Спечелване на конкурс за работа

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

ivangp написа:
Спомняй си за пръстите на сочещата ръка всеки път когато сочиш! :wink:
Откакто попаднах на събеседник,който ми даде за пример как сочи с цяла ръка и ми обясни защо японците не сочат с пръст,просто това не го мисля с пръстите! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
trend

Мнение от trend »

гената написа:
ivangp написа:
Спомняй си за пръстите на сочещата ръка всеки път когато сочиш! :wink:
Откакто попаднах на събеседник,който ми даде за пример как сочи с цяла ръка и ми обясни защо японците не сочат с пръст,просто това не го мисля с пръстите! :wink:
Добре де доста други неща се изписаха ти отговаряш само на това за пръста!?
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Нима Гени е най-грубият ,та той трябва да е изкупителната жертва и това съд ли е и той трябва да се оправдава.
Дори и да е прекалил ,в него няма зла умисъл.Напротив има други хора от които злобата се лее на талази и е оЧевадна и те трябва да бъдат озаптени.Тези хора размахват пръст и си позволяват да дават оценки изпълнени са с негативизъм и винаги са прави.Не спорете с тях ,а ги игнорирайте .
И изобщо има ли техника ,която да ти даде нещо ако не го носиш в сърцето си.
Да бъдеш широко скроен,над дребнавостите и простичко казано добър човек .
Много ,много на сериозно се взимат някои хора тук и въпреки всички техники които прилагат .очите ще ти избодът негативните емоции които бълват към всеки ,който не е съгласен с тях .
Усмихнете се бе хора и ще бъдете красиви и млади .
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Vasilka написа:Нима Гени е най-грубият ,та той трябва да е изкупителната жертва и това съд ли е и той трябва да се оправдава.
Дори и да е прекалил ,в него няма зла умисъл.Напротив има други хора от които злобата се лее на талази и е оЧевадна и те трябва да бъдат озаптени.Тези хора размахват пръст и си позволяват да дават оценки изпълнени са с негативизъм и винаги са прави.Не спорете с тях ,а ги игнорирайте .
И изобщо има ли техника ,която да ти даде нещо ако не го носиш в сърцето си.
Да бъдеш широко скроен,над дребнавостите и простичко казано добър човек .
Много ,много на сериозно се взимат някои хора тук и въпреки всички техники които прилагат .очите ще ти избодът негативните емоции които бълват към всеки ,който не е съгласен с тях .
Усмихнете се бе хора и ще бъдете красиви и млади .
Един пост в който има храна за размисъл! :idea:
За пореден път показа,че явно ти ме разбираш най добре!Благодаря ти! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Кои са тези хора, Василке? Като си тръгнала да казваш нещо, кажи го докрай, а не с недомлъвки.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Ха- ха ,как ли пък не.Както искаш го разбирай Иване,но аз няма да се хвана на това хоро,защото това няма да промени никой и нищо. И ИМА ДАЛЕЧ ПО СМИСЛЕНИ И ХУБАВИ НЕЩА ,КОИТО ЧОВЕК МОЖЕ ДА ПРАВИ .Не се стърпях да изкажа мнение ,защото чувствам че Гени е от малкото хора ,които в трудност ако им се обадиш и 2 часа през ноща ще дойдат да ти помогнат.
А такива хора в днешно време са кът нали.
И всъщност ,въпреки тона ти към мен,който се долавя ,аз продължавам да те харесвам ,защото индиректно с много от постовете към други си помогнал ужасно много и на мен и аз ти благодаря.
Хубава вечер .
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Vasilka написа:Мамма мииа.
Алиса и Гената са като анимационен герой изкачат отвсякъде и всеки анализират.Правят цитати и пращат хората да тесат.Трябва да бъдат по добри ученици на своя учител Иван.Той не налага вижданията си , оставя хората сами да вървят по пътя си .Аз така правя, трябва да познаваш човека за да го съветваш, дори това как изглежда , походката му , семейството му,колко тежи .
Всичко има значение .Освен ако не ти е потърсена изрично помоща не я натрапвай на хората .Тук има толкова хора, които търсят помощ , отзовавайте се на тях .Всеки човек има лично пространство к

огато някой го нарушава , показва липса на първите 7 год.
Ники, благодаря ти за информацията.
Желая ти най- сетне да откриеш тех никата, която на тебе ще ти помогне .
А във връзка със темата Иван е великодушен , но има хора които не разбират от това.Както казват тук в македонския край -ти го пуснеш под масата, то се качи на масата.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Vasilka, и аз въпреки, че долавяш разни тонове и имаш противоречиви мнения, все още те харесвам и си мисля, че си добър човек.
Същото си мисля, и за Гената и за Тренд и за много други хора тук.
Също така си мисля, че много често добрите хора, в желанието си да помогнат вредят. както на себе си така и на околните. Нали знаеш приказката за това с какво е осеян пътят към Ада!
Никъде не съм писал, че Гената е лош човек, нито че е най-лошия. Чети внимателно моля те, преди да интерпретираш и коментираш.

