Дневникът на rory

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
rory
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Мар 2011 01:57

Дневникът на rory

Мнение от rory »

Здравейте отново,

Така както казах в другия подфорум реших да споделям как вървят при мен нещата. Правя предизвикателството за злокачествено кожно образувание.След 10 дневно тесане направих следните наблюдения:

-имам леко влошаване на състоянието на образуванието- не знам дали е нормално това ,но определено има промяна във външния вид.
-там където се потупвам по лицето се изприщих- малки червени пъпчици между веждите,над горната устна и брадичката.
- още не съм се тесала за емоции,но отделям поне по един час на ден за самосъзерцаване- започнах да си припомням някои неща от миналото и да си ги записвам и определено имам някакво раздвижване на емоциите, дотолкова че през останалото време започнах да съм леко отнесена и започнах да чувствам нещо като носталгия към миналото,нещо като съжаление за неизживени възможности.Правя списък на нещата които усещам и смятам да започна да се тесам емоционално от следващата седмица.

За сега толкова.Смятам че и писането във форума помага за снемане на емоционалния товар,затова реших да отворя и аз моя дневник и да бъда редовна :)
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Поздравления,началото е добро!А след като има начало,то и краят определено ще бъде добър,след като се действа и прави нещо по проблема,трудът ще ти се възнагради!
Все пак го правиш за себе си!Успех от мен!:)
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Тес дава резултати.И от мен УСПЕХ :D
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Браво rory, продължвай в същия дух. И при мен ми се получи нещо като носталгия към миналото и желание да се върна там. Доста неща ще се отключат, бъди упорита, ние сме с теб. Тук е страхотно място за споделяне, за отърсване от емоционалното напрежение и само тук могат да ти помогнат да се излекуваш. Просто работи върху себе си и пиши. Успех!
Публикувай отговор