начинеща има въпрос

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
smile
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Сеп 2008 18:21

начинеща има въпрос

Мнение от smile »

Здравейте!Купих книгата и прочетох уж внимателно ,но нещо не разбрах-всъщност за обикновено ТЕС-ване какво трябва да правя- настройката с потупването или това плюс потупване на всички точки и 9-те гами?И още една молба-имам Хашимото ,като най-изявени симптоми са косопада и ниската температура/когато съм спокойна е нормална ,но когато съм стресирана се получава нещо като блокаж -стегната съм ,не дишам нормално ,а повърхностно и оттам усещам как ми изстиват крака ,ръце/дайте идея как да формулирам това с температурата.Не ми се иска да е само ...въпреки ,че ми е студено..., а вътре да включа елемента стягане ,автоблокиране. :?
p.s.Сега пак прочетох ,за да не изпадна в конфуз и мисля ,че разбрах-основното е Декларацията с потупване на всички точки-добре е да има Настройка,а също така и 9-те гами!Ако греша някъде ,моля кажете!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Прочети пак, че аз не разбрах ти какво си разбрала.
Пълна рецепта = 3 пъти Настройка + Напомняща фраза (1 серия по всички точки), 9Г и още една серия по всички точки с Напомнящата фраза.
Пробвай с:
Въпреки че когато съм стресирана се получава нещо като блокаж -стегната съм ,не дишам нормално ,а повърхностно и оттам усещам как ми изстиват краката и ръцете................ :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Assen
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Сеп 2008 13:00

Мнение от Assen »

Аз също имам въпрос относно 9-те гами по книгата.
На стр. 50, т.3 и т.4 са с противоположно съдържание на описаните като обобщение на стр. 109. Понеже изрично е посочено че последователността е от значение бихте ли уточнили кое от двете е вярното. Извинявам се предварително, ако това вече е уточнено във форума, но търсенето не ми даде резултат. Благодаря!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няма значение в коя посока се гледа първо, важното е да е и в двете едно след друго. :) Същото важи и за кръговете с очи. :) Посоката на първия не е от значение. Хубаво е че си толкова прецизен в четенето и схващането. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор