Болки в гърлото и финансови проблеми

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Много е тъпо, ама точно в този момент нямам парички за минерална. Абе и други неща бъркам ,ама....чета...
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

А, да , плюс това изобщо не ми е ясно как да правя оценка/СЕН/. Сори!
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Това със скалата за оценка от 1 до 10 е сложно за повечето от нас. Аз лично следя силата, степента на дискомфорт, предизвикващ се от емоцията. Така ми е по-лесно да определя по-голяма ли е или по-малка. Това дали е 6 или 8 е ориентировъчно, опит да се онагледи силата на емоцията.
krista
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 21 Апр 2010 16:29
Местоположение: София

Мнение от krista »

И аз не мога да определям нивото.Карам докато болката е поносима и чувството почти е на изчезване.
Времето е пари!
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Даааа, и аз така...просто продължавам да пробвам дали ще се подобри положението.АЗ от вчера чистя едни сливици с налепи, които си стоят там с години /не помня от кога не са били чисти/ ТЕСам ги вече втори ден , само тях и на обяд гледам- едва се забелязват налепите...колкото и да не ми се вярва - това е факт!И това пак без да правя оценка , защото не мога, нама как...не ме боли за да оценявам...Не знам...вие по-знаете , кажете...
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Продължавам да работя върху сливиците си, но повече от това няма мърдане - за два дена не ги усещам вече и налепите се виждат слабо, но нищо повече!И нищо не усещам при ТЕСане /някои казват прозявки, въздишки, ревове/ аз - нищо.Единствено и само като тесам чувството си на вина , започвам да кашлям.Понеже ТЕСам всичко, каквото ми дойде на ум...ама се сещам само за чувства и емоции...при болките изобщо нямам резултати. Мисля, че неправилно съставям декларации...не знам вече какво да правя.........искам малко помощ, моля!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ТЕСай една болка както е описано в Предизвикателството. Пиши пак след месец има ли подобрение. Много бързаш и си много разпиляна. Спокойствие, упоритост и последователност и нещата ще се наредят лека-полека.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Благодаря, Иван, за съветите ще го направя, но мисля, че в момента най- спешен е финансовия ми проблем и ако може ти или някой друг да ми помогне със съставянето на Настройката. Дано не ви притеснявам много ...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Обясни подробно какъв ти е финансовият проблем и защо според теб не може да се реши този проблем. А също и как евентуално би могъл да се реши, ако еди какво си не бе еди как си.
Последното отговаря на въпроса какво искаш да се случи, но не може да се случи според теб, поради някакви обстоятелства.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Добрее, ще се опитам да съм по-кратка!Преди около 3-4 години съпругът ми е теглил заем от банка, и то само с цел за да погаси други заеми, които е вземал от хора още две или три години преди това.Моите съмнения са ,че ги е вземал заради тогавашната си връзка с една жена...сигурно тя му е искала това-онова ,а той е търсил пари за да и го купи. Незнам дали е така, просто предполагам...за мен това беше труден период, не исках да се разрушава семейството ми и децата ми да остават без баща...абе, с една дума исках си мъжа обратно!И това наистина се случи, но сега трябва да връща парите.../ тогава дори не знаех за тези заеми/ доста пари, поне за нас са много. Та цялата работа е в това ,че отдавна не е правил вноски в банката и сега му искат да направи ипотека, за да разсрочи плащанията ,за да му е по-възможно занапред.Плюс това и няма сериозна работа и си търси...Единсвеното спасение е свекърва ми да му даде парите за прехвърлянето на имота на негово име, а тя твърди,че няма ...трябва от някаде да намерим.Спасението е единствено в майка му,дори ако трябва после да и ги връщаме,което ще доведе до нови затруднения - омагьосан кръг!Така ,че изобщо не знам каква настрийка да съставям!И прошка тесах и обида и ...не знам какво още,ама явно не е достатъчно. Моля само ми помогни да съставя тази настройка- аз ще се опитам да вървя напред, още повече да добавя - моя мъж не вярва в тези неща, така ,че изобщо не ми минава през ума да споделям тези неща за ТЕС.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Все още не разбирам какъв е проблема, за теб. Страх, че ще изгубите жилището или какво. Дколкото разбрах от написаното банката иска да ипотекирате, което би ви позволило да си изплащате заемите. Ти май не искаш да ипотекирате?! Аз поне така го разбирам. Т.е. решение на проблема има, но на теб не ти харесва това решение и търсиш друго.
Така ли е? Ако да, защо не изТЕСаш всичките си страхове около това решение на проблема.
Дяволът винаги изглежда по-черен отколкото е. :idea: :)
Последно промяна от ivangp на 18 Юни 2010 22:24, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Не, единственото решение е ипотеката, на която аз съм съгласна,но къщата не е на негово име - на името на майка му е и тя също е съгласна /щото то друг вариант няма/ .Но не иска да помогне за прехвърлянето - в смисъл плащат се доста пари на нотариуса при изповядването на имота! Само това - да можем да я склоним да удари едно рамо, да помогне /защото знам, че тя има възможност/- после ще връщаме...
mmim
Участник
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Юни 2010 19:34

Мнение от mmim »

Свекърва ми е в Гърция. Всеки ден си представям , че ми звъни телефона и тя ми казва, че е изпратила пари и ми обяснява къде да ида да си ги получа.........
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Чудех се дали да не напиша това на лични, но ще го направя тук. Исках да те попитам две неща.
Първото е ТИ искаш ли да се нагърбваш да изплащаш дълга на мъжа ти?
И второто е дали все още не можеш да преглътнеш миналите неприятности с него?
Разбира се, не пиши отговорите тук, ако не искаш. Аз не искам да ми отговаряш на мен, а на себе си. И...извинявай, ако съм те засегнала!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Пробвай ТЕС 10 пъти на ден, както в предизвикателството, с:
Въпреки че отчаяно се нуждая от (точната сума пари) и не ивждам начин да я получа, аз ...........и избирам да повярвам в неподозирани и необозрими от ограничения ми ум възможности.
НФ- Сменяш алтернативно на всяка точка двете фрази:
Не виждам изход
но това не ми пречи да привличам чудеса


Визуализации - 2-3 пъти на ден по 10-15 минути.
Благодариш на провидението че ти е изпратило решение на проблема.
Не конкретизирай , как - т.е. не конкретизирай, че свекървата ти е пратила пари. Просто визуализирай, че си благодарна и изразяваш устно благодарност към БОГ/ висшия разум/ провидението/ космоса и т.н. (зависи в какво вярваш) което ти е предоставило неподозирано от теб решение на проблема.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор