Помогнете ми да си направя ДЕКЛАРАЦИЯТА

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Другото, което имах в предвид е как мъжът ми да си тес-а подутината. Ходихме на лекар, най-вероятно е липом.
Някой сблъсквал ли се е с такова нещо?
Чудя се за декларация от сорта-въпреки, че имам подутина от дясната страна на стомаха, която най-вероятно е липом, аз напълно и безрезервно приемам себе си и се изчиствам от ненужното натрупано мастно обазувание сега и завинаги. Става ли така? Като се има в предвид, че описанието на мястото не е точно, но не знам как да го формулирам.
Лошото е, че не може да прави предизвикателството, тъй като работата му е все да е на вън. Трябва да го прави евентуално след работа :roll:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Става с тази декларация.
Уточнение - вероятно е дясната страна на корема, ане на стомах - има разлика.

Предизвикателството всеки може да го прави, стига да иска.
(Например: всеки път когато ходи до тоалетна, всеки път когато чака на светофар, всеки път когато излиза в почивка за кафе и/или цигара. Всеки път когато се храни(преди и след).
Изобщо който търси начини - намира.
естествено извинения се намират много по-лесно.)
Имам силни подозрения, че не иска или не вярва, че ще му помогне, което си е извинение да не иска и т.н.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
violetavioleta
Участник
Мнения: 42
Регистриран на: 29 Сеп 2009 19:04
Местоположение: Димитровград

Мнение от violetavioleta »

Пример. Пия вода, тръгвам с кучето и се ТЕС-ам по улицата. Изобщо не ми пука кой какво си мисли. Чакам таксди и се ТЕС-ам и понякога довършвам в таксито.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Иване, благодаря ти. Да, от дясната страна е. Не съм много запозната с разположението на органите :oops:
А за предизвикателството-понеже се иска да се смуче и зрънце сол и да се пие после вода. Затова си мисля, че е трудно за неговата работа. Той работи в Графа, посреща, изпраща самолетите, поддържа оръжията, абе все неща, които са за навън. Дори и до тоалетна доста често се оплаква, че не може да отиде, нямат почти никаква почивка. Пък да пие вода абсурд. Вкъщи като дойде и изпива две шишета вода почти наведнъж. Нямат време за нищо. Ако може да си тес-а тази декларация и без да използва сол и вода, тогава супер. Той иска да си помогне, има желание, защото вижда, че на мен ми помага.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами да действа без сол тогава, пък ако се налага и без вода.
Нещо е по-добре от нищо.
Последно промяна от ivangp на 01 Апр 2010 10:42, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте, аз отдавна не съм писала, но имахме доста неприятности. То и сега продължават (едно след друго ни спохождат, как да се отърва вече :( ), но пък се надявам скоро нещата да се оправят. Искам само да споделя, че единствено ТЕС ме спасява в тези критични моменти. Дори днес съм адски зле, настинах при едно пътуване с влак. Добре, че е ТЕС, че иначе не знам, сигурно щях да се натъпча с лекарства. Започнах да препрочитам книгата, усещам, че трябва да си дам малко кураж.
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Здравейте отново. Ще ми се да споделя с някой и за това реших да пиша тук. Неприятностите, които писах в предишния си пост продължават да ни връхлитат с нови и нови сили. Аз тотално съм спряла всякакъв ТЕС и много ме е срам от постъпката си. Но всичките проблеми, които ми се случват на главата, тотално ме отказват от каквото и желание за някаква борба. От време на време ми проблясва съзнанието и се въодушевявам, но е само като, че ли един миг. Как да изляза от тази дупка, иска ми се някой да ми протегне ръка и да ми помогне, но явно няма да стане. Знам, че ТЕС ще ми помогне, но нещо ме спира да го правя. Само вечер от време на време си тес-ам, но не ми идват формулировките, страшно съм уморена от тичане насам натам и докато си направя 2-3 серии и вече съм заспала. Само се оправдавам, нали?! :( На някой случвало ли му се е такова нещо? Моля ви се, помогнете ми, отчаяна съм
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

desko написа: От време на време ми проблясва съзнанието и се въодушевявам, но е само като, че ли един миг...... Знам, че ТЕС ще ми помогне, но нещо ме спира да го правя.
Защо трябва да те споходи въодушевление, за да ТЕСаш? За това не ти е нужно то, а знанието, съзнанието, че помага. Просто го прави, дори и без конкретна формулировка. Всички ние го правим не за кеф, а за да си помогнем за нещо. Така че ТЕСай и не разсъждавай!
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Desko, просто тесай. Явно имаш нужда. Ние сме си насреща :)
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Когато напуснах България и заминах за Австралия 96та година ме уволниха от все още най-добре платената държаван работа в България, обраха ми апартамента, откраднах ми колата, която току що бях докарал от чужбна, завлекоха ме приятели с почти всичките ми спестявания, имах проблеми с една мутра заради момиче в което бях влюбен. Страхувах се живота си и реших да се махна. Последваха двете най-черни години в живота ми. Мразех всичко, всички и най-вече себе си. Прекрасно осъзнавах, че сам съм се набутал в тази ситуация и сам мога да се избавя от нея и въпреки това интуитивно отказвах да го направя, като се върна назад. На моменти имах чувството, че ще полудея в буквалния смисъл на думата.
Ако не бях минал през всичко това не знам дали някога щях да науча за ТЕС, камо ли да напиша книга и да имам сайт които помагат на толкова много хора. И това е само част от ползите които аз и не само аз извлякох от цялата ситуация.

Искам да кажа, че всяко нещастие е и нова възможност. Всичко е въпрос на търпение и гледна точка. И работа върху себе си разбира се. :)
Всички силни личности които познавам са минали през някакви особено мъчителни моменти и са намерили сили да издържат и да оцелеят. И не само това, ами и да се променят и да извлекат полза от проблемите си.
Тези моменти са разделното време в което се разграничават мъжете (образно казано) от мижитурките.

В египетската митология за да върнеш някого към живот трябва да минеш през ада.

Горе главата!
Най-тъмно е преди разсъмване. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Деско, положението, в което се намираш е човешко! Имам предвид, че в живота ни може да ни се случи абсолютно всичко. Всички хора имаме според мен проблеми, които си приличат. Т.е. мъчат ни сходни "проблеми", само че излизането от тях, почти винаги е индивидуално. Споделям напълно думите на Иван и допълвам , че човек всичко от "зор" прави. Ако нямаме причина нищо не правим. Така че това е достатъчно според мен условие да продължиш!
Хайде и да пишеш как си успяла да преодолееш състоянието си! :)
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Днес забравям доста :D . Има един филм "Пролет, лято , есен, зима и пак есен" - немско-корейска продукция. Може да бъде открит по торентите. За тези, които няма да го открият, ще разкажа само с две думи. Едно дете израства при духовен ментор, който от малък го учи на медитация, в пагода в едно езеро в планината - доста внушителни картини във филма. Най-накрая детето, което пораства пак прави грешките си в живота , въпреки постоянното духовно учение на учителя си, с който живее под един покрив. Така че едва след, като е стъпил накриво успява да се върне към учението на учителя си - собственият опит е безценен.
Предлагам филма с оглед така наречените "грешки" , които правим.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

desko написа:Нямах предвид това. Мисълта ме беше, например да се махнат млечните храни, или пък цитрусовите плодове, или пък някакви други храни, или пък някаква очистителна диета. Просто предположих, че може би има храни, които не ми понасят и затова организма ми реагира по този начин. Не ям боклуци със сигурност.
desko, опитвала ли си да се храниш според кръвната група?
Аз все се каня да направя едномесечна проба, ама не мога да се наканя :)
И книгата имам, ама ...... трябва да пробвам, за да знам дали има ефект. Но ти можеш да ме изпревариш :)
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

nikimm написа:Днес забравям доста :D . Има един филм "Пролет, лято , есен, зима и пак есен" - немско-корейска продукция. Може да бъде открит по торентите. За тези, които няма да го открият, ще разкажа само с две думи. Едно дете израства при духовен ментор, който от малък го учи на медитация, в пагода в едно езеро в планината - доста внушителни картини във филма. Най-накрая детето, което пораства пак прави грешките си в живота , въпреки постоянното духовно учение на учителя си, с който живее под един покрив. Така че едва след, като е стъпил накриво успява да се върне към учението на учителя си - собственият опит е безценен.
Предлагам филма с оглед така наречените "грешки" , които правим.
Много моля за линк към филма
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

http://zamunda.net/details.php?id=35655&hit=1
Това е линка! Ще го пусна и в темата за филми!
Публикувай отговор