Помощ,какво стана, смях след паническа атака?

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Аватар
Ida
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Дек 2010 12:45

Помощ,какво стана, смях след паническа атака?

Мнение от Ida »

Преди малко започнах да ТЕСам пристъп на паническа атака(силно сърцебиене,страх от това че в момента останах сама вкъщи,омекване и треперене на крайниците,стягане под лъжичката и в гърлото....)
Започнах с декларацията"въпреки че в момента усещам безпокойство и страх от това че съм сама вкъщи и че ще припадна...."Това 2 пъти но снижих само до 7 напрежението.

После наново с нова декларация"въпреки че все още усещам тревога,много ускорен пулс,треперене на крайниците и ме е страх от това че съм сама вкъщи и мога всеки момент да припадна..."

Правя 1ви рунд,правя 9те гами,след това 2ри рунд,на който зациклям с напомнящата фраза,тоест забравих какво точно бях казала в декларацията и изведнъж започвам да се смея неистово бвз причина!Ей така,бях стигнала до точката под ключицата и почнах да се хиля.... :shock:

Изчаках малко да се насмея,и после ТЕСах с "въпреки че преди малко докато ТЕСах започнах да се хиля без причина и това малко ме стресна...."

И така.Сега изчаквам малко и после продължавам с безпокойството,което всъщност е вече към 3та степен..

На някой случвало ли се е подобно нещо?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Ида, спокойно. Всичко е наред. В момента очевидно си под емоционално напрежение и преекспонираш нещата.
Истината е, че много добре си се справила с атаката. Продължавай така.
Аватар
Ida
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Дек 2010 12:45

Мнение от Ida »

ок,благодаря за подкрепата :wink: ..Вече съм добре,даже след малко излизам. Обаче все пак не мога да си обясня този внезапен и не на място смях който изби по време на потупване на точките и то в момент на криза... :? .

Надявам се по-скоро да е била някаква положителна реакция или нещо подобно...но все пак доста крайно,хм? :?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не си нито първа нито последна. Не се притеснявай смей си се на воля. Това е нормална реакция.
Последно промяна от ivangp на 14 Яну 2011 01:10, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

И на мен ми се е случвало,споко.Рев,истеричен смях,злобни думи....
Последно,ТЕСах настинка,и писнах и ревях от загубата на майка си.
Така,че освобождавай се и не се шашкай :D
Публикувай отговор