влечение към сладко

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

влечение към сладко

Мнение от Bastet »

Здравейте,аз лятото писах че имам голям успех с ТЕс върху намаляване на апетита,но от скоро,поради незнам какви емоционални или други причини апетита пак ми се върна и даже ми се яде сладко ,което по принцип не обичам.Тесвах няколко пъти,но не става.Въпроса ми е колко пъти на ден мога да тесвам върху един и същ проблем като яденето на сладко?И през колко време?Мога ли да го правя нон-стоп,докато изчезне или трябва да имам почивки от по 1 ч час?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Здравей, явно си депресиран или стресирана за нещо и затова ти се яде сладко, с него се опитваш да подтиснеш негативнирте емоции. Помисли в тази насока - какво създава тъга, депресия и стрес в живота ти в момента?
А иначе може да пробваш и двата варианта. Работа до изчезване еднократно или 10 пъти наден през час и виж кое ти действа по-добре.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Да,точно тези вътрешни мотиви тесвах и ефекта дойде след 24 часа,както и преди е идвал за други проблеми след 24 часа,това е много интерсно,нали?
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

И при мен понякога ефектът се проявява след часове или дни. Важното е, че си успяла 8)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Най-важното е че си подходила правилно и успеха е дошял макар и със закъснение. Това - резултатът да закъснее с 24-48 часа се случва на някои хора и не е прецедент. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор