение вътрешния глас ми казва - ти не си прав, по-добре си трай. В момента даже си мисля че аз самия искам да съм си зле. Саботирам себе си, саботирам и хора които уважавам и ценя. След това ме е срам от себе си, чувство за вина и т.нат. нз защо го пиша след като знам какъв е отговора - тесай, обаче в момента съм в положение нокдаун.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Оп, едно рамо се подава :wink:
Има ли нужда да ти казвам кои думички от поста си да тесаш?:wink:
Давай смело напред :!: Тесай и след половин час - отчет :!:
Публикувай отговор