Резултат

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
eses
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Дек 2009 11:08

Резултат

Мнение от eses »

Преди няколко дни работих за постоянство, не мога да рабера дали работата ми е приключила.В смисъл че аз сега съм постоянна,но си мисля че ще е временно. Има някой неща който определено не мога да преценя дали са приключили.В смисъл има съмнение.Не усещам нищо по въпроса и се съмнявам че съм постигнала резултата въпреки че сега всичко е ок.Може би очаквам да се почувствам по различно,по добре,а не се получава. Някакъв съвет?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Когато всичко работи перфектно, нищо не се чувства. Да чувстваш удоволствие или болка е излизане от златната среда в една или друга посока. Това е често неправилно разбирано от повечето хора.
Те очакват като премахнат някакъв проблем да почувстват удоволствие, а всъщност единственот което се случва е че няма вече болка, раздразнение, негативни чувства. Имено затова се прави тази оценка на СЕН преди и след ТЕС. За да се види разликата. Иначе промяната може да е толкова незабележима, че изобщо да не се усети.

Помисли върху това- когато някоя част от тялото ти работи оптимално не се сещаш за нея. Лакътят ти например - в случай, че той не ти доставя нито болка, нито удоволствие, КОЛКО ПЪТИ НА ДЕН СЕ СЕЩАШ/МИСЛИШ ЗА НЕГО?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор