ТЕС-Първи стъпки

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Сега разбира се ми изплува веднага, но мисля, че причината за смъртта на човека, беше пожар , което всъщност няма никакво значение. Важното е, че като се сетих започна да ми се повдига от отвращение.
Аз ти благодаря :D :D :D
Права си, няма да споря за причината за умирането, помня, че на снимката беше проснат по гръб, а дали е било пожар, дали удавяне..може да е бил попарен с вряла вода..важното е, че и аз бях запомнила отвръщението и ужаса...и обратната перисталтика, за която обещах повече да не назовавам!
Радвам се вече мога и да пиша за това и то докато се смея.
Ама мисля че ще му ударя и една"снимка", че стига вече се е промъквало това в съзнанието ми.Така де, щом още нещо помня, значи още нещо иска да дооброботя, нали?!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Маги ,айде на БАБА нали искаше,пък и трябват само още 5 човека :lol: Юруш народе ,че БАБА не остана :D
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Фиф, споко бе..БАБА има..за всички от сърце! :D Тесни си очакванията и прекомерния мерак че да му не е уроки!...
Ама баница ще има ли?! :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Fif42:
Леле мале,колкото повече Ви чета,талкава повече мисля,че колкото си по-прост и по-елементарен,толкова по-лесно се живее Сакън ,не се оплаквам.Много и от сърце и душа се радвам ,че Ви чета и даже някой от вас познавам лично.Надявам се и на нови срещи на живо От време на време ме е страх да не скъсам някой минискус от много мислене ,ама много,много,много се радвам че Ви има
Фиф, това първото съм го тесала.И още:"Господ дава най-много изпитания на най-силните"-по мойта логика излезе че колкото съм силна и духовна и знаеща-толкова повече"дупе да ми е яко"/ е как да не си го кютиш тогава възможно по-голямо :D / Което като го поизтесах се оказа "убеждение, което подлежи на промяна" :D :D :D
А между другото, онази "180см с дълга черна коса, мнооо яка" се появи на холотропното дишане, да знаеш.Индианка, здрава, мощна, с един кон и ги разпъркваше всички наред в едни гора и някви чукари..ама нея , за разлика от японката, повече я гледах като на филм, по-малко я почувствах и усетих. Та имай си малко повече вяра, това дето ти се струва, може и да не е само да ти се струва:)Хубавото на цялата история е - според мен - че това дето "ми се струва, ама не ми харесва, т.е, не е в унисон с това което искам"-подлежи на промянааа...поне до този извод стигнах аз :)

Само да отбележа, че пиша тук, щото да не спамя темата, това по примера на Гената!Бе въобще последно време съм станала много примерна, направо съм си за пример!Примерно :D :D :D

Алиса:
Еми може, ей на пролет пукна-може вече по паркове и градинки, на по...и раздумки, да се събираме и виждаме.
Иииии..кеф!!!чак си го представих!И аз искам!Айде да са в неделя, моляяяя..!!!И аз да намажа!Може да се обадим на Мартин и да ни посвири на "ханг"..пък може да ни даде и на нас да почукамееее... :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Маги,то сега да не излезе ,че съм с пророчески видения :lol: :lol: :lol:
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D Не знам , Фиф, не знам дали си с порочески видения, не знам и какво ще излезе накрая...то май затова от ден на ден ми става все по-интересно... :D :D :D
Това, което знам е, че си погледнала някъде много на дълбоко и назад и надалече, там където аз не бях успяла нещо да видя ...поне досега :)
А тва е специален поздрав с благодарност :)
http://www.youtube.com/watch?v=hNVwIWrj ... re=related
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

ЕЕЕЕ Маги и ти напипа нещо с твоя поздрав :D Вътре има всичко на което съм се възхищавала--красотата,силата и страста на един препускаш кон,еле ако е черен и е на задни крака.Спокойната грация на онова котенце на петната.Силата на водата.И не на последно място индиянското гръбче и бялото гълъбче :D Още ме е страх да се метна на едно холотропно дишане,да не вземе да излезе,че в предишен живот съм била канибал,че сега в този живот си лижа раните :D :D :D :wink:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Явно има страх за ТЕС фиф? :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Алиса:
Маг има голямо лично твое разочарование в отношението ти към "случая на брат ти" Довърши го!
Може и да си права.Аз не го усещам толкова като разочарование, по-скоро като ревност, завист или нещо от сорта...за завистта, ОК, там-ясно, виж ревността...не мога да и намеря края, ако го виждиш-казвай :D :D :D
Всъщност,преди време, преди да намеря ТЕС, едно от нещата които ме е спасявало от пълно рухване беше въпроса:"Добре де, ако можех да се върна и да попрвя нещата кое щях да направя по различен начин, кое щях да променя"..и отговора все беше"Ми нищо!При тия обстоятелства, ако пак се ноложи да мина през това, ми пак щях да постъпя така.."Което ми действаше едновременно и успокояващо и вбесяващо :D :D :D
Но, пак те питам къде го видя разочарованието!"Лично мое"?!И защо към"случая на брат ми"!?
Прехвърлих се тук, защото нещата пак избиха към лични :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Фиф, :D :D :D много се радвам някой като се радва :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Генаааа,няма никакъв страх от ТЕС,напротив 13месеца ме държи еуфорията и не намалява.Просто има някакво отмаляване,но това не ми пречи да се тесам всеки ден по няколко пъти за ежедневни простотийки :D Между впрочем изтесах желанието си да се запозная на живо с теб,но продължавам да го имам това желание.Може би зада ти благодаря очи в очи за точните попадения на много мой да кажем проблеми :D Това ,че мога да изпиша това си желание,явно съм поотупала накой мой кретенизми :wink:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Разочарование, че не е успял, че се е "провалил" сякаш ти си зависела от неговата победа, сякаш си живяла и побеждавала чрез него и когато на него не са му се случили нещата, така както ти си очаквала, надявала...те е заболяло...нещо такова сякаш ти си загубила. Може да е загуба на брат с който да се хвалиш, може да е загуба на твоя мечта, може да е усещане за личен провал, понеже твоя брат, а не нечий друг се е провалил, вина от това, отговорност към брат ти...уф развихрих се ,ама...- това е лично мое усещане, нищо повече. Виж ако някъде те бодне нещо. :oops:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Не бе Алиса, това си е чисто прехвърляне на топката..т.е прехвърляне на собствените ми "провали" и "оправдаване" с него.Тва го минах.И пак прочети написаното в темата, не като да се е провалил, не е като да не мога да се хваля с него и днес.Така де, колко народ може да се похвали с брат, който няма в колекцията си само медал от Олимпада, а?!И това ..няма как да го променя :D Не, не е и вина и отговорност.И не е като да съм живяла чрез него, до преди 10-12 години се виждахме не по-често от 1-2 пъти в годината и това определено ми стигаше :D И никога не съм мечтала да имам медал от олимпиада, честно, даже не ми е идвало на ум :D
Не е това.
Давай още!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Аааа не! Ти си търси. Аз само ти казвам, че долавям, че има още нещо под камъните.
:P
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Е тва е гадно!Приятелка! Таман реших да искам помощ-айде пак, абдикация... :P
Сърда ти са!няма да си играя вече с теб!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор