Дневникът на Lady Frost

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Lady Frost написа:Аааа, глупости, кой ти говори за предаване. 8) Няма такова нещо! лутам си се просто, както обикновено!

На мен подобни списъци ми помагат много.
Много от нещата отпадат още при написването, само защото съм успяла да ги изкажа честно пред себе си. Други, като ги напиша и видя така черно на бяло, установявам, че не са кой знае какво. И накрая остават реално тия неща, които имат нужда от работа. От тях избирам едно и действам. Списъка се използва еднократно! :D
Аз само ей така да кажа нещо,ако има списък с неща,които явно са за работа,не мисля че някои от тях не са важни и трябва да се отделят настрани,защото понякога и малките камъчета обръщат каруцата! :wink:
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Аз само да си кажа, че се опитвам да открия от какво да започна, а не кое има нужда от работа и кое не.

Пък и доста отдавна тренирам над себе си за да съм се научила кое има нужда от работа и кое не. :)
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Публикувай отговор