Объркването минава с ТЕС. :idea:
Надявам се че я ползваш редовно. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=591
Ето го.Много е готино, на всичкото отгоре ми действа, не знам дали си въобразявам, ама наистина силно ми въздейства/ в смисъл и да е въображение, продължавам да си въобразявам и толкова!/
Още един път благодаря на Иван за щурите идеи
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
trend

Мнение от trend »

Използвайки ТКФ изчистих доста от списъка ми със случки. Сега се чувствам по-спокоен и нещата от ежедневието приемам доста по-спокойно. Подобрение има и то благодарение на ТЕС. Недостатък е че ми се спи почти постоянно когато тес-ам активно през деня. Няма подобрение в това че не се заявявам и самочувствието продължава да ми е ниско. Може би за това се иска повече време. Важно е да продължа и ще го направя за да не си задавам въпроса - "А сега накъде"? Имам много конци за разплитане но съм захапал кълбото сериозно, поздрави на всички.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Подобрение има и то благодарение на ТЕС. Недостатък е че ми се спи почти постоянно когато тес-ам активно през деня.
Браво ,Тренд.Браво за подобрението.А ако само ти се спи-направо се почерпи ..с кафе или с каквото ти иска душата.Аз след един по-сериозен ТЕС съм като пребито коте- не мога и не искам да гледам, не ми се шава, искам само да лежа.ТЕСах по този повод"въпреки че, един по-сериозен ТЕС ме съсипва и ме сваля на земята и не мога си вдигна главата..""въпреки че, тялото ми толкова мнго с всички сили се съпротивлява срещу новите енергии в живота ми.." и разни други подобни..бе има някъв ефект. :D
Ама ти ако цяла нощ си по дискотеки и без тес ще ти се спи непрекъснато-да те посдъвча малко :wink: :)
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
trend

Мнение от trend »

Маги, аз кафе пия само че не помага особено. Снощи си прегледах всички постове има разлика. Днес много ми е отпаднало та нали е ден на майстора /който се изгуби някъде/. Почнах пак да гледам клипа за благополучието. Губя ентусиазъм да пиша :(
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Маги, аз кафе пия само че не помага особено
Тренд, аз пък открих ,че кафето ми пречи.Вече не пия кафе, не ми се и пие.Незнам заради дехидратиращият ефект ли, но след кафе някак нервната ми система не ще ТЕС- не се получава ефект.През почивката един ден пробвах след уиски- нямам спомен нито да ми пречи, нито да ми помага, ммм май никакъв спомен :) :D /но аз обикновено пия едно на три години, така че е нормално според мен!/, и след бира бях решила да пробвам..ама забравих :oops:
А за цигарите как ми пречат - ако почна да пиша-ще се хванеш за главата.
Така че - пии това дето ти помага/при мен е вода, при теб-не знам/
Губя ентусиазъм да пиша
Щом е само да пишеш-пак си в черпня, пак си по-добре от мен, аз от време на време губя ентусиазъм и да ТЕСам , и да пиша, че и да дишам
Днес много ми е отпаднало та нали е ден на майстора /който се изгуби някъде/.
Ма верно се изгуби някъде.И на мен ми липсва.Кво нещо като си свикнеш с нещо..
Бее, номера е да не се отказваме..щом днес ти е ден да си отпаднал-добре.И утре е ден.
А благополучието е много добро.Нещо като "ТЕС-почивка" между натоварванията. :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
trend

Мнение от trend »

Маги, ми като ти липсва Гената пиши в темата, да се преброил кои сме :). На мен бирата много ми се ослажда май това е за мен, мога по 3-4 литра да си изпия без проблем :). Цигарите - ти активен или пасивен пушач си? аз като бивш пушач ми се случва на 2-3 седмици да ми се припуши една цигара иначе изобщо не се сещам, но проблема е че подсъзнателно избягвам и не харесвам пушещи хора :( дори и като интелект и визия много да ми допадат ако пушат ги слагам в категория неприятни, май си изграждам комплекс незнам :? . Иначе на морето е добре само да се оттърва от гадните мисли, хмм как ли ами тесане му е майката ама аз търся и бащата кой е :). Разтоварвам се като пиша с приятни хора във форума :) ей златни сте. Дерзайте.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

но проблема е че подсъзнателно избягвам и не харесвам пушещи хора
:D и аз така..с тази разлика че пуша :)
Все се надявам един ден като с кафето изведнъж да ми се отще да пуша..ама засега-пуша!затова пък не пия!!!
Всеки луд с номера си, някой с цяла програма... :) :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор