Спечелване на конкурс за работа

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
trend

Спечелване на конкурс за работа

Мнение от trend »

Здравейте, много ми харесва форума. Запознат съм с Тес от едва 2 седмици, но много се запалих по него. Правя много често серии и усещам положително влияние. От 7 мес съм без работа и през този период активно търсех, но не ми се обаждаха. Вчера видях обява и кандидатствах и от утре започвам конкурс за работата. Та въпроса ми е как да използвам ТЕС за да спечеля позицията.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Здравей! Виж какво те притеснява, във връзка с конкурса и го ТЕСни. Другият вариант е, да повтаряш утвърдителни фрази, потупквайки се и когато усетиш спънка, да я отработиш отделно.
Успех! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
trend

Мнение от trend »

Благодаря ти Алиса
Ще се възползвам от съветите ти. За положителни утвърждения ли става въпрос както в методиката на Кехоу? Смятам да се боря и с много други проблеми с помощта на ТЕС, успех
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

Според мен пробвай и с това, че въпреки че еди-колко-си месеца си без работа и не ти се обаждат и тов ате кара да се чувстваш еди-как-си..избираш нещо положително - да вярваш, да ти се обадят... Късмет, ако не на този, ще стане на някой друг :lol:
trend

Мнение от trend »

То моята е малко сложна имам наследен бизнес от покойния ми баща но нямам никакъв хъс да го развивам, искам да работя друго нещо отделно и сам да постигна успехи. Даже ме е срам да кажа че имам нещо си :(.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

trend:
нямам никакъв хъс да го развивам, искам да работя друго нещо отделно и сам да постигна успехи. Даже ме е срам да кажа че имам нещо си .
Я си тесни тези неща ако обичаш,да ти е по спокойна главата пък виж какво може да ти дойде наум след това! :wink:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

trend

То моята е малко сложна имам наследен бизнес от покойния ми баща но нямам никакъв хъс да го развивам, искам да работя друго нещо отделно и сам да постигна успехи. Даже ме е срам да кажа че имам нещо си Sad
.Всичко това, непременно го изчисти! Изчисти цялата история с баща ти и защо не му искаш работата...всичко, което ти тежи по въпроса. Очаквай след това приятни изненади! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

trend,след като си имаш тема и някакви неща които не са ти ясни ползвай темата си и питай нещо конкретно в нея!Виждам,че си малко разпилян и хаотичен,а това май не е начина по който можеш лесно да стигнеш до успеха! :idea:
trend

Мнение от trend »

Гена, незнам някой да не е объркан когато почва нова техника, иска бързи резултати, има доста проблеми на главата и като цяло смята че живота му е каша. Не виждам нищо лошо в писането на лс и искане на лично мнение, тъй като представи си че може и да се притеснявам да се разкривам на целия форум. Както и да е благодаря ви за съветите и насоките ще се справя, много по-добре съм от преди 2 седмици тогава си мислих че само в комуна мога да се оправя или да влезна в армията. Сега вярвам в ТЕС, форума и информацията много ми е полезна. Успех желая на всички заели се да се развиват :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Всичко ще се случи тогава когато трябва и му е времето,насила и да бърза човек колкото му се иска няма да стане,казвам ти го от опит!Припрян ли си провала ти е гарантиран,а и не напразно са казали,че хубавите неща стават бавно! :wink:


Човек най-често е нещастен чрез размишления. (Йосиф Йоуберт)


1.Хубавите неща стават бавно… и не винаги (оптимистичен вариант) by Topper
2.Хубавите неща стават бавно… и не винаги :/ Забавят ли се много – не ги чакай (песимистичен вариант)

Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш

trend:
Гена, незнам някой да не е объркан когато почва нова техника
Това си е чисто оправдание,което е и за тес както и други неща в поста ти,като това че бързаш което е породено от ........../ти си знаеш проблемите/,притеснявам се..........,не си уверен в себе си,липса на внимание може би,подкрепа,любов може би и т.н.,ето ти малко домашно по което да работиш! :wink:
След като казваш,че за всеки началото е трудно и е объркан,нещо което е и така и не е точно така,всеки е различен и няма как да говорим от името на някой друг,който не познаваме,чети форума и виж кой друг проблем и тес се доближава до твоите,осъзнавай се сам,когато вече не ти е лесно сам тогава питай,успеха е по вкусен ако си направил с нещо сам,не че няма да ти се помогне,но от твоята камбанария най добре се вижда! :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

trend
...ще се справя, много по-добре съм от преди 2 седмици тогава си мислих че само в комуна мога да се оправя или да влезна в армията. Сега вярвам в ТЕС, форума и информацията много ми е полезна.
Даа, добре се ориентираш, ТЕС е далеч по-приятно, че и полезно местенце! :lol: :lol: :lol:
И ако писането тук те притеснява по някакъв начин, ТЕСаш! Защото, искам да прочета и продължението на историята:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
trend

Мнение от trend »

Тес-ам :). Сега смятам да изчистя всички ПО защото смятам че имам доста вторични изгоди от състоянието си. ТЕС-ам всяко ПО както е обяснено в темата по 3 пълни серии това ми отнема около час час и 15мин. Другото което е има раздвижване, хора в личните ми дела подобрение искам да кажа - с хора с които имах притеснение да разговарям нещата минаха нормално без много притеснения. Лягам си след 24 ч и сутрин ставам без часовник точно в 7 вече 4-5 дни и се чувствам зареден да изпълня деня с действие преди не беше така. Вечер и сутрин като се събудя правя техниките от клипчето на Дейвид Чилдърли има го в youtube то е за положителни внушения. Надявам се да се върна и към фитнес залата защото преди 3-4 мес ходех редовно.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
trend

Мнение от trend »

Надявам се тази усмивка да е за поощрение :). Живея в малък град където мисля че много трудно ще намеря някой запознат с това чудо ТЕС, затова може би изпитвам облекчение като пиша във форума. Днес споменах на един приятел с който пихме кафе за ТЕС, пратих му линкове да чете и да гледа, тъкмо се връща от болница където стоя седмица заради високо кръвно а е на 27 още :(. Лятото ще съм по морето та се надявам да има някой сбирка около Бургас. Конкурса за работата върви добре остават още 8 раб дни, проблема е че не успявам да визуализирам че спечелвам, вчера цяла сутрин се опитвах но се разсейвам, някой да ми сподели идеи..
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ето ти една идея,не се напъвай и давай зор,когато стане тогава!Като не си готов,как да стане на сила? :D
Научи се да бъдеш търпелив и последователен!И по спокойно,виждаш че сам забелязваш промяна и то положителна,апетита идва с яденето,то ако ставаше от раз,ехеееее............... :wink:
Публикувай отговор