Дневник. В опити да забременея и да опозная себе си.....

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Mдa-a-a, да следваш чужди модели не е добра идея. Може да ги ползваш за идеи за своя модел, но ти си единствена и неповторима и такова е добре да е и Предизвикателството ти.

Няма лошо. Нищо не е фатално. Всичко е урок.
Приеми го, научи го, изТЕСай си негативните чувства, продължавай нататък с ново Предизвикателство което ти идва отвътре и в което думите имат значение за теб, а не са просто нещо което повтаряш механично. Остави интуицията си да те води.

Всяко зло за добро!
Най-тъмно е преди разсъмване.
Където не е станало не е трябвало да стане.
:)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Не си единствената. Още една жена сподели, че е правила предизвикателството без резултат. След като я разпитах, се оказа, че по време на ТЕС е мислела не за фразата, която повтаря, а за това дали изобщо работи, кога ще приключи...
По-важно е това, което мислиш, отколкото това, което казваш. Или по-точно важно е накъде е насочено вниманието ти.

Все пак тесането ти един месец не е напразно. Това си е един вид енергиен масаж. Сигурно нещо друго да се е изчистило.

Тесала ли си ПО за миомата?
Анелия Русанова
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Ное 2009 18:54

FW: Привет

Мнение от Анелия Русанова »

Това е първият ми пост по тема.Ще се постарая да не съм многословна :D .
Скъпа приятелко,наричам те така,защото само човек,който чака заветните две черти знае какво изпитваш,чувстваш,мислиш!
Аз съм от твоята порода!Вече 18 години чакам да разбера кй е невине,но както се досещаш още чакам.
За пътя,който съм извървяла,започнах едва ли не роман,но по профила ми ще видиш,че съм регистрирана тук на 29 Ноември,а пиша едва сега.Ще разкажа защо:
Моя приятелка ненадейно и много бърза трябваше да замине на работа в Испания.Помоли ме да открия книгата ТЕС и аз се регистрирах тук.
Няколко дни след това,друга моя "приятелка"ми банна пощата-знаеше паролата и тн,но се разболя от "Звездна болест" и так азагубих цялата информация от 5 години съхранявана в пощата си,включително контакти и пароли.Водих едномесечен писмен диалог с АБВ,които така и не ми отблокираха мейла,а до София не можех да ида.
Защо пиша това ли?Ами трансформацията на мисли,чувства и реални случки исъбития ме връхлетя,като огромно домино.Все още съм новобранец в ТЕС,защото го правя трети ден само и то от клипа.В момента нямам възможност да си взема книгата/с изключен ток съм/ :D и за три дни трябва да намеря 300лв за да го включат,ама това не е вожно!
Луиз Хей също и на мен ми е лубим автор.Работя и правя упражненията на Норбеков.Прочела съм Джон Кехоу,Александър Свияш,Робърт Киосаки,д-р Джон Демартини,Чопра,гледала съм Тайната,Барака,Вода и още много неща от други автори.
Само по себе си говори,че съм пробвала всичко,което ми попадне като теб!
А по повод забременяването ,често се шегувам,че само "гов.. в целофан не съм пробвала,но ако ми кажат и него ще пробвам!
От медицинска гледна точка-няма причини да не мог ада забременея.Имам бивш съпруг и настоящ-второ брак.Между тях имах и няколко други връзки за по година,две,три-не става,бе човек,не става.Но пък цикълът ми кове на 26тият срещи 27 ден.Трау точно три дни.В "тези дни" паля от четвърт и тн.
РЕЗУЛТАТ:В живота си човек може да прочете 30000 книги,но само три от тях да са на писани на "неговия език" и едва тогава да разбере,че всички пишат и споделят едно и също!
Отривам ТЕС-форума отново преди дни,благодарение на моя приятелка,която е изкарала и Мастерски клас на Норбеков,но иска да изучи и ТЕС.Знаеш ли къде попаднах?В подобна тема,на едно момиче,което има хормонални проблеми,с оскъдна менструация и как на един семинар се ТЕС-а да и дойде точно сега,защото 40 дни и го няма.Изчетох постовете до край,изгледах клипчето и ....се ТЕСах ,да изпитам нейната радост от обилна менструация и всичко както си му е реда.ЕТО-втори ден не се гневя,радвам се че започвам втори пакет дамски превръзки,ЗАЩОТО ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ ЧУВСТВАМ ЖЕНА!Пояснявам-при мне прогестерона и пролактина играеше,но това остана в миналото,защото не съм ходила на лекар вече 3 години и не ми е нужно да знам с какви размери са ми яйцата-имам цикъл,овулация и тн-значи всичко е наред!
Преди правех водинсти кисти по време на овулация,при едно от изследванията-хидроутобация ултра звук,откриха,че лявата ми тръба е леко нагъната и частично запушета.Ако знаеш колко рев съм изревала,колко обида и гняв бях стаила-просто не е бил момента,човека всичко останало.
Вече съм на 36 и ЗНАМ,ВЯРВАМ и МОГА да имам деца и ЩЕ ИМАМ.
А на тема инвитро-не знам защо,но винаги съм бягала от него и ако трябва да избирам-бих предпочела да дам същите пари,НО ДА ОСИНОВЯ детенце!
Ще пиша още,но сега нямам време!
Поздрави-Анелия
Анелия Русанова
Участник
Мнения: 8
Регистриран на: 29 Ное 2009 18:54

Мнение от Анелия Русанова »

:D
Едва след като публикувах поста си прегледах какво съм написала- :D :D :D
Ми то не на кирилица,латиница или фонетик-аз от бързане съм вклучила на "маймуница"!
Оставям го така -без редакция и се надявам да ме разбереш и почувстваш колко съм се вълнувала,когато съм го писала!
Усмихни се!Аз го правя редовно,а ти?
Когато не ми е смешно се зъбя,но все пак е опит за усмивка!И ако в този момент се погледнеш в огледалото,ще избухнеш в луд хилеж виждайки физиономията си!
Mironi
Участник
Мнения: 18
Регистриран на: 10 Ное 2009 19:44

Мнение от Mironi »

Скъпа Анелия, благодаря за постовете ти!
Срамота е, но ги виждам чак сега. Толкова отдавна не съм влизала тук! Наистина ме е срам. И много се извинявам. Ще бъда много щастлива ако ми пишеш какво става с теб, работиш ли с ТЕС и евентуални резултати....
Ще си призная, че няколко пъти се опитвах да се накарам да влезна да почета тук, но някак си не ми се щеше....... не ми се щеше да се занимавам със сериозни неща, явно не ми се е щяло да поема ангажимент и към себе си.......
Какво стана през това време.........ами станаха няколко интересни случки...
през октомври-ноември започнах да вдигам кръвно - за пръв път в живота си........
ходех като муха без глава, имах невероятно главоболие,мерех кръвното всеки ден и то все си беше малко височко и се чудех какво да правя....... И когато една колежка ми каза - трябва да пиеш лекарства-аз си казах - а нееееееее, тази няма да стане...
И тогава ми дойде идеята за ТЕС. Ама ме питайте защо не ми дойде веднага - още при първата констатация за високото кръвно. Пълна тъпанарка. Сякаш никога до тогава не бях чувала за техниката.
Веднага отидох в тоалетната (бях на работа) - бързо малко Тес и две чаши вода. След половин час - отново. И кръвното просто спадна. Работих няколко дни и всичко си дойде на мястото.
През декември забременях спонтанно. За пръв път от 10 години се случва това. Не знаех къде се намирам от едновременно щастие и притеснение - защото имам един аборт след забременяване от инвитро.
Няколко месеца не мислех за това - нито за опити инвитро, нито за проблем със забременяване, нито за нищо. Бях се пуснала по течението.
За жалост пак направих аборт. Беше ми много, ама много тъжно.
Малко преди тази случка бях открила учението на Абрахам - предавано чрез Естер и Джери Хикс. Чета го с голям интерес, допада ми много. И може би в следствие на това, че разбрах, че не е важно само да искаш нещо, ами и да вярваш, че ще се случи - при мен имаше някакъв напредък в тази важна за мен област.
И просто осъзнах - че аз не вярвах, че на мен може да ми се случи да забременея и да родя дете. Правех всичко, което правят нормалните хора - ходене по лекари, изследвания, инвитро опити, но някак си не вярвах, че ще стане. Имах надежда, но не и вяра.....
Сега искам, надявам се и вярвам. Но явно имам малък проблем с "допускането"..... Или може би трябва малко време......
Именно това учение ме върна тук в сайта - търсех още информация за Абрахам-и хоп - тук.
Но както всички знаем - случайни неща няма. Може би трябва да направя нещо комбинативно. Май пак ми е дошъл ентусиазма и не смятам да изпускам тази възможност.
Давайте идеи за ТЕС!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ще повторя Иван. ТИ СИ идеята. Погледни в себе си, ТИ какво и как чустваш, искаш и т.н. и си състави декларацията. Ние можем да помогнем да я дооформиш, да видиш къде евентуално бъркаш, но ТИ трябва да водиш нещата. :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Mironi
Участник
Мнения: 18
Регистриран на: 10 Ное 2009 19:44

Мнение от Mironi »

Благодаря! Права си естествено! Няма кой да ми почисти къщичката!
В момента съм доста объркана, но от снощи сериозно мисля, с какво да се заема! Надявам се скоро да ми се изясни!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D Ами ето ти го и отговорът:
В момента съм доста объркана,

ТЕСни си това изречение.
:D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Mironi
Участник
Мнения: 18
Регистриран на: 10 Ное 2009 19:44

Мнение от Mironi »

E-mail на Иван ме върна отново тук.
Защо правя така, защо спирам? Така съм във всяко едно отношение - запаля се по нещо, стигна до някъде и го зарежа - въпреки ползите, въпреки, че работи, въпреки всичко хубаво.....
Връщането ми към ТЕС е винаги вълнуващо и хубаво. Не бива да спирам, не бива...
Днес, както си обядвах - изплува в моето съзнание отдавна търсеното предизвикателство за моята пораснала миома - за моя нов кошмар. Заплашва ме операция. Страха е голям и не толкова страха от операцията - преживях какви ли не медицински манипулации. А страха от това, че ще се подложа на тази операция и след 2 години ще се обзаведа с нови миоми. Ясно ми е, че докато не се справя с вътрешните си конфликти и противоречия - нищо няма да се промени - просто ще идва ред на новата операция....
Пробвах с предизвикателство за миомата - с чужда формулировка, от която нищо не излезна (описано по-горе). Аз не я почувствах и накрая даже ми дотегна.
Но тази вече си я моята - точно това съм искала да кажа, точно това търсех, точно това ми трябваше време да осъзная и точно това ме кара да рева в момента, но е хубаво:
"Въпреки че имам минали минали тежки преживявания, психологически травми и неразрешени конфликти, които на физическо ниво се проявяват като миома на матката ми, аз напълно и безрезервно приемам себе си и се изчиствам от миомата и всички предизвикващи я фактори сега!!!!"
НФ
"Изчиствам се от миомата и всички предизвикващи я фактори сега"
Дано събера акъл и този път не спра. Дано вече никога не спирам. Получих доста уроци напоследък..... - ако искам нещо от живота си - няма как да си го карам ей така - ден да мине, друг да дойде!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Супер е че си стигнала до тази декларация. Но си ТЕсай и тежките тежки моменти с ТКФ. И когато тази декларация спре да те разплаква, намери нова. :) :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор